דרוש מידע איזה כרטיס אשראי מומלץ?

חיה.

משתמש מקצוען
אבל יש גם כרטיס חדש כזה של ישראכרט שנותן החזר זהה, שניתן למימוש גם ביינות ביתן ושוק מהדרין, וגם ברמי לוי.
בכרטיס החדש של ישראכרט אין אפשרות לבטל את התשלום החודשי.
בכרטיסים של כאל ומקס מתקשרים כל שנה ולא משלמים תשלום חודשי קבוע.

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
איזה כרטיס משתלם למי שלא עושה קניות בקניונים?
כלומר שיש החזרים על כל קניה

מתכנתת!!

משתמש פעיל
טוב , אז לא להתבלבל שני הכרטיסים הכי שווים היום בשוק הינם כאל פיקס ואם התמזל מזלך ואתה מחזיק רכב וגר ליד תחנת דלק של דלק אתה מזמין גם דיינרס של כאל ( בצבע תכלת )מתדלק בדלק עם זה ומשלם עם זה ח. חשמל וגם קונה בסופר פארם , על הראשון אתה צובר 1 אחוז על כל הקניות בשנה הראשונה , ובשנה השניה אתה צובר 0.75 אחוז . על הכרטיס השני אתה צובר 54 אחוז מכל תדלוק בדלק , מתשלום חשמל ומסופר פארם ( אני הייתי גם וועד בית כך שהחשמל של הבניין היה על כרטיס זה ) וצבירת הכסף מזה שווה לי מאוד , אני משתמש בשוברים שלו להמון דברים יש שובר אחד שבעצם מרכז את כל השוברים , וזה מותאם לחרדים כי לא צריך אינטרנט אונליין
54 אחוז צבירה????

חי 523

משתמש פעיל
לפי איך שכתבו למעלה, זה נשמע שהכרטיס שטוב לאנ"ש הוא מאקס באק, שמחזיר על כל קניה, אך מימוש ההחזרה הוא כן במקומות מסוימים, ואולי גם ויזה (שאני לא זוכר את שמו ..)

כאלפיקס בק - אפשר להוציא שובר ביי מי להמון חניות שלא נמצאות בקניון.
מקס בק מחזיר לגיפט כארד של מקס שרוב החניות שם בקניונין- אני צודקת? תקנו אותי עם אני טועה...

פישל לוי

משתמש מקצוען
כאלפיקס בק - כבר קניתי כמה מוצרי חשמל עם השוברים ב'חשמל נטו' [שגם כך ממש זולים] בהזמנה טלפונית, גם את המשלוח שילמתי עם השוברים

חי 523

משתמש פעיל
חשוב מאוד לציין, קבלתי כרטיס מקס באק, ולהפתעתי הנקודות שיש בכרטיס ניתנות למימוש רק בהמרה לגיפט קארד דיגטלי, שהשימוש בו מחייב, או אפליקציה וב"ה שלי אין, או אתר במחשב אבל רק ל10 דקות שימוש, מה שאומר שזה מועיל רק לקניות באינטרנט,
נשמח לדעת האם בויזה קאל פיקס באק גם אותם תנאים או לא? תודה

מתכנתת!!

משתמש פעיל
חשוב מאוד לציין, קבלתי כרטיס מקס באק, ולהפתעתי הנקודות שיש בכרטיס ניתנות למימוש רק בהמרה לגיפט קארד דיגטלי, שהשימוש בו מחייב, או אפליקציה וב"ה שלי אין, או אתר במחשב אבל רק ל10 דקות שימוש, מה שאומר שזה מועיל רק לקניות באינטרנט,
נשמח לדעת האם בויזה קאל פיקס באק גם אותם תנאים או לא? תודה
קאלפיקס בק אפשר להמיר לתווים של ביימי באתר, ללא שום צורך באפליקציה

מה זה ביימי??
זה שובר למימוש במאות חניות,
ברגע שיש לך צבירה (כדוגמה בכאלפיקס בק) נכנסים לאתר ביי מי ושם יש אופציה להוציא שובר על סך סכום הצבירה.
עם השובר קונים בבית העסק,
במידה ואין לכם איך להדפיס אפשר פשוט לכתוב על דף אחר את מספר השובר ולהקריא אותו בקופה (אני עושה זאת כל פעם)
בהצלחה:) .

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
אז תכלס מה עדיף של מקס או ויזה כאל?
עדיף של ישראכרט
רשימת חנויות גדולה לא מקניונים
משום מה כרגע לא ניתן לראות את הרשימה, מקווה שהם לא משנים אותה

1 היה אברהם

משתמש מקצוען

בעזרת ה'

משתמש פעיל
אני מנסה כבר תקופה לממש את הכסף באתר, והוא כותב שיש לי שגיאה, עוד מישהו נתקל בזה ?

A052

משתמש סופר מקצוען
תנסה להיכנס לאתר המימוש עם פרטי המשתמש שלך מחדש, ולא להסתמך על הכניסה האוטומטית מאתר המידע הרגיל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה