baby Mesh-פעם שניה...

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
בעקבות שדרוג ושחזור האתר מעלה שוב את הבייבי מש שלי,
עם תיקונים קלים לאור הארותיכם הבונות.

קבצים מצורפים

• משה.jpg
    KB 472.8 · צפיות: 18

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ציור מהמם והתינוק חמוד במיוחד (זה הילד שציירת עם הפרחים כשהיה תינוק או אח שלו?)
אני אוהבת יותר את סגנון הציור של הגופיה שלו - נראית ממש אמיתית, והפנים יותר נראות ציור, אם כי לא הייתי מתנגדת לדעת לצייר כך...

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י ליבי;485557:
ציור מהמם והתינוק חמוד במיוחד (זה הילד שציירת עם הפרחים כשהיה תינוק או אח שלו?)
זה הילד הזה (כשהיה תינוק) והוא אח שלה :)

נכתב ע"י ליבי;485557:
אני אוהבת יותר את סגנון הציור של הגופיה שלו - נראית ממש אמיתית, והפנים יותר נראות ציור, אם כי לא הייתי מתנגדת לדעת לצייר כך...
תודה ליבי,
הראש מצוייר במש והבגד בטכניקה אחרת (מברשות , אפקטים ופילטרים) ולכן זה נראה סגנון שונה.
על הפנים עבדתי הרבה יותר קשה, לא יודעת אם זה שווה את המאמץ, מעדיפה לצייר בפיינטר...

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
אני לא מכיר את מש אבל נראה לי שכדאי לצייר במש יותר חפצים דוממים מאשר דברים חיים

ושוב כתבתי קודם מקסים
בכל זאת נראה לי להוסיף בצידי הראש צללית כהה יותר זה יתן לראש יותר צורה עגלגלית ולא שטוחה

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
איזו הבעה... מדהים!
ציורי, וחי!

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י יאיר;485575:
אני לא מכיר את מש אבל נראה לי שכדאי לצייר במש יותר חפצים דוממים מאשר דברים חיים

ושוב כתבתי קודם מקסים
בכל זאת נראה לי להוסיף בצידי הראש צללית כהה יותר זה יתן לראש יותר צורה עגלגלית ולא שטוחה
נכון, גם אני חושבת שהמש מתאים יותר לחפצים דוממים.
הדמויות החיות תמיד תהיינה עם מראה פלסטי,
לתת צללית כהה בצידי הראש זו עבודה של עוד כמה שעות טובות כדי שהצל יצא מדורג, אתה צודק אבל זה יחכה לעוד כמה ימים...:)

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כמעט לא מעזה להעיר עקב העבודה הקשה והמושקעת והתוצאה הבונבונית...
ובכל זאת, ציורייך הקודמים בפוטושופ/פיינטר היו יותר חיים וחמים, ופחות שטוחים.
נראה שזו רמה מדהימה במש,
אבל אולי כפי שהקדימוני - מתאים יותר לחפצים...

shay

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
שני המפתחות שזכית בהם: הכישרון והסבלנות
סוללים לך דרך לגדולות.

MHstamp

משתמש רשום
מצטרפת לתשבחות קודמי.
לי מפריע הצבע החולני מעט בפנים, שמשפיע כמובן גם על החיות. לשנות כעת, מורכב ומסובך מידי.
נסי לשכפל את שכבת הפנים על אותו מקום, ולתת שיטת שילוב מעט חיה יותר (אולי OVERLAY). לפעמים זה מקפיץ מאד את התוצאה.
כ"כ, יש "ענן" מרגיז על הפנים בחלק הימני של התמונה. גם אם כך זה במקור, נסי לעבד טוב יותר לתוצאה איורית נאה.

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י MHstamp;485690:
מצטרפת לתשבחות קודמי.
לי מפריע הצבע החולני מעט בפנים, שמשפיע כמובן גם על החיות. לשנות כעת, מורכב ומסובך מידי.
נסי לשכפל את שכבת הפנים על אותו מקום, ולתת שיטת שילוב מעט חיה יותר (אולי OVERLAY). לפעמים זה מקפיץ מאד את התוצאה.
כ"כ, יש "ענן" מרגיז על הפנים בחלק הימני של התמונה. גם אם כך זה במקור, נסי לעבד טוב יותר לתוצאה איורית נאה.
צודקת, ניסיתי גם שיטת שילוב כמו שציינת אבל הצבעים יוצאים עוד פחות נורמליים מהמקור. אחרי חנוכה, בע"ה, אנסה לשפר מעט את הצבע/חיות/אור וצל וכו', אני מודעת היטב לדברים הטעונים שיפור כמו גם לחסרונות ולמגבלות התוכנה והמש.
ההארות של כולם כאן ממש לעניין ורק מחזקות אצלי את הנקודות שעלי לעבוד עליהם.
:) תודה!

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
איזה קטע, בדיוק היום למדתי איך מציירים עיניים בצורה נכונה ויש לך שם כמה טעויות מוכרות וידועות. אם תרצי שאסביר לך מה למדנו, אשמח

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י גינגית;485811:
איזה קטע, בדיוק היום למדתי איך מציירים עיניים בצורה נכונה ויש לך שם כמה טעויות מוכרות וידועות. אם תרצי שאסביר לך מה למדנו, אשמח
במש? אם כן, אשמח לשמוע (בעצם לקרוא...:))

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
לא במש, אבל העקרון של ציור עיניים. הטעות שכולם עושים [ואני ביניהם] זה שמציירים את העין עם עפרון, ואחר כך צובעים את האישון, והצבע, ואחר כך למעלה, את הריסים וכולי. ובסוף מה שיוצא זה שכל הציור רואים רק עיניים והן לא נראות מחוברות לציור.

מה שלמדנו היום זה לצייר את העיניים בצורה שונה.
דבר ראשון, לצייר את המסביב קודם כל ולצייר את כל העין ככדור הנמצא בתוך קונוס. הקונוס זה בעצם ארובת העין. וגלגל העין יושב בתוך הארובה, הקונוס. והצל שיש על הכדור של גלגל העין, זה אותו הצל שממשיך לארובת העין - לעפעפיים ולשאר החלקים. גם העפעפיים עד הגבות אמורים לקבל אור וצל של כדור.
אחרי שמסיימים את סביבת העיניים, רק אז ממשיכים את הכדוריות של העפעפיים לתוך העיניים, ורק עליהן מוסיפים את האישונים והברק. ככה העיניים לא הופכות להיות עיקר הציור, אלא חלק מפנים שלמות. יש לי את הדוגמא של המורה בשכבות [שכחתי את הדיסק און קי בבית הספר, כשאקבל בחזרה, אראה לך בתכלס]

הציור שלך מקסים ויפהפה. ילד מתוקי כזה וחמוד. אבל מה שרואים בעיקר זה עיניים וגם בהם השקעת הכי הרבה. היית צריכה להשקיע הכי הרבה במסביב, ואז העיניים ממילא היו יוצאות לך יפה.

מקווה שזה לא פוגע או משהו כזה, מה שכתבתי.
את יודעת שהציורים שלך יפהפיים.
סתם בדיוק היום למדנו על ההתיחסות הנכונה לעיניים ובדיוק ראיתי את התמונה היפה הזו שהבאת.

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תודה, תודה, גינגית...
את הכללים האלה אני כבר יודעת רק שהם לא "עובדים" על המש, במש הצביעה היא לגמרי שונה, הלואי שזה היה הולך כמו עם רישום בעיפרון...
לכן שאלתי אם הכללים שלמדתם קשורים למש.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
יכול להות שבמש זה באמת שונה, אבל זה מוריד מהשייכות של האוביקט [במקרה הזה העין] לסביבתו.
אולי גם במש יש חוקים איך ליצור סביבה כזו.

Avigayil

משתמש רשום
נכתב ע"י *לאה;485546:
בעקבות שדרוג ושחזור האתר מעלה שוב את הבייבי מש שלי,
עם תיקונים קלים לאור הארותיכם הבונות.

תינוק מתוק, ציור מושקע! יש לי 2 הערות: חסר צל בצוואר וגם קצת בפנים.
וגם העיניים שלו נראות עם עיפרון שחור.......
מקווה שזה בסדר שנדחפתי.........:)
בהצלחה והמשך יומטוב!

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י גינגית;485998:
יכול להות שבמש זה באמת שונה, אבל זה מוריד מהשייכות של האוביקט [במקרה הזה העין] לסביבתו.
אולי גם במש יש חוקים איך ליצור סביבה כזו.
יכול להיות, משיעור של 20 דקות במש אי אפשר לצאת עם ידע גדול,
הרוב הוא התנסות ועבודה סיזיפית (בחריקת שיניים ממש) אבל כמו שהגבתי למישהי כאן, שאני לא יודעת אם ההשקעה במש כדאית, אני מעדיפה את הציור החופשי והקולח ולא להתעסק עם מליון נקודות על רשת, שכל נקודה דוגמת צבע וצריך להתאים בין כולן לצביעה מדורגת וחלקה, פשוט מתיש ומעצבן.
המש הוא יותר שיטת צביעה מאשר ציור. חוץ מקוי המתאר שנעשים בציפורן עם כל חלק בנפרד, הכל זה טכניקת צביעה של רשת נקודות...:eek:

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י Avigayil;486001:
תינוק מתוק, ציור מושקע! יש לי 2 הערות: חסר צל בצוואר וגם קצת בפנים.
וגם העיניים שלו נראות עם עיפרון שחור.......
מקווה שזה בסדר שנדחפתי.........:)
בהצלחה והמשך יומטוב!
זה בסדר גמור, שמחה תמיד להארות, מכל מלמדי...
צודקת בקשר לצל, והעיניים שלו באמת נראות כמו עם איפור...:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה