כללי Chanukah Bowling

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
חנוכה מתקרב ועמו העבודות...

קבצים מצורפים

• For View.jpg
    KB 342.1 · צפיות: 17
  • Chanukah Bowling Medium.jpg
    KB 341.9 · צפיות: 13

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה גדול!
כל הטיפוגרפיה שלך מסודרת בבלוק, הייתי מנסה גם בפרטים למטה לעצב בבלוק. וגם את הכותרת.
ודרך אגב, החנוכיה שלך (שהיא בעצם מנורה) פסולה...

הרקעים שלך מדהימים! האם אתה יוצר אותם לבד, או שהם מוכנים? ואם לבד, נשמח לשמוע קצת פירוט.

יוספי רוזן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
פרסומו זה חלק מהסודות של אלי. מה שלי הוא ענה פעם - להתאמן הרבה עם שיטות שילוב ומברשות.
עד היום אני מתאמנת ולא מגיע לתוצאה מושלמת.
אולי אלי יעלה שוב מדריך קצר.

meni

משתמש צעיר
אולי כדאי שלא להטעות וכו' אפשר אולי לשים אותם בשורה אחת ישרה?
בצורת חנוכיה

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י דני;480659:
פרסומו זה חלק מהסודות של אלי. מה שלי הוא ענה פעם - להתאמן הרבה עם שיטות שילוב ומברשות.
עד היום אני מתאמנת ולא מגיע לתוצאה מושלמת.
אולי אלי יעלה שוב מדריך קצר.

זה רקע שלוקח בערך 25 שניות.
תמונ מרקם,
כמהקשקושי מברשת לבנה מעל,
עוד קשקוש בצבע תכלת עם overlay
עוד קשקוש או שנים לבנים 90 אחוז

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
מרשים בהחלט.

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י R.Design;480740:
מיוחד ביותר, אפס הערות. (די נדיר אצלי :))

הנה הערה:
מסתבר שזה בעיקר לתצוגה במחשב ככה שאני צריך להגדיל את הטקסט.
נראה לי אחלק את זה לרוחב (הבאולינג בשמאל הפרטים בימין), לא?

moshiko00

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לך עבודות יפות
אתה רשום ב shluchim design base?

moshiko00

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אלי ויסברג;481169:
לא.
זה משהו פנימי לשלוחים, לא?

זה משהו פנימי. אבל איך זה עובד פחות או יותר
יש שם עשרות מעצבים/ת שמעלים את העבודות שלהם (כמו פורטפוליו קטן) שקשורים לפעילות והשלוחים מחפשים משהו שמוצא חן בעניהם ומתקשרים עם המעצב.

נרשמתי לפני שבוע וחצי בערך והיום קיבלתי עבודה ראשונה משם (פלאייר לחנוכה).

אם אתה צריך את הפרטים אני ישלח לך בפרטי

Boaz sharon

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ביקי;480639:
זה גדול!
כל הטיפוגרפיה שלך מסודרת בבלוק, הייתי מנסה גם בפרטים למטה לעצב בבלוק. וגם את הכותרת.
.
אם הבנתי נכון זה לא בבלוק, כל הטקסט מיושר בצורה של "בקבוק" באולינג.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה