b-cure laser המכשיר בי קיור לייזר

ShBracha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אשמח לשמוע מנסיונם של יושבי הפורום
האם מישהו התנסה במכשיר הזה? האם הוא תועלתי?

תודה

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בעלי חי על זה
יש לו כבאים בצלעות ואין לזה פתרון כלום, לא מגלים למה זה
בכל אופן הוא עם זה במשך כל היום

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מה זה בכלל? איך זה עובד?

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מהי העלות של המכשיר הנ"ל?

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
מכשיר מדהים!
תוצאות מוכחות בשטח!
מחירו באתר הוא 2370
אבל המכשיר המומלץ הינו בי קיור לייזר ספורט שמחירו 2980 המכשיר הזה הוא דגם משופר שהם הוציאו והוא הרבה יותר עוצמתי בלי השוואה לרגיל.(ספורט זה סתם שם - המכשיר מיועד לכל אחד)

שגיא פ

משתמש חדש
היי חברים, קיבלתי את ההודעה ובמקרה אני עובד בבי-קיור לייזר (:
אמנם אני משוחד, אך המכשיר מאוד עוזר, ולראיה כל המטופלים שממליצים עלינו (גם כאן), כל הרופאים שממליצים עלינו וגם מחקרים רבים שתומכים בזה!

בכל מקרה, אנחנו תמיד מציעים לקנות רק לאחר התייעות איתנו ובדיקות התאמה. אם מישהו מעוניין הוא יכול פשוט לפנות אליי בפרטי או להשאיר כאן טלפון ונחזור עליו.

בברכה,
שגיא,
בי-קיור לייזר

ShBracha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מקפיצה ע"מ לשמוע חוות דעת נוספות. תודה!

פיר

משתמש סופר מקצוען
בסד
האם הביקיו ליזר יכול לעזור לאשה מבוגרת במרים של כאבים מעקמת?

באה בטוב

משתמש רשום
אני ניסיתי אותו כשסבלתי מדלקת בגיד ולא הרגשתי שעזר לי. החיסרון המרכזי שלו בעיני זה שצריך לשבת איתו זמן ארוך מאוד.
המכשיר שולח קרן לייזר ( או משו כזה, לא זוכרת בדיוק, עברו כבר כמה שנים) וצריך להצמיד את זה למקום הכואב למשך כמה דקות, נניח חמש. ואחרי חמש דקות האלה הייתי צריכה להזיז אותו קצת ושוב לחכות, כי כל פעם זה מכסה רק את השטח שהוא בגודל של המכשיר. אני מקווה שאני מובנת, השעה קצת מאוחרת בשבילי... בכל אופן מצאתי את עצמי יושבת עם זה שלוש פעמים ביום חצי שעה כל פעם (חמש דקות הקרנה כפול שש פעמים שהזזתי אותו) וזה לא שבוע שבועיים אלא נדרשת תקופה יותר ארוכה. בקיצור עבודה בחצי משרה.
לא מאוד התאכזבתי כי הוא לא היה שלי אז לא כאב לי הלב על ההוצאה המיותרת. וגם אני עדיין לא בטוחה שאין לו אפקט. נשמע לי דווקא הגיוני הרציונל שעומד מאחוריו ואולי הפרסום שלהם ממש מוצלח ומשכנע. רק צריך הרבה הרבה סבלנות וזמן פנוי לעבוד איתו.

שגיא פ

משתמש חדש
נכתב ע"י פיר;2305291:
בסד
האם הביקיו ליזר יכול לעזור לאשה מבוגרת במרים של כאבים מעקמת?

המכשיר אכן עוזר להקלה בכאבים שנגרמים כתוצאה מעקמת, יש משתמשים רבים במכשיר, שקנו אותו עקב בעיות עקמת וטוענים שהוא עזר בהקלה על הכאבים

בברכה,
שגיא,
בי-קיור לייזר
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

שגיא פ

משתמש חדש
נכתב ע"י בבוש;2305764:
כמה פעמים ביום ניתן לעשות במכשיר? וכמה זמן כל פעם?

ההמלצה היא להתחיל עם פעמיים ביום, כל פעם 6-8 דקות.
כמובן שהמכשיר הוא נעים וניתן להשתמש בו תוך כדי שיחה וכו'...

בברכה,
שגיא,
בי-קיור לייזר

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הענין איננו התחשבות ברגשות הציבור כמו אינטליגנציה שיווקית מינימלית.
פעם הפורום הזה הכיל 'סתם' אנשים שעובדים למחייתם. היום הוא מלא באנשים שנרשמו כדי לדחוף את מרכולתם...

מיסי

משתמש פעיל
נכתב ע"י userit;2307238:
פעם הפורום הזה הכיל 'סתם' אנשים שעובדים למחייתם. היום הוא מלא באנשים שנרשמו כדי לדחוף את מרכולתם...

אם היה אפשר הייתי מצלצלת כמה פעמים!!!
מריח מאוד לא טוב...

שגיא פ

משתמש חדש
נכתב ע"י בבוש;2305764:
כמה פעמים ביום ניתן לעשות במכשיר? וכמה זמן כל פעם?

נכתב ע"י userit;2307238:

אני חלילה לא מנסה לדחוף משהו בכוח. חבר שלי אמר לי שמדברים על החברה שלנו בפורום הזה (אני מודה שלא הכרתי אותו עוד היום) ושמחתי שיש לי הזדמנות לענות על שאלות באופן בלתי אמצעי.

זו הסיבה שאני לא מסתתר מאחורי דמות אנונימית ואף רושם בסיום כל הודעה בגילוי נאות שאני עובד בביו-קיור לייזר.

גם את התגובות השלילות למוצר אני מקבל בהבנה ומתייעץ עם הצוות כיצד פותרים את הבעיות הללו. חבל לי שאני לא יכול לעזור באופן אישי לאנשים שרשמו זאת, כי לפעמים הבעיה היא שימוש לא נכון במכשיר.

בכל מקרה, אם מישהו מרגיש שהוא נפגע, אני מתנצל אך אין זו מטרתי. כפי שכתבתי - מטרתי היחידה היא לנצל את היותי עובד חברה על מנת להביא מידע אמין והוראות שימוש (שימו לב שלא הבעתי דעה אישית) ומשם שכל אחד יוכל לפעול כנכון בעיניו על סמך המידע.

שיהיה לנו סוף שבוע נעים והעיקר הבריאות,
שגיא,
בי-קיור לייזר

שגיא פ

משתמש חדש
נכתב ע"י מיסי;2307898:
אם היה אפשר הייתי מצלצלת כמה פעמים!!!
מריח מאוד לא טוב...

ראי תגובתי למטה (: אני רושם בסוף כל הודעה שאני עובד חברה ואתם מוזמנים לשאול כאן קבל פורום ועדה כל שאלה שיש לכם, גם אם היא מאתגרת או לא נעימה. אעשה כמיטב יכולתי לענות באופן מקצועי וחסר פניות.

שגיא,
בי-קיור לייזר

ShBracha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
שלום!

אני ניקית ותיקה בפורום, ושאלתי על המכשיר בשביל קרובת משפחה שלי.
ממש לא בשביל לדחוף... אלא בשביל לקבל מידע מהימן (יש לי אמון מסויים בניקי פרוג)

בשביל הבאים אחרי, שיחפשו חו"ד בלתי אמצעית אעדכן אתכם
שקרובתי אכן קנתה את המכשיר, והיא מאד מרוצה
מדובר בטיפול בכאב במקום ניתוח מלפני כמה שנים טובות שבוצע בעקבות שבר (בקרסול)
אבים בחילופי עונות ובתקופת החורף היו תמיד חוזרים ובלתי נסבלים
ובעקבות השימוש במכשיר, הם ממש לא כואבים

היא אף סיפרה לי, שכאב לה הגרון, והיא עברה שם עם המכשיר, והמצב השתפר פלאים

כמובן חשוב להתיעץ האם המכשיר מתאים לסוג הכאב המסויים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה