AVI לא מזוהה בפרמייר

צל99

משתמש פעיל
הביאו לי לצרף לסרט קובץ AVI שצולם במצלמה ביתית קנון כלשהי.
הWMP מנגן אותו. אל כשאני מכניס אותו לפרמייר הסרט לא רץ, רק הקול.

אני מניח שצריך להמיר אותו או לקודד אותו אחרת.
למישהו פתרונים?

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
אני ממליצה לך בחום להמיר את הקובץ לפני שתכניס לפרימייר, כל קבצי מצלמה דיגיטאלית עושים בד"כ המון בעיות בעריכה, עדיף להמיר אותם לפני העריכה, ואז לעבוד עליהם חלק, מאשר להסתבך איתם אח"כ.

דובי

משתמש רשום
הפקות ואירועים
לבדוק איזה קודק הקובץ

1- יש תוכנה בשם GSpot.exe שבודקת איזה קודק הסרטון
(כשיש את שם הקודק )
2- חיפוש בגוגל והורדה.

3- התקנת הקודק החסר

ואח"כ אפשר להמשיך לעבוד על/עם הקובץ ללא בעיות!

(אפשר לעשות את החיים קלים....)

ilana

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
גם לי זה תמיד קורה וכשאני ממירה לwmv זה בסדר גמור.

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י צל99;516660:
הביאו לי לצרף לסרט קובץ AVI שצולם במצלמה ביתית קנון כלשהי.
הWMP מנגן אותו. אל כשאני מכניס אותו לפרמייר הסרט לא רץ, רק הקול.

אני מניח שצריך להמיר אותו או לקודד אותו אחרת.
למישהו פתרונים?
לפורמט הAVI יש כמה מאות קידודים שונים. אם תתקין את הקודק של המצלמה, הסרט אמור לעבוד גם בפרמייר

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י yosale;516862:
לפורמט הAVI יש כמה מאות קידודים שונים. אם תתקין את הקודק של המצלמה, הסרט אמור לעבוד גם בפרמייר

גם לי יש את אותו בעיה ב AVI

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש לי תחושה של 70% מחברי הפורום הזה אין מושג מה זה AVI...
טוב... אני ינסה להסביר את זה בקצרה, למרות שזה נושא ארוך מאוד.
AVI ר"ת Audio Video Interleave פותח ע"י מיקרוסופט בשנת 1992 והוא מכיל אודיו ווידאו מסונכרנים. הרעיון זה שוינדוס יודע לנגן אותם.
כשאתם יוצרים קובץ AVI (ע"י תכנת עריכה/המרה או ע"י מצלמה שיוצרת קבצים, או בדגימה מקלטת וכדו') המכשיר שיוצר את הקובץ מקודד אותו בצורה מסוימת שדוחסת את משקל הוידאו. הקידוד זה בעצם חישוב מתמטי שדוחס את משקל הסרט. וינדוס לא מכיר את כולם ולכן מצלמות או מכשירי דגימה מסוימים דורשים התקנת מקודד על מנת שוינדוס או תכנת העריכה יזהו את הדחיסה.
זה הסיבה שללא חבילת מקודדים מותקנת, לא תוכלו לצפות בסרטים שאתם מורידים מהאינטרנט. כמובן הם בפורמט AVI.. אבל בדחיסה חזקה..
AVI Uncompressed ישקול למעלה מ30 ג'יגה לשעה גלם.

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
ולפותח האשכול:
דובי נתן לך את הפיתרון הכי טוב שיכול להיות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה