json&python

מאה100

משתמש מקצוען
בלי שעשיתי משהו מיוחד השילוב הזה תקוע לי במחשב!!
משתמשת בpycharm ועובדת על פרויקט עם JSON הכל עבד לי טוב עד ש....

משתגעת כבר. אין לי עוד קובץ JSON.PY שאולי מיובא במקום הדיפולטיבי. ואין לי כבר רעיונות מה עוד.

אנא ואנא אשמח מאודדד אם מישהו יכול לעזור לי. הפייתון בVSCODE עובד לי לסירוגין עם אותה הבעיה.וען הIDLE אני לא מסוגלת לעבוד. אין לי כח להתקין עוד סביבת עבודה. והאמת שהדרישות הן לעבוד באחד מ2 הראשונים.

אם יש מישהו שנתקל/שמע/מבין. אני חייבת עזרה.

תודה רבה רבה!

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
לא הצלחתי להבין מה הבעיה, מי זה הקובץ הזה json.py?

כשאתה רוצה לקרוא json בפייתון את פשוט עושה לו json.load

מאה100

משתמש מקצוען
כשכותבים import json הרי מייבאים קובץ כלשהו.
שזה קובץ json.py מובנה מלכתחילה. לכאורה כל הבעיות מתחילות שם ברגע שנוגעים בזה. אבל אני לא נגעתי. לא הספקתי.
אני בכלל לא מצליחה למצוא את זה בשביל לבדוק. :(
ואז אני כותבת את השורה הנ"ל json.load או מה שלא יהיה. והופפפ יש לי שגיאה ענקית שאין לי בכלל פונקציות כאלו בכל הקובץ json.py המקורי.

תודה רבה

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
דברים שהייתי בודק
אם יש לך משתנה בשם json באחד מהקבצים, משהו שדורס את ספריית json
אם יש לך קובץ או אובייקט בשם json שאותו פייתון מנסה לייבא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה