netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

riki aharon

משתמש מקצוען
נכתב ע"י עדין;1598337:
מן הסתם (ותקנו אותי אם אני טועה) כשיצאו המסלולים תהיה אפשרות למסלול שבו 'שולחן עבודה מרוחק' חסום!

או שתינתן אפשרות להתחבר רק למחשב מסונן

מכל הלב

משתמש פעיל
נכתב ע"י netfree;1598328:
אפשר להתחבר למחשב מרוחק, וכמובן, הסינון לא יעבוד על המחשב המרוחק.

עדיין לא נמצאה הטכנולוגיה לעשות את זה.
אולי זה יקרה יום אחד...

מחכים למתכנתים שיתנו את הרעיון איך אפשר להחיל את הסינון של נטפרי גם על המחשב המרוחק.
אשריכם.

קריצה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האתר של הידברות פתוח, ומה עם הרצאות ותוכניות שמופיעות בהם נשים.

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י קריצה;1599075:
האתר של הידברות פתוח, ומה עם הרצאות ותוכניות שמופיעות בהם נשים.
חסומות, כמובן.

שרחיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אם חשוב לי הסרטונים בהידברות (גם של התוכניות נשים כמו "אורחות" לדוג')
יש אפשרות שיפתחו לי את זה?

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י שרחיה;1599417:
לא.

פרוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אולי בכל זאת מישהו יודע:
האם בנטפרי ניתן להשתמש בתוכנה FileZilla - תוכנה שמטרתה לאפשר להוריד קבצים של FTP
או כל תוכנה אחרת שמאפשרת גישה להורדת קבצים שב-FTP?
וכן האם אנטי וירוס של AVIRA יכול להתעדכן?
תודה מראש!

mat

משתמש מקצוען
נכתב ע"י פְרוּט;1599528:
אולי בכל זאת מישהו יודע:
האם בנטפרי ניתן להשתמש בתוכנה FileZilla - תוכנה שמטרתה לאפשר להוריד קבצים של FTP
או כל תוכנה אחרת שמאפשרת גישה להורדת קבצים שב-FTP?
וכן האם אנטי וירוס של AVIRA יכול להתעדכן?
תודה מראש!

בשביל להתחבר ל FTP צריך לבקש במייל של השרות לקוחות שיפתח לך ה IP והפורט של ה FTP.
ואז אפשר להוריד עם כל תוכנה.

אני לא יודע אם AVIRA מתעדכן. אם לא אפשר לפנות אלינו ונבדוק מה החסימה ונפתח.

Shellykaz

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
נכתב ע"י netfree;1598328:
אפשר להתחבר למחשב מרוחק, וכמובן, הסינון לא יעבוד על המחשב המרוחק.

עדיין לא נמצאה הטכנולוגיה לעשות את זה.
אולי זה יקרה יום אחד...
עוד קצת סקרנות- מה ההבדל בין גלישה באינטרנט להתחברות למחשב מרוחק? האין שניהם (שרת האינטרנט והמחשב המרוחק) שולחים נתונים אל הספק שעליו יושב נטפרי ומשם אל מחשב הלקוח?

מכל הלב

משתמש פעיל
נכתב ע"י Shellykaz;1599570:
עוד קצת סקרנות- מה ההבדל בין גלישה באינטרנט להתחברות למחשב מרוחק? האין שניהם (שרת האינטרנט והמחשב המרוחק) שולחים נתונים אל הספק שעליו יושב נטפרי ומשם אל מחשב הלקוח?

יתכן מאוד שזהו הפתח והעצה איך לעשות את הסינון גם בגלישה דרך המחשב המרוחק!

גיליון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שאלה לי:
האם צפויה אפשרות להתחבר לנטפרי דרך תשתית של הוט?

mat

משתמש מקצוען
אם למשל זה teamviewer .
אז הנתונים נשלחים בצורת תמונה של המסך. ובצורה מוצפנת. על פרוטוקל UDP.
גם אם נניח נמצא דרך לפענח את ההצפנה שזה לא נראה לי ראלי. יהיה קשה עד בלתי אפשרי לפענח את התמונות של המסך ולבדוק אותם.

הדרך הכי קלה שאני חושב זה לפתח שליטה מרחוק חדשה. עם אפשרות לבדוק אם יש על המחשב הנשלט סינון או לא.

אבל לדעתי. בגלל ששליטה מרחוק צריכה הסכמה של עוד מישהו. זה בדיוק כמו ללכת לשכן שיש לו אינטרנט פרוץ.

אז הפיתרון האלוטימטיבי זה סוג של שתל על הקו שמוליך את האותות מהעין למוח. וברגע שהוא מזהה איזה משהו לא טוב הוא מצנזר את הראיה.:D :D

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
השתכנעתי...

מה עכשיו?
אני מחוברת לבזק (גם קו טלפון) ולאתרוג.
ממה אני מתנתקת ולמי אני משלמת וכמה?
תודה

yudb

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י שרחיה;1599417:

גם לי זה היה חבל - כי בשבילי זה סוג של תרפיה.
אבל--
זה שווה!
הוא חסום באמת כמו שצריך!

אסתר 4

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
גם בשבילי, הייתי רואה שיעורים של הר' פנגר ומתחזקת וצוחקת ונהנת כל רגע
ומעוד תוכניות
אך-
אין על חסימה של נטפרי!!!!!!!!
אני מאוד מרוצה!
:D

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה