netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

dLive

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
האתר של נטפרי כבר פתוח.
נעשה בו שינוי מהותי:
במקור הוא הציג את כל הסרטים הפתוחים בנטפרי, והיה אפשר לראות את כולם.
כרגע יש בו חיפוש המוגבל ל-30 תוצאות בלבד, על מנת למנוע שריפת זמן בצפיה בסרטים - בילוי.

הני כגנס

משתמש מקצוען
לצורך עבודתי אני זקוקה לשלוח מיילים לתפוצות גדולות של אנשי קשר
בחסימה הנוכחית שיש לי האתר: http://groups.google.com אינו פתוח לי
אני שוקלת לעבור חסימה -
האם בנטפרי זה פתוח?!

הני כגנס

משתמש מקצוען
אני שוקלת לעבור חסימה -
האם בנטפרי זה פתוח?!

A052

משתמש סופר מקצוען
כתוב ככה;

אנו מחפשים פתרון לסינון האתר הזה...

כמו שכתוב על גוגל תמונות, ועוד.

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
ניסיתי לגלוש דרך נטפרי במשרד וזה חסם את האשראי, יש למישהו פתרון לבעיה?

הני כגנס

משתמש מקצוען
נכתב ע"י הני כגנס;2118551:
אני שוקלת לעבור חסימה -
האם בנטפרי זה פתוח?!

יש משהו מנט פרי שהאתר הנ"ל פתוח לו?

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י שיילה;2118571:
ניסיתי לגלוש דרך נטפרי במשרד וזה חסם את האשראי, יש למישהו פתרון לבעיה?
אמור להיות פתוח. עשו הקלטה ושלחו.

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
--

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
שאלה לגבי חסימת מחשב נייד:
הבנתי שהתוכנה של נט פרי אפשרית רק בצירוף של נטסטיק או גלישה אלחוטית על ראוטר של נט פרי.

האם קיימת תוכנה שהחסימה שלה על המחשב עצמו, שכאשר יש וויפיי עם חסימה אחרת/ללא חסימה היא תחסום אותו עם החסימה שלה? יש אפשרות לעשות דבר כזה?

יש לי מחשב נייד. בבית אני גולשת על האינטרנט הביתי, ובלימודים על האינטרנט של המכללה. אין לי צורך בנטסטיק. מה הפתרון האולטימטיבי שתהיה לי חסימה קבועה על המחשב?

תודה רבה@!

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
הבנתי שהתוכנה של נט פרי אפשרית רק בצירוף של נטסטיק או גלישה אלחוטית על ראוטר של נט פרי.

האם קיימת תוכנה שהחסימה שלה על המחשב עצמו, שכאשר יש וויפיי עם חסימה אחרת/ללא חסימה היא תחסום אותו עם החסימה שלה? יש אפשרות לעשות דבר כזה?

יש לי מחשב נייד. בבית אני גולשת על האינטרנט הביתי, ובלימודים על האינטרנט של המכללה. אין לי צורך בנטסטיק. מה הפתרון האולטימטיבי שתהיה לי חסימה קבועה על המחשב?

תודה רבה@!

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י תמר;2119247:

תודה רבה@!
נתיב.

dLive

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מצד נטפרי:
התוכנה של נטפרי חוסמת כל חיבור שאינו נטפרי.
אם אין חיבור לנטפרי, אין אינטרנט.
אם יש, ולא משנה אם זה חיבור מספק נטפרי, סטיק או VPN (ה-VPN הוא כלי שבעזרתו אפשר לגלוש על וייפי לא מסונן/מסונן ע"י חברה אחרת, ועדיין ליהנות מסינון נטפרי. בלעדיו אין אפשרות לגלוש בוייפיי, אלא אם הספק הוא נטפרי.), התוכנה לא תחסום את הגלישה.

בקיצור, התוכנה פועלת ללא קשר לחיבור שלכם. או כמו שכתוב בהתקנה: "אם אין לכם חיבור לספק תומך נטפרי, התקנת התוכנה כמוה כנטרול יכולות הרשת של המחשב."

--------------------------

בבית הגלישה תעבוד.
במכללה, או שתקנו סטיק, או שתחפשו דרך להשיג VPN, הוא יאפשר לגלוש על הוייפיי שלהם.
אני כותב "תחפשו" משום שכרגע אין VPN חדשים. אבל אם תנסו לפנות אליהם (לא בפורום) אולי בכל זאת תקבלו.

הערה: חובה להתקין את התוכנה "WiFree", בלעדיה אין מניעה להתחבר לאינטרנט לא מסונן.

זורם

משתמש צעיר
איפה המחיאות כפיים???
24 שעות של בדיקה
ללא המתנה מעל שניות בודדות
והכל ב0 ש"ח תשלום.
עם פיתוחים חדשים מדי מספר שעות

קבצים מצורפים

• לכידה.PNG
    KB 41.7 · צפיות: 19
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה