דרוש מידע ACE - הזמנה לעיר אחרת

נעמה פר

משתמש סופר מקצוען
היי,
מישהו יודע האם ניתן להזמין ארון ב-ACE לעיר אחרת (שבה יש סניף אחר של ACE)?
או שכל סניף מספק לאזור שלו?

שאלה נוספת:
איך ניתן להשיג נציג של ACE??
הם לא עונים בשום סניףףף
וגם לא במייל.

תודה!

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
את יכולה להזמין דרך האתר לכל כתובת שתרצי
(השרות לקוחות שלהם מזעזע .... )
תנסי את הטלפון הזה - 0793002400

נעמה פר

משתמש סופר מקצוען
את יכולה להזמין דרך האתר לכל כתובת שתרצי
זהו שאני רוצה להשתמש בBUYME והוא לא תקף באתר אלא רק בסניפים :(
לכן חשובה לי התשובה לזה:
מישהו יודע האם ניתן להזמין ארון ב-ACE לעיר אחרת (שבה יש סניף אחר של ACE)?
או שכל סניף מספק לאזור שלו?

• תודה
Reactions: M&C

פלפלונית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שאלה נוספת:
איך ניתן להשיג נציג של ACE??
הם לא עונים בשום סניףףף
וגם לא במייל.
תנסי את הטלפון הזה - 0793002400
בטלפון הזה לא עונים
הזמנתי משהו מהאתר שלהם לפני חודש
זה לא הגיע אלי עדין כי בשרות לקוחות לא עונים ורק אפשר לקבל איזה קישור בווצאפ להתקשרות -אין לי ווצאפ
בהודעה שקיבלתי בזמנו אמרו שאני צריכה לאשר בהודעת SMS מתי אני יכולה לקבל את המשלוח אין לי, נסתי דרך האתר של החברה במייל הוא אומר שלא מכיר את הטלפון
יש דרך כולשהי לתקשר איתם קצת הזוי
בנתיים אפילו רציתי להזמין משהו נוסף שהיה שם במבצע ובנתיים לא מזמינה כי אין לי דרך לוודא שזה יגיע

אשמח לעיצה מה אפשר לעשות חוץ מלנסוע לסניף הקרוב אלי....

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
בטלפון הזה לא עונים
הזמנתי משהו מהאתר שלהם לפני חודש
זה לא הגיע אלי עדין כי בשרות לקוחות לא עונים ורק אפשר לקבל איזה קישור בווצאפ להתקשרות -אין לי ווצאפ
בהודעה שקיבלתי בזמנו אמרו שאני צריכה לאשר בהודעת SMS מתי אני יכולה לקבל את המשלוח אין לי, נסתי דרך האתר של החברה במייל הוא אומר שלא מכיר את הטלפון
יש דרך כולשהי לתקשר איתם קצת הזוי
בנתיים אפילו רציתי להזמין משהו נוסף שהיה שם במבצע ובנתיים לא מזמינה כי אין לי דרך לוודא שזה יגיע

אשמח לעיצה מה אפשר לעשות חוץ מלנסוע לסניף הקרוב אלי....
מנסיון בסוף הם עונים
ובאמת בגלל שלא אישרת בSMS לכן זה לא מגיע
זה מה שהיה אצלי
ורק שהצלחתי לתפוס אותם היא קישרה אותי עם המחסנים כדי לתאם הובלה
(כמובן שבתחילה היא אמרה לי שהיא תשאיר להם הודעה והם יחזרו אלי אבל לא הסכמתי כי פחדי ששוב הם ישלחו תאום בSMS פשוט התעקשתי איתה שתחבר אותי מיד לשרות של המחסן )

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה