דרוש מידע איזה כרטיס אשראי מומלץ?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
האם יש היום כרטיס פיקסבאק שמקבלים גם מתנת הצטרפות?
ומה שווה יותר של כאל או של מקס?

A052

משתמש סופר מקצוען
יש כיום גם לישראכרט, יכול להיות ששם יש מתנה.
מקס פחות מומלץ כי זה רק אפליקציה.

ישראל סגל

משתמש פעיל
לחצתי על המימוש במקס והוא כתב לי שנשלח לי קישור באפיליקציה [וכמובן אין לי],
יש אפשרות אחרת לממש או שהלך פייפן?

חי 523

משתמש פעיל
במקס עשיתי לפי הכללים והאתר שהביאו כאן, ועבד יופי בטרמינל X, ב"ה,
סתם כדאי לדעת שמועדון דרים קארד לא מצריך כרטיס אשראי ומרויחים גם בלי כרטיס הטבת מועדון של יום הולדת ונקודות, (אם כי מעט פחות מכשיש כרטיס)

ישראל סגל

משתמש פעיל
סתם להשים לב- שיש בקיוי לעשות חיפוש דרך אשראי מקס בהחזר של 2 אחוז- אבל להשים לב שאני עשיתי חיפוש רגיל ויצא לי מחיר 150, ובחיפוש דרך אשראי מקס יצא אותו טיסה ב 163!!!! ככה שזה לא משתלם

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

חי 523

משתמש פעיל
כמדומני שזה עבד כך:
בקישור שמופיע למעלה שם פורטים את הנקודות לגיפט קארד, לאחמ"כ נכנסים לאתר של טרמינל מזמינים ואז חוזרים לאתר של מקס ומפעילים את הגיפט קארד שזה תקף ל10 דקות, חוזרים לאתר הקניות ומכניסים את מספר הכרטיס של הגיפט קארד, וסיימנו.
לא מסובך...

חי 523

משתמש פעיל
אני חושב שזה עולה 60 ש"ח פעם בחיים
הצטרפתי בחנות כשעשיתי את הכרטיס אשראי, יתכן ואפשר להצטרף למועדון גם במחשב.

avi++

משתמש מקצוען
מישהו מכיר את האשראי של אל על?
כמה עולה לחודש,
וכמה נקודות נצברות בקניה?
פלייקארד רגיל - 1:250 19.90/17.90 לחודש (אפשר לבטל את הדמי כרטיס)
פלייקארד פרימיום 1:190 39.90/37.90 (אפשר להוריד אותם ל20 בחודש)
כל נקודה זה בערך 30 סנט הנחה
אוטוטו משנים את שיטת הניקוד וכל 5 שקל יהיה שווה נקודה, כמובן שגם הערך שלה יהיה בהתאם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה