דרוש מידע clipchamp הסרטון הערוך יותר כבד מהמקור

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
ערכתי סרטון בclipchamp מיקרוסופט.
רק הורדתי כמה קטעים.
הורדתי באיכות 720P.
הסרטון המורד שוקל 5 ג"ב,
בעוד שהמקורי שקל 1.4 ג"ב.
הסרטון הערוך עדיין יושב לי בתוכנה.
איך אני מורידה אותו שהאיכות תשמר כמה שיותר כמו המקור (אני משתמשת במסך גדול, כך שחשוב שיישמר הרזולוציה.), ולא ישקול יותר?
תודה.
מאפייני הסרטון הערוך
1705929030279.png

מאפייני המקור
1705929077139.png

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
נסו להמיר את הסרטן בעזרת (תוכנת-) ממיר קבצים מקטין נפח (ואמור להיות הרבה כאלה) ותבדקו אם התוצאה טובה ובסדר, הכל תלוי לאיזה צורך צריך להקטין אותו, כי לפעמים (אם אין צורך משמעותי בהקטנה) עדיף לא להתחיל לקחת סיכון על האיכות ולהשאיר ככה.

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
נסו להמיר את הסרטן בעזרת (תוכנת-) ממיר קבצים מקטין נפח (ואמור להיות הרבה כאלה) ותבדקו אם התוצאה טובה ובסדר, הכל תלוי לאיזה צורך צריך להקטין אותו, כי לפעמים (אם אין צורך משמעותי בהקטנה) עדיף לא להתחיל לקחת סיכון על האיכות ולהשאיר ככה.
לא רוצה לקחת סיכון. אני עובדת כרגע על מסך יותר קטן מהמסך שישמש לצפייה.
ככה שיהיה קשה לראות הבדלים.
יש איך לראות מה הרזולוציה בסרטון המקורי?
כי בסרטון שערכתי היה כתוב עליו(בכותרת) 1080P.ובפועל שקל 1.4. יש מצב?
יכול להיות שהקטינו כבר את הקובץ המקורי, ולכן יצא כמו שיצא?

צוציקית:-)

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
סרטון וידאו או סרטון אנימציה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  41  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה