התפטרות לאחר לידה

תרצה613

משתמש מקצוען
ממה שאני יודעת זה לא כ"כ פשוט כמו שמתארים פה. יש קריטריונים בשביל להגדיר התפטרות לצורך טיפול בילד. 7 ק"מ ומשכורת יותר גבוהה לא נראה לי רלוונטי, אולי העובדה שאפשר לעבוד מהבית.
לעניינך:
זה מאוד תלוי איזה טיפוס הבוס שלך, וכמה מהר הוא משחרר פיצויים. לי היה בוס שפשוט משך את הפיצויים מהפוליסה, למרות שהיו לי סיבות יותר משמעותיות - הפחתה משמעותית של שעות ותנאים יותר טובים. הוא טען שהפחתה של שעה ביום לא נחשבת (כנראה הוא לא ידע שההבדל בין השעה 15:00 ל 16:0 קריטי לגידול ילדים בימינו)
הוא היה רואה חשבון ועו"ד, כך שהוא התבסס על ידע משפטי.

תתייעצי עם עו"ד שמבין בדיני עבודה, אם הפיצויים שלך שווים הרבה אולי כדאי לך גם להשיג ממנו חוו"ד בכתב.
אם העו"ד אומר לך שלא מגיע לך, תנסי לבקש יפה ולהסביר את עמדתך...

לשקר בנוגע לסיבת העבודה זה אסור, ויכול לסבך אותך גם משפטית.

בהצלחה בעבודה החדשה והרבה נחת מהבייבי!!

סימה שלי

משתמש פעיל
למה הבוס שלך מחוייב לתת לך לפי דעתך פיצויים אם את מוצאת עבודה יותר טובה?
שהיא עם יותר שעות ומשכורת יותר טובה?
תשאלי רב האם מותר לעשות את זה.

אמאשל2

משתמש מקצוען
לאחר התיעצות עם מישהי שמבינה בחוקים האלו בעבודה החדשה.
התברר שהחוק אומר שגם אם האמא עוזבת את העבודה ונמצאת בבית היא זכאית לפיצויים.
אבל לא מצויין כמה זמן היא אמורה להיות בבית.
ולכן אני אהיה בבית יותר מחודש בין העבודות ואז אהיה זכאית לפיצויים כחוק.

הגשתי כבר את המכתב למעסיק, בנתיים לא עשו בעיות, אחכה לראות את הכסף בחשבון ואז ארגע.

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
דבר ראשון שיהיה לך הרבה בהצלחה
דבר שני יצא לך לשאול תוך אמה זמן אמורים לקבל פיצויים.סתם שאלה שמעניינת אותי....:)

אמאשל2

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שרינה;1780354:
דבר ראשון שיהיה לך הרבה בהצלחה
דבר שני יצא לך לשאול תוך אמה זמן אמורים לקבל פיצויים.סתם שאלה שמעניינת אותי....:)

זה תלוי במקום העבודה.
אצלי בתלוש הקרוב- יעשו מן "סגירת חשבון" ויעברו חלק מהסכום וחלק באותו יום ישירות לחשבון

Edge

משתמש חדש
עריכה תורנית
האם גם על אשה שתפטרת לאחר לידה לצורך טיפול בתינוק, חלה חובת הודעה מראש ככל עובד שמתפטר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה