50-100K להשקעה/גמ"ח לטווח קצר + יעוץ על הלוואה

• פותח הנושא 0520
  • פורסם בתאריך

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אבל אם אתה מוסיף
בעברית תקינה כותבים "את".
אבל אם אתה מוסיף את אחוז עליית הדירות אז הריביות על המשכנתא עדיין נמוכות מאד לעומת התשואה
אחוז עליית או ירידת מחירי הדירות בעתיד הם נעלם אחד גדול, וממש לא מומלץ להסתמך על זה בשנים הקרובות.

avi11

משתמש פעיל
בעברית תקינה כותבים "את".
זה בתנאי שמדובר באת ולא אתה....

אחוז עליית או ירידת מחירי הדירות בעתיד הם נעלם אחד גדול, וממש לא מומלץ להסתמך על זה בשנים הקרובות.
באופן היסטורי עשרות שנים מחירי הדירות לא ירדו אלא עלו כל הזמן
אולי פעמים בודוות היו ירידות קלות שנמחקו אחרי תקופה קצרה.
גם אם תהיה התמתנות ירידה קשה להאמין שיהיה... מאז שאני ילד מדברים על כך ששנה הבאה מחירי הדירות יורדים...

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
באופן היסטורי עשרות שנים מחירי הדירות לא ירדו אלא עלו כל הזמן
אולי פעמים בודוות היו ירידות קלות שנמחקו אחרי תקופה קצרה.
גם אם תהיה התמתנות ירידה קשה להאמין שיהיה... מאז שאני ילד מדברים על כך ששנה הבאה מחירי הדירות יורדים...
אני לא חושבת שזה המקום לדיון הזה, יש מספיק אשכולות בנושא.
אבל בקצרה, רוב מוחלט של הכלכלנים לא חושבים שאפשר לבנות על עליות מחירים ב5 שנים הקרובות.
אחרי עלייה רצינית של 15 שנים וכשבסופה עלייה מטאורית של מעל 20% בשנה אחת, + עליית ריבית בצורה מאד רצינית, ועוד ועוד.
כל הנתונים האלו מביאים למסקנה שאי אפשר בשום אופן לבנות על עליות מחירים בשנים הקרובות.

avi11

משתמש פעיל
אני לא חושבת שזה המקום לדיון הזה, יש מספיק אשכולות בנושא.
אבל בקצרה, רוב מוחלט של הכלכלנים לא חושבים שאפשר לבנות על עליות מחירים ב5 שנים הקרובות.
אחרי עלייה רצינית של 15 שנים וכשבסופה עלייה מטאורית של מעל 20% בשנה אחת, + עליית ריבית בצורה מאד רצינית, ועוד ועוד.
כל הנתונים האלו מביאים למסקנה שאי אפשר בשום אופן לבנות על עליות מחירים בשנים הקרובות.
אני מסכים שזה לא המקום אבל בקצרה...:
הכלכלנים האלו אומרים זאת כ"כ הרבה שנים... אז נכון שעשכיו יש יותר הסתברות אבל גם בזמנו היו מספיק סיבות להסביר את הטענות שלהם...
אני מסכים שמסתבר שתהיה התמתנות בעליה אבל עליה לכאורה תהיה.
גם שנה שעברה אחרי עליה גדולה אמרו שזה יפסיק לעלות וזה המשיך והמשיך...

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אני מסכים שזה לא המקום אבל בקצרה...:
הכלכלנים האלו אומרים זאת כ"כ הרבה שנים... אז נכון שעשכיו יש יותר הסתברות אבל גם בזמנו היו מספיק סיבות להסביר את הטענות שלהם...
אני מסכים שמסתבר שתהיה התמתנות בעליה אבל עליה לכאורה תהיה.
גם שנה שעברה אחרי עליה גדולה אמרו שזה יפסיק לעלות וזה המשיך והמשיך...
כתבתי את דעתי, ותעשו מה שאתם מבינים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה