60 שניות על VPN ואמאצ'י !

• פותח הנושא bris
  • פורסם בתאריך

bris

משתמש סופר מקצוען
דייקן,
אין מה לעשות בקשר לסינכרון האיטי של המודם. אכן מודמים מבוססי רשת, לא מאבדים את הסינכרון כשהמחשב נכבה, יש להם חשמל נפרד ולא דרך ה USB.
- גם רובם מסתנכרנים הרבה יותר מהר מזה.

הסיבה שאתה רואה כרטיס רשת, הסברתי כבר למעלה, הפרוטוקול של התקשורת באינטרנט הוא TCP שהוא פרוטוקול רשת ולכן המחשב בנוי לקבל את הנתונים בפורמט הזה, היות USB זה לא רשת, הדרייבר עושה "אמולציה" = יעני "כאילו" רשת במחשב, תקרא לזה כרטיס רשת וירטואלי.
זה המקור לחלק גדול מהבעיות של מודמי הרשת, כאילו זה לא בדיוק כמו הדבר האמיתי.

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
נכתב ע"י דייקן;70398:
בס"ד
מודם רשת? ולא ראוטר??

דייקן

אכן. מודם רשת. מתחבר לכרטיס רשת שיש במחשב ולא לUSB.

יש לו 3 יציאות, לקו הADSL, לחשמל, ולכ.רשת במחשב.

לא קשור לראוטר. אין לי ראוטר ואני לא צריך גם...

יוסעלע

משתמש רשום
למשתמשי מק, בנוסף שאפשר לעשות VPN, אם יש לך mac. אם אתה על הרשת המחשב שלך יופיע אוטמוטי בפיינדר, ברגע שאתה בוחר במחשב, אתה בבית....

דייקן

משתמש רשום
נכתב ע"י גרף;70492:
אכן. מודם רשת. מתחבר לכרטיס רשת שיש במחשב ולא לUSB.

יש לו 3 יציאות, לקו הADSL, לחשמל, ולכ.רשת במחשב.

לא קשור לראוטר. אין לי ראוטר ואני לא צריך גם...
בס"ד
ואם אפנה ל"בזק סטור", ואבקש מהם מודם רשת, איך אני יכול להיות בטוח שלא יבלבלו בין מודם אלחוטי [ראוטר], לבין מודם רשת - כדי שאקבל את הנדרש לי, ולא דברים חלופיים?:confused:

דייקן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה