10,000 ש"ח למי שעוזר/ת לי למצוא עבודה בתכנות ללא ניסיון / משרת סטודנט

• פותח הנושא $bsd
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

להיט

משתמש פעיל
יפה, אף פעם אל שמעתי על זה.
רחמיי על אלו שלומדות ב"לא מחוננות". נשמע שזה סינון שמטרתו להפריד בין מי שבאמת אמורה להיות בתכנות, למי שלא.
ממש ככה, לא נראה לי שבתור מעסיקה הייתי מזמנת בכלל לראיון בנות שלמדו במקום בו הייתה הפרדה כזו והם היו במגמה ה"רגילה", למה שאינ לא אקח כבר מהמחוננות?

M . A

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אהמ... צודקת
לכן אני הולכת להקרע במחוננות

יוגורט

משתמש מקצוען
איך אני יכולה לברר איך יוצאים משם?
יותר חשוב איכות הלמידה שלך. להקשיב לשיעור, להשתדל להבין הכל, לעשות ש.ב וכו'
אני ממש ממליצה על המסלול הזה, אין זמן אחר ללמוד חומר כ"כ ברמה ובהשקעה גבוהה. אח"כ כבר תמצאי את התחום שיתן לך סיפוק . כי העולם של העבודה בזה הוא מאד מגוון.

M . A

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
יותר חשוב איכות הלמידה שלך. להקשיב לשיעור, להשתדל להבין הכל, לעשות ש.ב וכו'
אני ממש ממליצה על המסלול הזה, אין זמן אחר ללמוד חומר כ"כ ברמה ובהשקעה גבוהה. אח"כ כבר תמצאי את התחום שיתן לך סיפוק . כי העולם של העבודה בזה הוא מאד מגוון.
סופסוף עידוד אחד..

יוגורט

משתמש מקצוען
ככה זה כולן לא?
לא
ממש לא.
יש כאלה שנכנסו בגלל לחצים חברתיים. שוחד שידוכים וכו'
חכמות שסומכות על עצמן ומפספסות שיעורים. מדברות בשיעור\ מתעסקות בדברים אחרים....

אם יש לך את הכשרון וגם כישורי למידה. לכי על זה , תלמדי סיסודיות. ואם תשקיעי בהתחלה , הכל יהיה קל בעז"ה. כי זה לא באמת מסובך.

M . A

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
לא
ממש לא.
יש כאלה שנכנסו בגלל לחצים חברתיים. שוחד שידוכים וכו'
חכמות שסומכות על עצמן ומפספסות שיעורים. מדברות בשיעור\ מתעסקות בדברים אחרים....

אם יש לך את הכשרון וגם כישורי למידה. לכי על זה , תלמדי סיסודיות. ואם תשקיעי בהתחלה , הכל יהיה קל בעז"ה. כי זה לא באמת מסובך.
תודה!!
אם כבר דיסקסנו את הנושא, לפני שהלכתי למסלול ניסיתי לברר מה תכלס לומדים שם ולא ענו לי תשובה ברורה.
מתמטיקה לינארית? אנגלית? טבלאות? כאילו אני מתייבת על המחשב ומה קורה במסך השחור?
רק מי שיכול להסביר לי בעברית ( או באנגלית..) מה בעצם העבודה כוללת.
טנקס

להיט

משתמש פעיל
תודה!!
אם כבר דיסקסנו את הנושא, לפני שהלכתי למסלול ניסיתי לברר מה תכלס לומדים שם ולא ענו לי תשובה ברורה.
טנקס
זה שאלת השאלות, אני זוכרת את עצמי לפני שהתחלתי ללמוד רק מחפשת מישהי שעובדת ויכולה להסביר מה תכלס עושים....

ברמת העקרון את פשוט לומדת לכתוב קוד בכל מיני שפות (בנוסף לומדים גם אלגברה לינארית, סטטיסטיקה ברמה מאוד גבוהה, מתמטיקה 5 יחידות מי שלא עשתה). אבל באמת העיקר זה לימודי השפות.

משקיעים גם הרבה באנגלית, כי תכלס אין לך מושג כמה זה חשוב לעבודה בתכנות-אי אפשר בלי אנגלית ברמה טובה מאוד!!

יוגורט

משתמש מקצוען
טנקס
מתמטיקה ואנגלית זה ממש פריפריאלי לנושא.
החומר מענין מאד, רבגוני, כשמצליחים יש סיפוק . אם עם תוכנה אחת את לא מסתדרת יש אחרות. לא אוהבת צד שרת יש צד לקוח וכד'
כך גם בעבודה. יש הרבה סוגי עבודות בעולם הזה.
בגדול לומדים לפתח תוכנות.
אם את רוצה להתחיל לחוות מעט, תנסי את w3school ללמוד מעט בנית אתרים. שם את לומדת איך לדבר עם הדפדפן ולהגיד לו מה לעשות. זה אפילו לו על רגל אחת.

M . A

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
זה שאלת השאלות, אני זוכרת את עצמי לפני שהתחלתי ללמוד רק מחפשת מישהי שעובדת ויכולה להסביר מה תכלס עושים....

ברמת העקרון את פשוט לומדת לכתוב קוד בכל מיני שפות (בנוסף לומדים גם אלגברה לינארית, סטטיסטיקה ברמה מאוד גבוהה, מתמטיקה 5 יחידות מי שלא עשתה). אבל באמת העיקר זה לימודי השפות.

משקיעים גם הרבה באנגלית, כי תכלס אין לך מושג כמה זה חשוב לעבודה בתכנות-אי אפשר בלי אנגלית ברמה טובה מאוד!!
וואו תודה!
כנראה שמי שלומד תכנות לא הכי טוב בהבעה.. חוץ ממך כמובן... :p
לכתוב קוד בכל מיני שפות... קצת סינית:)
אבל קצת מכוון
ללמוד אנגלית אני ממש אוהבת. (רק לא להגיד את זה ליד חברות שלי .. יכסחו אותי חיה;))
העבודה עצמה משעממת אותך? אם את אוהבת מתמטיקה זה עוזר או שזה סוג אחר לגמרי של מתמטיקה?
סורי שנדלקתי עלייך סופסוף אחת שמסבירה לפשוטות העם מה זה...

M . A

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
מתמטיקה ואנגלית זה ממש פריפריאלי לנושא.
החומר מענין מאד, רבגוני, כשמצליחים יש סיפוק . אם עם תוכנה אחת את לא מסתדרת יש אחרות. לא אוהבת צד שרת יש צד לקוח וכד'
כך גם בעבודה. יש הרבה סוגי עבודות בעולם הזה.
בגדול לומדים לפתח תוכנות.
אם את רוצה להתחיל לחוות מעט, תנסי את w3school ללמוד מעט בנית אתרים. שם את לומדת איך לדבר עם הדפדפן ולהגיד לו מה לעשות. זה אפילו לו על רגל אחת.
וואי מה זה האתר הזה?
פתחתי ונראה מעניין. צריך ידע מוקדם בשביל זה?

להיט

משתמש פעיל
וואו תודה!
כנראה שמי שלומד תכנות לא הכי טוב בהבעה.. חוץ ממך כמובן... :p
לכתוב קוד בכל מיני שפות... קצת סינית:)
אבל קצת מכוון
ללמוד אנגלית אני ממש אוהבת. (רק לא להגיד את זה ליד חברות שלי .. יכסחו אותי חיה;))
העבודה עצמה משעממת אותך? אם את אוהבת מתמטיקה זה עוזר או שזה סוג אחר לגמרי של מתמטיקה?
סורי שנדלקתי עלייך סופסוף אחת שמסבירה לפשוטות העם מה זה...
קודם כל שאלת אם העבודה שלי משעממת אותי- התשובה היא ממש לא!!! העבודה שלי מרתקתתתת אני פשוט מכורה וכייף לי לקום כל יום בבוקר.
אני חלק מצוות גדול וכייפי, אנחנו מתכננים פיצ'רים (פיתוחים) חדשים, בונים אותם ביחד (מתווכחים ומתכסחים :) ), ואז פשוט יוצרים אותם, זה עבודה כייפית, עם סיפוק אינסופי ואתגרים חדשים כל יום, אבל כמובן לא מתאים לכל אחד....
ויש מקומות שהעבודה שם באמת משעממת.....

כשאמרתי לך לימודי שפות- הכוונה היא שפות תכנות, בתכנות יש בעצם כמה שפות, ממש כמו שיש שפות דיבור, ככה יש שפות כתיבת קוד. לדוגמא: JAVA, C#, PYTHON וכולי.... יש שפות מגניבות יותר ועם יותר יכולות, ויש פחות....

אני ספיציפית מאוד מחוברת לפייתון, למרות שאני כותבת בעיקר בC# ואנגולר.

אבל תכלס יש המון תחומים בהייטק, את יכולה להיות מעצבת אתרים, מפתחת תכנה, בודקת תכנה (נחשב חות יוקרתי, אבל יש כאלה שאוהבות).

מתמטיקה לא קשורה באופן ישיר לתכנות, ואני אגלה לך בסוד שאני לא אלופה בכלל במתמטיקה ואף פעם לא הייתי מידי מחוברת, ועדיין הצלחתי מאוד (הייתי שנייה בממוצע הציונים) במסלול והייתי הבת השנייה שהתקבלה לעבודה....

M . A

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
קודם כל שאלת אם העבודה שלי משעממת אותי- התשובה היא ממש לא!!! העבודה שלי מרתקתתתת אני פשוט מכורה וכייף לי לקום כל יום בבוקר.
אני חלק מצוות גדול וכייפי, אנחנו מתכננים פיצ'רים (פיתוחים) חדשים, בונים אותם ביחד (מתווכחים ומתכסחים :) ), ואז פשוט יוצרים אותם, זה עבודה כייפית, עם סיפוק אינסופי ואתגרים חדשים כל יום, אבל כמובן לא מתאים לכל אחד....
ויש מקומות שהעבודה שם באמת משעממת.....

כשאמרתי לך לימודי שפות- הכוונה היא שפות תכנות, בתכנות יש בעצם כמה שפות, ממש כמו שיש שפות דיבור, ככה יש שפות כתיבת קוד. לדוגמא: JAVA, C#, PYTHON וכולי.... יש שפות מגניבות יותר ועם יותר יכולות, ויש פחות....

אני ספיציפית מאוד מחוברת לפייתון, למרות שאני כותבת בעיקר בC# ואנגולר.

אבל תכלס יש המון תחומים בהייטק, את יכולה להיות מעצבת אתרים, מפתחת תכנה, בודקת תכנה (נחשב חות יוקרתי, אבל יש כאלה שאוהבות).

מתמטיקה לא קשורה באופן ישיר לתכנות, ואני אגלה לך בסוד שאני לא אלופה בכלל במתמטיקה ואף פעם לא הייתי מידי מחוברת, ועדיין הצלחתי מאוד (הייתי שנייה בממוצע הציונים) במסלול והייתי הבת השנייה שהתקבלה לעבודה....
וואו אלופההה! נשמע טירוף מדליק!!
איפה את עובדת? במולטימדיה שאני לומדת עכשיו אני לא הכי מרגישה סיפוק כזה כי תכלס כל צוציקית בת 12 תוכל ללמוד את זה ולהצליח אני מחפשת משהו מאתגר מאוד. וזה נשמע ככה.
רק שאני אמצע עבודה במשהו שנותן סיפוק באמת...

להיט

משתמש פעיל
וואו אלופההה! נשמע טירוף מדליק!!
איפה את עובדת? במולטימדיה שאני לומדת עכשיו אני לא הכי מרגישה סיפוק כזה כי תכלס כל צוציקית בת 12 תוכל ללמוד את זה ולהצליח אני מחפשת משהו מאתגר מאוד. וזה נשמע ככה.
רק שאני אמצע עבודה במשהו שנותן סיפוק באמת...
אני עובדת בחברת סיילספורס, בתור מפתחת C# ואנגולר.
אני מבינה את מה שאת אומרת לגבי המקצועות שכל צוציקית יכולה לעשות, אני חושבת שבחורה מוכשרת מגיע לה לעשות משהו יותר גדול מזה..... אין הרגשה יותר מתסכלת מלהרגיש שאת לא ממצה את עצמך....
אז אם את טובה-לכי על זה בכל הכח!

בהצלחה :)

נחמי מרגלית

משתמש פעיל
בלי קשר, זה נכון מה ששמעתי שאם יש תעודה של תכנות ביד אפשר להמיר אותה תוך שלושה חודשים לתעודה של אפיון ובניית אתרים?
כי בזה באמת קורץ לי לעבוד...
חבל על ההשקעה ללמוד תכנות אם אפיון ובניה זו המטרה שלך
זה תחום משיק אבל לא זהה
את יכולה ללמוד ui/ux + בנית אתרים
ובקטע של הענין ששאלת בהודעה אחרת - זה מענין בשנים הראשונות
אח"כ בד"כ מתחיל להיות רוטיני וזו הסיבה שמתכנתים אוהבים להחליף טכנולוגיות (וגם מקומות עבודה)

M . A

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אני עובדת בחברת סיילספורס, בתור מפתחת C# ואנגולר.
אני מבינה את מה שאת אומרת לגבי המקצועות שכל צוציקית יכולה לעשות, אני חושבת שבחורה מוכשרת מגיע לה לעשות משהו יותר גדול מזה..... אין הרגשה יותר מתסכלת מלהרגיש שאת לא ממצה את עצמך....
אז אם את טובה-לכי על זה בכל הכח!

בהצלחה :)
חחח
תזכרי אותי עוד שנתיים וחצי.. שתהיה לי אחת שתמליץ עלי..;);)
איפה המקום הזה בארץ? סתם מעניין

הרי יהודה

משתמש רשום
המסלול בהנדסאים חומרה (מוחננות)
לא הייתי קוראת לזה יותר מ..
מכיוון שהשיקול להתקבל אליו כלול גם באישיות חוץ מהרמה.
זה רק עניין של התאמה
וזה פשוט מסלול מאסיבי ודורש יותר
לעומת הרגיל
כיום העומס הוא די שווה בין הרגיל לבין החומרה
מכיוון שהכניסו עוד חברות כמו קמאטק ועוד (חוץ ממה"ט או משרד החינוך) כך שיוצא שיש המון קורסים ללמידה
(וד"א זו לא חומרה זה פשוט חברה שלוקחת על עצמה ללמד את אותם בנות במתחם הסמינר עם מנחים משל עצמה)
ולכן מאד יכול להיות שבהנדסאים הרגיל יהיה גם קורסים קשים יותר (כמו בינה מלאכותית וכו')

M . A

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
המסלול בהנדסאים חומרה (מוחננות)
לא הייתי קוראת לזה יותר מ..
מכיוון שהשיקול להתקבל אליו כלול גם באישיות חוץ מהרמה.
זה רק עניין של התאמה
וזה פשוט מסלול מאסיבי ודורש יותר
לעומת הרגיל
כיום העומס הוא די שווה בין הרגיל לבין החומרה
מכיוון שהכניסו עוד חברות כמו קמאטק ועוד (חוץ ממה"ט או משרד החינוך) כך שיוצא שיש המון קורסים ללמידה
(וד"א זו לא חומרה זה פשוט חברה שלוקחת על עצמה ללמד את אותם בנות במתחם הסמינר עם מנחים משל עצמה)
ולכן מאד יכול להיות שבהנדסאים הרגיל יהיה גם קורסים קשים יותר (כמו בינה מלאכותית וכו')
את אומרת מידע שרמת הלימודים בין המסלולים היא אותו דבר?

חני 0278

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
קופצת ג"כ על האשכול:
ראיתי שסטודנטים למדעי המחשב יכולים למצוא משרות סטודנט ב QA ולהתחיל לעבוד בזה תוך כדי התואר.
יש אופציה להתחיל לעבוד בQA כסטודנט ולאחר כשנה, שנתיים להפסיק את התואר ולהמשיך לעבוד בQA בשנים הבאות (עם הנסיון, אבל בלי תעודה או תואר)?

הרי יהודה

משתמש רשום
את אומרת מידע שרמת הלימודים בין המסלולים היא אותו דבר?

לא יכולה לומר בוודאות
זה נועד להשוות את הלימודים לכמעט לימודים כמו תואר (עם הרבה תאוריה וכו')
בניגוד לרגיל ששם לומדים גם תאוריה אבל הרבה פחות כלומר יותר מעשי
המטרה של החברה, זה ליישם בנות בעבודה
ולא את כולם הם מצליחים ליישם
יש בנות שעושות את זה בשביל התעודה שלהם ולא כי הם בונות על ההשמה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה