דרוש מידע 10% הנחה באתר נקסט

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מותג האופנה והלבשת הבית הבריטי NEXT הודיע שבימים הקרובים תתעדכן באתר הנחה גורפת וקבועה של 10 אחוזים על כלל המוצרים באתר האינטרנט הישראלי של החברה, לכבוד חג הפסח. ההנחה תחל במקביל להשקת קולקציית האביב החדשה של המותג והיא תישאר בתוקף עד להודעה חדשה. עוד ציינו כי ההוזלה תקפה למוצרים של המותג NEXT בלבד, ולא תחול על מותגים אחרים שנמכרים באתר.
לא ברור אם תיעשה באמצעות קוד קופון או כהנחה באתר. ככל הנראה יהיה באנר שיברך את הישראלים לקראת החג ויציג את ההנחה. בשלב זה אין תאריך סיום להנחה.

ראש צוות

משתמש סופר מקצוען
תעשי חיפושת בגוגל ותראי שבאמת יש דיבורים על זה.
אבל למעשה ניסיתי עכשיו לעשות הזמנה ואין הנחה עדיין.
1646815088567.png

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זה מה שכתוב באתר של נקסט

המחירים נמוכים ב-10% עכשיו הורדנו 10% ממוצרים במחיר מלא של מותגי Next!

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
1646827855216.png

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שמלה שעלתה לי 60 עולה 53 עכשיו

GTV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
מתי רואים את ההנחה? או שעל מכנסיים שלהם אין הנחה?

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
המחירים אחרי הנחנה

GTV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
גם אני שלמתי מחיר רגיל על מכנסיים, אותו מחיר כמו תמיד.

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
אכן.
נכנסתי עכשיו, היו לי כמה פריטים בסל שהוצגו עם המחיר שראיתי אתמול.
אבל כשמחקתי מהסל והוספתי מחדש, הם התווספו במחיר אחר - 10% פחות
למשל 27 במקום 30.

msc613

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני לא רואה שיש לי הנחה
זה על פריטים מסוימים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה