ניהול תקציב טבלת ניהול הכנסות והוצאות

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
(אם זה טוב לכם, אז אפשר שליד איפה שכותבים את שם החנות, ירשם אוטומטית הסיווג ואז יהיה ממש קל לסכום)
אם תוכל לעשות את זה באקסל ולעלות לי את זה פה שאוכל לבדוק אם זה נוח לי... אם זה לא קשה...
כי לא כ"כ הבנתי למה התכוונת

אינסוף

משתמש מקצוען
@אש קודש!
הכל בסדר, ב"ה למדתי לבד איך משתמשים באקסל.
בקרוב אני יעלה כאן באשכול, או באשכול חדש את הקובץ המשודרג שאני עובד על עריכתו בימים אלו.
משום של הטבלאות שמסתובבות פה באתר הם מתאימות לסוג מסויים, ואני עובד על משהו פשוט ונוח יותר (לדעתי בכל אופן), משהו שיותר מתאים לזוגות צעירים,
הקובץ הנ"ל גם יהיה פתוח לעריכה והתאמה אישית איש איש לפי רצונו.
בכל אופן תודה רבה
ושאני יעלה פה את הקובץ הנ"ל אשמח שתחוו דעה עליו לתועלת הציבור
אשמח לראות את הטבלה שלכם

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
שלום, לאחר זמן רב שלא נכנסתי לפורום, אני מעלה פה קובץ אקסל לניהול הכנסות והוצאות
שעבדתי עליו,
הדגיש כי בסיס הקובץ הוא לא שלי, אלא של אחד בשם @מאסטר באקסל שהעלה פה לפני כמה שנים את בסיס הקובץ ואני שיפרתי והוספתי לפי צרכיי, אודה ל @מאסטר באקסל שנתן לי את הסכמתו להפצת הקובץ לזיכוי הרבים, (ואף סייע לי בעניין...)
הקובץ הוא קובץ ראשוני, שאני מפרסם אותו ע"מ לקבל פידבקים ואם אראה שיש עניין לציבור אשפר אותו ככל שיתאפשר לי.
אני מפרסם את הקובץ לזיכוי הרבים בתנאי כפול קודם למעשה שלא יעשה בו שימוש מסחרי, וכן שאם למישהו יש הערות / הארות לשיפור וייעול הקובץ שיאיר את עיני, וכן אם יש למישהו ידע יותר מקיף באקסל ממה שיש לי וחושב שהוא יכול לייעל אותו, יבורך מן השמיים
אני מצרף את הקובץ + הדרכה
אציין שהקובץ מיועד יותר לזוצי"ם אך לא רק...
אשמח לקבל תגובות

בהצלחה

קבצים מצורפים

• ניהול הכנסות והוצאות לזיכוי הרבים.xlsx
    KB 309.7 · צפיות: 184
  • ניהול הכנסות והוצאות.docx
    KB 21.3 · צפיות: 141

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה