HTML יש כאן משהו שעובד על זה?

ביסלי

משתמש רשום
HTML יש כאן משהו שעובד על זה?
אני צריכה לעצב דפים לאינטרנט ולשמור כדף HTML
אף פעם לא עסקתי בזה וגם לא למדתי עיצוב אתרים..
השאלה שלי: האם צריך ללמוד את זה?
או שזה רק שמירה בפרמט מסוים?
ואם ללמוד.. כמה זמן? איפה?
שווה להשקיע בשביל עבודה חד פעמית?

אשמח לתשובות
תודה מראש

חן

משתמש רשום
למייטב ידיעתי, את שפת HTML לא לומדים על רגל אחת, אך לא נראה לי שמדובר בלימודים לתקופה ארוכה (ממעט הניסיון שהיה לי בעבר...) לא חושבת ששווה להשקיע קורס יקר בשביל עבודה חד פעמית, אלא אם כן את חושבת גם על עבודות בתחום לעתיד,
המון הצלחה.

גילה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני באמצע לימודי html, זה לא מסובך ולא קורס ארוך. מה שכן, אני חושבת שבשביל לעצב אתר צריך לדעת יותר מאשר html, אם יש פה מישהו שכבר עיצב אתרים, האם מספיק לדעת html ופו"ש? או שחייבים גם פלאש ועוד תוכנות?

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מהידע הקטן שיש לי וודאי שאפשר רק עם פוטושופ לבנות אתר אבל זה יצא אתר די כבד
זה מתאים לאתר שלא מתעדכן הרבה או רק את הבסיס
אם הצורך הוא רק דפי html אז התורה היא לא כל כך גדולה קצת נבירה בגוגל יעשה לך חיים קלים בלי לשכוח כמובן שהרזולוציה לאתר היא אחרת משל הדפוס

יריב

משתמש רשום
חברים HTML זה בסה"כ רצף של פקודות שמעמדות אלמנטים בתוך אתר.
אפשר לשמור דף וורד או כל תכנה כמעט ב-HTML וזה בהחלט יוליד תוצאה רצויה ראויה ומצויינת.
עם זאת אם רוצים ללמוד אותה זה אכן לימוד ארוך ויקר יחסית ובסופו של דבר לא מספיק בכלל.
כי : 1. זה לא קשור בכלל לדבר הכי חשוב - קריאטיביות.
2. יש שיטות רבות גם לכתיבת HTML וחייבים לדעת גם CSS ובסופו של דבר לגעת גם ב-javascript.
משם הדרך מהירה לתכנות ב-dom ובפלאש ל-AS.
מה לעשות שאתר אינטרנט הוא לא תמונה על הקיר ולא טקסט באויר.
תסתכלו מסביב למילים האלה יש רקעים מסגרות והכל מעומד והכל מאוזן ומכוון, עבדו על זה הרבה אני משוכנע :)

יריב.
תגידו יש לכם איזה משפט מחץ לתרום לחבר...

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
צודק אבל מהשאלה הבנתי שיא צריכה לבנות איזה אתר תדמית או משהו קטן ושיהיה בhtml אז אמרתי שאת זה אפשר לעשות בפוטושופ
אגב האתר הזה זה דווקא php
יריב.
תגידו יש לכם איזה משפט מחץ לתרום לחבר...
אגב איזה משפט מחץ אתה מחפש ננסה לעזור לך
או שזה החתימה שלך

יריב

משתמש רשום
PHP זה שפת תוכנה שמייצרת כפלט את דפי ה-HTML זה בעצם הדרך של האקספלורר לכתוב את הכל או לפחות להבין איפה צריכות להיות התמונות.
היינו הך ל-ASP .NET וכן הלאה.
קליק ימני על המסך ===> הצג מקור ===> ככה נראה דף HTML.

לגביי השמירה מ-PS אתה צודק ב-100 אחוז כאשר מדובר בתמונות, אבל טקסטים לא כ"כ מסתדר PS יש כלים טובים יותר, בכלל מרגיז עניין הפונטים והקידוד במוצרי ADOBE.
שכן גם ככה כל מה שמסביב לשפה העברית מאד רגיש באינטרנט.

לחסידי אדובי יש את אילוס. נדמה לי, שעושה עבודה נפלאה,
לאנשי מייקרוסופט, לא תאמינו אבל הכי נוח להשתמש ב-power-point
ואם יש גישה לוויז'ואל סטודיו אז יש את אינטר-דב.

לגביי המשפט, סתם השתעשעתי....

saryoram

משתמש רשום
ב"ה

ב"ה היום יש המון כלים שעושים את העבודה כמו שצריך ומי שלא תוכניתן ולא מתכוון להיות שלא ילמד HTML חבל על הזמן (שיקרא תהילים, יותר טוב).
מבין אלפי התוכנות אני ממליץ על Publisher התוכנה היא חלק מאופיס 2003 ומעלה, בעברית, קלה מאוד ללימוד, מכילה המון עיצובים הניתנים להתאמה.

אם אין לך אופיס 2003 אז בגרסאות קודמות היה Microsoft FrontPage גם היא טובה, אך דורשת קצת יותר לימוד וידע

בהצלחה

LMNT

משתמש פעיל
עקרונית כל תמונה בפורמט jpg טובה, כמובן שהיא חייבת לשקול את המינימום האפשרי. בנוסף, קבצים בפורמט 'גיפ' יכולים גם לעבוד אם כי טווח הצבעים שלהם נמוך יותר ולכן לא מומלץ לתמונות.

כדי להפוך את זה לדף אינטרנט, הדרך הכי פשוטה היא באמצעות וורד או פבלישר כמו שאמרו כבר.

בפוטושופ 7 היה גם את האימג' רדי שעושה עבודה מצויינת.

השאלה היא מה הצורך.. אם זה רק לתמונות אז אימג' רדי מצויין אבל אם צריך לשלב טקסט, רצוי וורד וכדו'

piku

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
מי רוצה מסמכים ב-HTML?
אם אתם ישראלים ו/או אתם אוהבים לקרוא קצת בעברית קבלו סקירה רחבה כאן.
אין רשות להפיץ את המסמכים במדיה כלשהי לכן קבלו קישור וכל אחד שיוריד לעצמו.
זו אינה שפה קשה, אבל להוסיף ידע מחוץ לשעות העבודה תמיד כדאי, זה לא יגדיל לכם את החור בהשכלה, אולי באוזון.

בהצלחה!

ביסלי

משתמש רשום
תודה לכל העונים!
אני לא הבנתי לאן נעלם האשכול שלי פתאום ראיתי שהוא בפורום אחר...
לכן ההתעכבות.
אז ככה-
אני צריכה לעצב דפים של שיעורי תורה (רציתי באינדיזיין) וכן קוביות ללחצנים וכו'
הלקוח אמר שהוא יעשה את הקישורים ושאני רק אשמור בHTML
יש מצב?

אולי מעניין אותך גם...