netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י וינגרטן;1575753:
אז תכל'ס כל מה שאני צריכה-אתר/תמונה וכד' אני צריכה רק לכתוב וזה מופיע לי בצורה מסוננת???
כי לי מאוד קשה-אני בנתיב וזה עובד שאני צריכה לשלם על כל אתר שאני רוצה.

הבעיה בנתיב היא לא רק התשלום.
הבעיה היא גם שצריך כל פעם להכנס ולצאת מחדש.
איך זה עובד בנטפרי?

מיס

משתמש צעיר
נכתב ע"י שרה חסידה;1575777:
הבעיה בנתיב היא לא רק התשלום.
הבעיה היא גם שצריך כל פעם להכנס ולצאת מחדש.
איך זה עובד בנטפרי?

אין צורך לצאת ולהיכנס, הסינון בספק

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י מיס;1575781:
אין צורך לצאת ולהיכנס, הסינון בספק

הוי אומר?
אני מגישה בקשה לאתר שכבר קיים במערכת, ומיד יכולה להכנס אליו?

מיס

משתמש צעיר
נכתב ע"י שרה חסידה;1575794:
הוי אומר?
אני מגישה בקשה לאתר שכבר קיים במערכת, ומיד יכולה להכנס אליו?

אתר שקיים במערכת פתוח אוטומטית ללא צורך בבקשת פתיחה מיוחדת אלא אם כן חסמתם קטגוריות מסוימות, כשאתר עדיין לא נבדק יש אפשרות לבקש בדיקה, לאחר שהאתר נבדק ונמצא ראוי (בדרך כלל תוך זמן קצר) האתר פתוח אוטומטית לא צורך לצאת ולהיכנס

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י מיס;1575798:
אתר שקיים במערכת פתוח אוטומטית ללא צורך בבקשת פתיחה מיוחדת אלא אם כן חסמתם קטגוריות מסוימות, כשאתר עדיין לא נבדק יש אפשרות לבקש בדיקה, לאחר שהאתר נבדק ונמצא ראוי (בדרך כלל תוך זמן קצר) האתר פתוח אוטומטית לא צורך לצאת ולהיכנס

אם אני לא טועה, כתבו כאן שלא רוצים שאנשים יפתחו את כל האתרים, אלא רק את אלו שנצרכים להם.
אם כך, אז הכל פתוח, או לא?

מיס

משתמש צעיר
נכתב ע"י שרה חסידה;1575799:
אם אני לא טועה, כתבו כאן שלא רוצים שאנשים יפתחו את כל האתרים, אלא רק את אלו שנצרכים להם.
אם כך, אז הכל פתוח, או לא?

כתבו את זה לעניין לפרסם את רשימת האתרים הפתוחה, שאם אנשים יראו את הרשימה הם יכנסו לעוד הרבה אתרים שאינם שימושיים להם ויבוא הדבר לידי בזבוז זמן

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
הבנתי.
תודה על ההסבר המפורט.

מיס

משתמש צעיר
אי אפשר לתרגם אתר עם תרגום גוגל, זה דבר די חשוב לדעתי
יש לציין שעם התוסף של כרום זה כן עובד, רק דרך האתר לא https://translate.google.co.il/
אשמח אם תטפלו בזה

mat

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מיס;1576155:
אי אפשר לתרגם אתר עם תרגום גוגל, זה דבר די חשוב לדעתי
יש לציין שעם התוסף של כרום זה כן עובד, רק דרך האתר לא https://translate.google.co.il/
אשמח אם תטפלו בזה

הבעיה שזה מתנהג כמו פרוקסי. אפשר לסנן את זה. השאלה עד כמה זה נצרך מתי שיש את התוסף. שלדעתי הוא יותר טוב.

מיס

משתמש צעיר
נכתב ע"י mat;1576175:
הבעיה שזה מתנהג כמו פרוקסי. אפשר לסנן את זה. השאלה עד כמה זה נצרך מתי שיש את התוסף. שלדעתי הוא יותר טוב.
זה נצרך, האתר לעיתים מתרגם טוב יותר בפרט שהוא גם משנה את השורות ל'ימין לשמאל'
לדעתי כדאי לסדר את זה, ברימון אתרוג נט נקי יש סינון גם בזה
בהצלחה!

סיפי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האם נט פרי כולל גם חסימת גלישה על ספקים אחרים דרך הwifi?
אם לא, האם יש למישהו פתרון לזה?

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אפשר ליצור קשר בטלפון?
ומחשב נייד המחובר למודם גם יכול לקבל את החסימה?

mat

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שושיה;1579701:
אפשר ליצור קשר בטלפון?
ומחשב נייד המחובר למודם גם יכול לקבל את החסימה?

052-6071528 ישי RL.

כן מחשב נייד המחובר למודם גם יכול לקבל את החסימה.

גרנולה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מה עם יוטיוב? יהיה אפשרות לפתוח? ממש חשוב לי.

mat

משתמש מקצוען
נכתב ע"י גרנולה;1580057:
מה עם יוטיוב? יהיה אפשרות לפתוח? ממש חשוב לי.

יוטיוב אני יכול לבדוק ולפתוח סירטונים ספציפיים.

אבל עדיין אין לנו קריטריונים ברורים מה לפתוח ומה לסגור.

אנחנו בתהליך להשיג רבנים שינחו אותנו. מה לפתוח ומה לסגור.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה