ניהול תקציב טבלת ניהול הכנסות והוצאות

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
בלת"ק
@שניאור רובינשטיין, יש טבלה מסוימת שאתה רוצה?
אם זה לא משהו מסובך, אוכל להכין לך.
@אש קודש
ראשית כל תודה רבה,
יש לי טבלה (אחת מהטבלאות שמסתובבות כאן באתר) שאני רוצה לערוך בה כמה שינויים מינוריים
אם יש לך את הכוח, רצון וזמן לעזור לי
אודה לך מאוד....
אני מצרף את הטבלה שתראה אותה

קבצים מצורפים

• ניהול הכנסות והוצאות (3).xlsx
    KB 28 · צפיות: 108

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
אילו שינויים?
@אש קודש דבר ראשון תודה רבה
רשימת השינויים שאשמח שתעשה:
1. שייקח את הסיכום בטבלת ההוצאות הקבועות (טבלה כחולה למטה) ויעדכן אותה בטבלה שמעליה (טבלה ירוקה) בשורה של הוצאות קבועות.
2. שיעדכן את אותה שורה של הוצאות הקבועות עם הסכום הסופי (יחד עם ההוצאות המשתנות) יש איזה באד שהוא לא מחשב את הכל ביחד.
3. שיקח את כל ההוצאות ויעדכן אותם באבלה הקטנה בצד שמאל (סה"כ יתרה חודשית).
4. יש גיליון נוסף בקובץ שנקרא סעיף הוצאות. (הוא מחלק חנויות שהוגדרו מראש לפי קטגוריות בטבלת הוצאות משתנות. לדוגמא אני ירשום בר כל טוב והוא ישר כניס לקטגוריה של מזון). ואין לי מושג איך אני מוסיף חנויות אם תוכל שאוכל להוסיף אני (וכל מי שיהנה מהקובץ...)
זה בגדול השיפורים שאני רוצה... אה נזכרתי בוד דבר שאין תמונת מצב חודשית בגיליון נפרד אבל זה רק אם זה לא קשה לך...

ממש תודה על הנכונות לעזור... מקווה שניסחתי בצורה ברורה.
תודה רבה ממש.......................
אולי נעבור גם למייל תחפש אותו כאן באתר... זה לא מסובך.. פעם בטעות כתבתי

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@אש קודש דבר ראשון תודה רבה
רשימת השינויים שאשמח שתעשה:
1. שייקח את הסיכום בטבלת ההוצאות הקבועות (טבלה כחולה למטה) ויעדכן אותה בטבלה שמעליה (טבלה ירוקה) בשורה של הוצאות קבועות.
2. שיעדכן את אותה שורה של הוצאות הקבועות עם הסכום הסופי (יחד עם ההוצאות המשתנות) יש איזה באד שהוא לא מחשב את הכל ביחד.
3. שיקח את כל ההוצאות ויעדכן אותם באבלה הקטנה בצד שמאל (סה"כ יתרה חודשית).
4. יש גיליון נוסף בקובץ שנקרא סעיף הוצאות. (הוא מחלק חנויות שהוגדרו מראש לפי קטגוריות בטבלת הוצאות משתנות. לדוגמא אני ירשום בר כל טוב והוא ישר כניס לקטגוריה של מזון). ואין לי מושג איך אני מוסיף חנויות אם תוכל שאוכל להוסיף אני (וכל מי שיהנה מהקובץ...)
זה בגדול השיפורים שאני רוצה... אה נזכרתי בוד דבר שאין תמונת מצב חודשית בגיליון נפרד אבל זה רק אם זה לא קשה לך...

ממש תודה על הנכונות לעזור... מקווה שניסחתי בצורה ברורה.
תודה רבה ממש.......................
אולי נעבור גם למייל תחפש אותו כאן באתר... זה לא מסובך.. פעם בטעות כתבתי
1. עשיתי.
2. עשיתי.
3. מקווה שהבנתי, בתא S19 אתה רוצה שיהיה את מה שכתוב בתא J20? (זה מה שעשיתי)
4. מחילה, לא הבנתי מילה.
5. אין לי בעיה. מה בדיוק?

קבצים מצורפים

• ניהול הכנסות והוצאות (3).xlsx
    KB 28.7 · צפיות: 143

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
1. עשיתי.
2. עשיתי.
3. מקווה שהבנתי, בתא S19 אתה רוצה שיהיה את מה שכתוב בתא J20? (זה מה שעשיתי)
4. מחילה, לא הבנתי מילה.
5. אין לי בעיה. מה בדיוק?
אין עליך בעולם......
אני עכשיו ממהר לאן שהוא ואין לי זמן לבדוק ולהגיב, ולכן אני יעבור ויגיב בקרוב ממש,
לגבי בקשה מס' 4, אני ינסה להסביר יש גיליון נוסף בקובץ אקסל שנקרא סעיץ הוצאות בטור אחד נמצאים כל מיני חנויות ובמקביל בטור השני כתוב לאיזה קטגוריה היא שייכת, לדוגמא, בר כל טוב -מזון. נדרים פלוס - מעשר. משכן התכלת - ביגוד. וכן הלאה. ז'תומרת שבטלה הראשית אני יכתוב שקיתי ביש חסד אוטומטית הוא ירשום בטבלה שלימינו (ירוקה הוצאות משתנות) בקטגורה של מזון וכן הלאה. ומה שאני רוצה שיהיה לי אפשרות להוסיף עוד חנויות לקטגוריה (מלבד החנויות שהגדירו מראש).

מקווה שהייתי יותר ברור, כי אני לחוץ בזמן אני מקווה שמחר בווקר יהיה לי זמן להסביר יותר במקרה שלא הובנתי.

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אין עליך בעולם......
אני עכשיו ממהר לאן שהוא ואין לי זמן לבדוק ולהגיב, ולכן אני יעבור ויגיב בקרוב ממש,
לגבי בקשה מס' 4, אני ינסה להסביר יש גיליון נוסף בקובץ אקסל שנקרא סעיץ הוצאות בטור אחד נמצאים כל מיני חנויות ובמקביל בטור השני כתוב לאיזה קטגוריה היא שייכת, לדוגמא, בר כל טוב -מזון. נדרים פלוס - מעשר. משכן התכלת - ביגוד. וכן הלאה. ז'תומרת שבטלה הראשית אני יכתוב שקיתי ביש חסד אוטומטית הוא ירשום בטבלה שלימינו (ירוקה הוצאות משתנות) בקטגורה של מזון וכן הלאה. ומה שאני רוצה שיהיה לי אפשרות להוסיף עוד חנויות לקטגוריה (מלבד החנויות שהגדירו מראש).

מקווה שהייתי יותר ברור, כי אני לחוץ בזמן אני מקווה שמחר בווקר יהיה לי זמן להסביר יותר במקרה שלא הובנתי.
הבנתי.
אני לא סגורה שאצליח לעשות ללא קוד.
אבל באיזו עמודה בדיוק כותבים את שם החנות ממנה קנו?
(אם זה טוב לכם, אז אפשר שליד איפה שכותבים את שם החנות, ירשם אוטומטית הסיווג ואז יהיה ממש קל לסכום)

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
@אש קודש מתנצל שאני מגיב רק עכשיו פשוט לא היה לי זמן
אני יכתוב כאן בפירוט את הארותיי על העבודה שעשית פה.
1. הגדרת שבמשבצת S 19 הוא יסכם את הסכום שבמשבצת J 19,20. וצריך לתקן שהוא ייקח את הנתונים מ K 19,20 (שאז הוא מסכם את הסכום שיצא בפועל).
עוד דבר, בטורים L K J, שורה 32 (שם הסה"כ של ההוצאות הקבועות) הייתי שמח אם הוא היה לוקח את הסה"כ הכתוב שם, ויעדכן אותו בטור K,19 (בטבלת הוצאות משתנות חדשי).

ולגבי בקשה מס' 4. אני ינסה להסביר את בקשתי בצורה יותר ברורה, יש טבלה בשם 'פירוט הוצאות משתנות' (כותרת צבע תכלת). אם תרשום באותה טבלה תחת המשבצת 'תיאור' את מקום הקניה, ניקח לדוגמא 'יש חסד', אוטומטית במשבצת 'סעיף תוצאתי' יהיה כתוב 'אוכל', [וגם בטבלה היותר שמאלית (כותרת ירוקה - הוצאות משתנות חודשי) תחת המשבצת 'סכום בפועל' הוא יעדכן את הסכום.] ז'תומרת, שהמשבצת סעיף תוצאתי מבוססת על הטבלה הנוספת באקסל שנקראת 'סעיף הוצאות' שבה בטור A כתוב מקום הקניה (לדוגמא יש חסד) ובמקביל בטור B תופיע הקטגוריה 'אוכל'. וכך שתרשום בטבלה הראשית יש חסד הוא יזהה את הקניה כ'אוכל', ואת 'סופר פארם' הוא יזהה את זה בקטגורית 'תרופות'. ו'איקאה' הוא יזהה כ'כללי' ו'אלבר' כ'השכרת רכב' וכן הלאה....
מקווה שהבנת. תכל'ס מה שאני צריך זה שתהיה אפשרות להוסיף כל חנות/מקום קניה/עסק שארצה לשייך אותו לקטגוריה מסוימת.
מי שתכנן/בנה/עיצב את האקסל הזה, הגדיר חנויות מסוימות (רובם מק"ס... כנאה מדובר בקסנ'יק) ואין לי מושג איך אני מוסיף עוד חנויות ומשייך לקטגוריות. ואני צריך שתסביר לי איך עושים את זה.

תודה רבה.

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
@אש קודש!
הכל בסדר, ב"ה למדתי לבד איך משתמשים באקסל.
בקרוב אני יעלה כאן באשכול, או באשכול חדש את הקובץ המשודרג שאני עובד על עריכתו בימים אלו.
משום של הטבלאות שמסתובבות פה באתר הם מתאימות לסוג מסויים, ואני עובד על משהו פשוט ונוח יותר (לדעתי בכל אופן), משהו שיותר מתאים לזוגות צעירים,
הקובץ הנ"ל גם יהיה פתוח לעריכה והתאמה אישית איש איש לפי רצונו.
בכל אופן תודה רבה
ושאני יעלה פה את הקובץ הנ"ל אשמח שתחוו דעה עליו לתועלת הציבור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה