netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

סגנון-7

מיתוג ותדמית | אסטרטגיה מדוייקת | קמפיינים מנצחים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
זה חסום:mad:
כשאני מנסה להוריד הוא מוביל אותי לאיזה פורום ששם כתוב:
"הורדת קבצים מגוגל דרייב תתאפשר רק מתי שהקובץ הוא פרטי. ולא משותף לכולם.
כדי שתוכלו להוריד בקשו ממי ששיתף אתכם. שישתף רק אתכם"

אני לא יכולה לבקש וגם לא בטוח שהוא יודע איך לעשות את זה. תעשו טובה ותמצאו פתרון הולם!

frontend-it

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
עברתי לנטפרי לפני שבועיים ואין מה לומר פשוט עולם אחר! נקי לגמרי! אני ממש מרוצה! אבל דבר אחד אני לא מבינה למה באתרים למשל של מכוניות שנטו מראות את הדגם אי אפשר לראות תמונות או למשל ביד2 בקטגוריות מסוימות כמו רכבים ואתרי מכירות בגדי ילדים יש סינון על התמונות זה קצת מקשה, אי אפשר להגדיר שבאתר נקסט לדוג' הדפים שכן פתוחים (שאלו בגדי הילדים) אז התמונות כן תהינה פתוחות מלבד תמונות מסוימות במקומות קבועים(בתפריט העליון למשל בקטגוריה בגדי נשים) או באתר שמראה דגמי מכוניות או אתרי מתכונים ש 90% התמונות הן בסדר, וכו'
ושאלה נוספת הסינון מאט את מהירות הגלישה?

נכתב ע"י חני וורובל;2111702:
זה חסום:mad:
כשאני מנסה להוריד הוא מוביל אותי לאיזה פורום ששם כתוב:
"הורדת קבצים מגוגל דרייב תתאפשר רק מתי שהקובץ הוא פרטי. ולא משותף לכולם.
כדי שתוכלו להוריד בקשו ממי ששיתף אתכם. שישתף רק אתכם"

אני לא יכולה לבקש וגם לא בטוח שהוא יודע איך לעשות את זה. תעשו טובה ותמצאו פתרון הולם!

אני לא מבין מה שייך פתרון הולם בקשר לגוגל דרייב, הרי את לא רוצה שמחר מישהו יוריד מהמחשב שלך איזה קובץ שמישהו באפריקה הדרומית או בכל מקום אחר בעולם שיתף אותו בגוגל דרייב.
זוהי הבחירה שלנו להיות חסומים.
ואם צריך לשלוח קבצים גדולים אפשר כאן

נכתב ע"י elisheva sh;2111736:
אי אפשר להגדיר שבאתר נקסט לדוג' הדפים שכן פתוחים (שאלו בגדי הילדים) אז התמונות כן תהינה פתוחות מלבד תמונות מסוימות במקומות קבועים(בתפריט העליון למשל בקטגוריה בגדי נשים) או באתר שמראה דגמי מכוניות או אתרי מתכונים ש 90% התמונות הן בסדר, וכו'
אם גם אחרי שאת מרעננת את התמונות בסרגל בצד ימין זה עדיין חסום אז יש סיבה שזה חסום

סגנון-7

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
נכתב ע"י אין עוד;2111742:
אני לא מבין מה שייך פתרון הולם בקשר לגוגל דרייב, הרי את לא רוצה שמחר מישהו יוריד מהמחשב שלך איזה קובץ שמישהו באפריקה הדרומית או בכל מקום אחר בעולם שיתף אותו בגוגל דרייב.
זוהי הבחירה שלנו להיות חסומים.
ואם צריך לשלוח קבצים גדולים אפשר כאן

נכון מאד. לכן באמת בחרתי בנטפרי. אבל צריך להבין שהשרת של נטפרי כמה שהוא מוצלח ושימושי יכול לשמש אותי, ולא את אלה ששולחים אלי.
הייתי כן מצפה לפתרון בתחום הזה שזה כולל גם את הדרופבוקס שלא נפתח ותוקע אותי לפעמים.
מה דעתכם לאפשר לשלוח לבדיקה את הקבצים? (כמובן בתוספת תרומה, נקודות וכו')
ואז למרות שזה ייקח קצת זמן לא נישאר עם הלשון בחוץ.
סתם מעניין וסליחה על הבורות, מאיפה יהיה לי בדיוק לינקים להורדה של קבצים לא בסדר?

סגנון-7

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
נכתב ע"י כוכב מאיר;2111967:
ניתן לשלוח להם קישור והם יורידו את הקובץ וישלחו לכם

איך עושים את זה? למי שולחים? הם מתייחסים?

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י חני וורובל;2111971:
איך עושים את זה? למי שולחים? הם מתייחסים?
או דרך מרכז הפניות או דרך המייל.
נטפרי משתדלת מאוד לעזור גם במצבים קשים במיוחד.

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י elisheva sh;2111736:
עברתי לנטפרי לפני שבועיים ואין מה לומר פשוט עולם אחר! נקי לגמרי! אני ממש מרוצה! אבל דבר אחד אני לא מבינה למה באתרים למשל של מכוניות שנטו מראות את הדגם אי אפשר לראות תמונות או למשל ביד2 בקטגוריות מסוימות כמו רכבים ואתרי מכירות בגדי ילדים יש סינון על התמונות זה קצת מקשה, אי אפשר להגדיר שבאתר נקסט לדוג' הדפים שכן פתוחים (שאלו בגדי הילדים) אז התמונות כן תהינה פתוחות מלבד תמונות מסוימות במקומות קבועים(בתפריט העליון למשל בקטגוריה בגדי נשים) או באתר שמראה דגמי מכוניות או אתרי מתכונים ש 90% התמונות הן בסדר, וכו'
ושאלה נוספת הסינון מאט את מהירות הגלישה?
אם ידוע לכם בוודאות שתמונות טובות נחסמו - דווחו על כך לנטפרי.

tov

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש לי אינטרנט אתרוג על קו של בזק, רוצה לעבור לנט פרי,
מה עלי לעשות?

tov

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש לי אינטרנט אתרוג על קו של בזק, רוצה לעבור לנט פרי,
מה עלי לעשות?

Chan

משתמש פעיל
עברתי לנטפרי לאחרונה, ואני בהחלט מרוצה,
אבל ממש לא מבינה למה ב google maps אי אפשר לראות תצוגת רחוב?
יוצא לי להשתמש בזה המון, אם יש שם תמונות של אנשים - הם מצונזרות. למה צריך לחסום את זה?
נשגב מבינתי....

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
יש לי שם משתמש באורי וירטואל ואני רוצה עכשיו לצרף מחשב נוסף, מישהו יודע אם אצטרך שם משתמש נוסף או שאוכל להתחבר עם אותו משתמש בו זמנית?

frontend-it

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י מלבב;2112067:
אם ידוע לכם בוודאות שתמונות טובות נחסמו - דווחו על כך לנטפרי.
איך אני מדווחת?

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י Chan;2112300:
עברתי לנטפרי לאחרונה, ואני בהחלט מרוצה,
אבל ממש לא מבינה למה ב google maps אי אפשר לראות תצוגת רחוב?
יוצא לי להשתמש בזה המון, אם יש שם תמונות של אנשים - הם מצונזרות. למה צריך לחסום את זה?
נשגב מבינתי....
תשאלו בפורום של נטפרי.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה