כללי pdf מהיר - כיצד?

PRoneg

משתמש רשום
יש לי מאות קבצים שסגורים בסיומת JPEG,
ואני צריכה ליצור מכולם קובץ pdf.

יש קיצורי דרך? או שצריך למקם אחד, אחד או קבוצות?

אשמח אם תהיה לכם תשובה יצירתית. תודה

קאמפיוטער

משתמש רשום
בProperties של קובץ JPEG אחד, החלף Opens With: Microsoft Office Picture Manager ל Opens With: Adobe Acrobat
(או איזה תוכנת אחר של PDF).

איתמר נתן

עיצוב | מיתוג | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עימוד ספרים
ודאי שיש

יחד עם חבילת SC מותקן כלי המאפשר המרה לPDF בלחיצת כפתור

קבצים מצורפים

• ללא שם-1.jpg
    KB 615.9 · צפיות: 4

PRoneg

משתמש רשום
אם הבנתי נכון; הקובץ יפתח באקרובט ואח"כ צריך לשמור אותו...
אבל, זה עדיין לא פותר לי את הפתיחה של כל קובץ -
יש דרך ליצור מכמה קבצים יחד קובץ PDF אחד?

קאמפיוטער

משתמש רשום
עכשיו אני מבין את בעייתך.

התירוץ לזה בוודאי שיכולים, אבל צריכים לזה Adobe Acrobat Pro

קאמפיוטער

משתמש רשום
עכשיו אני מבין את בעייתך.

התירוץ לזה בוודאי שיכולים, אבל צריכים לזה Adobe Acrobat Pro

PRoneg

משתמש רשום
מעולה! תודה רבה!
דרך שלב קבצים אפשר לסדר קבצים בסדר הרצוי וכו'...
תודה רבה לאכסניהולאנשי החסד ; אלמלא המקום הזה - הייתי עובדת שעות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה