צימר 🚨 צפת SOS: חופשה או הסתרות? 🚨

יודי יהודה

משתמש צעיר
כון מחברת החשמל: חודשה אספקת החשמל באזור צפת. צוותי החברה טיפלו בנזקי הירי לאזור. בעקבות מטחי הירי הערב, נגרמו נזקים לקו מתח גבוה באזור ושיבושים באספקת החשמל. עובדי החברה הוזנקו מיידית למקום ואיתרו חוטים קרועים. בשעה זו צוותי החברה סיימו את העבודות לתיקון הנזקים וחידשו את אספקת החשמל לאזור.

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
טוב אז עכשיו בצפת כבר חזר החשמל החוצפה של הצימרים שם שלא מורידים מחירים והתקשרתי להרבה היום
למה חוצפה? אם הביקוש ירד הם הראשונים שיפסידו, ואם אנשים מוכנים לתת את הכסף, אז אין סיבה שיפסידו.
אם אני מוכרת לחם ב50 שקל לכיכר אני חצופה? מי שרוצה שיקנה מי שלא- לא.

משה שאחא

משתמש פעיל
למה חוצפה? אם הביקוש ירד הם הראשונים שיפסידו, ואם אנשים מוכנים לתת את הכסף, אז אין סיבה שיפסידו.
אם אני מוכרת לחם ב50 שקל לכיכר אני חצופה? מי שרוצה שיקנה מי שלא- לא.
אף אחד לא חייב אותך להגיע לנופש בצפת ועוד בזמן מלחמה זה לא מוצר צריכה בסיסי זה סוג של מותרות וזכותו לבקש כמה שהוא רוצה

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
למה הם צריכים להוריד מחירים?
כמה היית לוקח על ניקיון סידור מצעים וכיבוסם? בלי השכרה בכלל?
ועכשיו על השכרת מקום, ועל חשמל. ובנוסף היית מכסה את שאר השנה שאין שוכרים.
המחירים הם לפי הביקוש, לא לפי הסיכון. ולא, זו לא חוצפה אתה לא לקוח שבוי.
טוב אז עכשיו בצפת כבר חזר החשמל החוצפה של הצימרים שם שלא מורידים מחירים והתקשרתי להרבה היום

Tzvi@

משתמש פעיל
אני לא מאמינה שאני צריכה לשאול את זה, אבל... מה עושים?!?!?!
סגרנו על יחידה בצפת לנופש חלומי בשבת, ועכשיו... אזעקות בלתי פוסקות והפסקות חשמל?! 😱😱😱
אני לא יודעת מה לעשות! מצד אחד, כולנו צריכים את החופשה הזאת נואשות! מצד שני, איך אפשר ליהנות ככה? 😰
אולי מישהו שמע משהו? אולי המצב ישתפר? אולי יש אופציה אחרת?
אנחנו חייבים להחליט מהר!
אנחנו נפשנו שם לאחרונה וממש נהנינו
ראינו פעמיים פיצוצים מהגבול וזהו.
אם לא מדובר במשפחה חרדתית זה רק יכול להוסיף
לאטרקציה.
שנשמע בשורות טובות.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אף אחד לא חייב אותך להגיע לנופש בצפת ועוד בזמן מלחמה זה לא מוצר צריכה בסיסי זה סוג של מותרות וזכותו לבקש כמה שהוא רוצה
רק שלא יבכו אחרי זה.
כל בעלי הצימרים רוצים שהמדינה תפצה אותם.
אם אתם לורחים מחיר מלא גם בכזה מצב אז אל תבוא בתלונות.

ה' יעזור שנשמע רק בשורות טובות בקרוב אמן.

משה שאחא

משתמש פעיל
רק שלא יבכו אחרי זה.

ה' יעזור שנשמע רק בשורות טובות בקרוב אמן.
מה שאנשים לא מגיעים זה לא בגלל המחיר אלא בגלל המצב הם לא מעלים את המחיר פשוט הם לא מורידים ולכן הטענה שלהם בצדק

רספקט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
מי ששוכר ישלם מחיר מלא,
אם לא רוצה - שלא יבוא,
הפיצויים הם על הזמנים הרבים שבגלל המלחמה הצימרים לא מאוישים....

יודי יהודה

משתמש צעיר
מה שאנשים לא מגיעים זה לא בגלל המחיר אלא בגלל המצב הם לא מעלים את המחיר פשוט הם לא מורידים ולכן הטענה שלהם בצדק
זה לא נכון אם היו מורידים קצת היו באים יותר ויש לי עוד 2 חברים שרצו להגיע ולא באו בגלל המחיר

חיה ואיציק

משתמש רשום
לכל טיל יש כתובת...
אז כמובן שלא נלך לעמוד בגבול....
אבל יש לכם שם ממד- להשתד
אני לא מאמינה שאני צריכה לשאול את זה, אבל... מה עושים?!?!?!
סגרנו על יחידה בצפת לנופש חלומי בשבת, ועכשיו... אזעקות בלתי פוסקות והפסקות חשמל?! 😱😱😱
אני לא יודעת מה לעשות! מצד אחד, כולנו צריכים את החופשה הזאת נואשות! מצד שני, איך אפשר ליהנות ככה? 😰
אולי מישהו שמע משהו? אולי המצב ישתפר? אולי יש אופציה אחרת?
אנחנו חייבים להחליט מהר!
לכל טיל יש כתובת...
אז כמובן שלא נלך לעמוד בגבול....
אבל יש לכם שם ממד- להשתדלות אז אולי כן אחרי שתכננתם וציפתם
תלוי כמה אתם סגנון לחוץ - שרק שמא יהיה אזעקה אתם רועדים אז כמובן שזה לא שווה.

החלטה קלה
ושבת שלום ומברוך!
בשורות טובות

יודי יהודה

משתמש צעיר
למה הם צריכים להוריד מחירים?
את צודקת שלא יורידו ושיהיה להם לבריאות לא פלא שהם על 20 אחוז תפוסה אבל בשונה מהם אנשי מירון כן יודעים להוריד מחירים למרות שהם בהתחלה קצת מתעקשים אבל שורה תחתונה ברגע האחרון העסק מתמלא אם כי מרוויחים פחות קצת האא זה נקרא ניצול ציני של המצב להוריד מחירים ?

רספקט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
למה שיורידו מחירים?
כי החשמל עולה פחות?
כי תשמרו יותר על הצימר?
כי תשמשו עם פחות מים?
כי יש הנחה בארנונה או בניקיון של הצימר?

Tzvi@

משתמש פעיל
רק שלא יבכו אחרי זה.
אני מכיר מישהו
שחי על הצימר שלו
ובל''ג בעומר היה הפעם השנייה
שהצליח להשכיר מש''ת!!!!
ויש לו 14 ילדים....
אתה הכמה שקלים שהוא עושה ח''פ
אתם גם רוצים לקחת לו???

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
הוא
אני מכיר מישהו
שחי על הצימר שלו
ובל''ג בעומר היה הפעם השנייה
שהצליח להשכיר מש''ת!!!!
ויש לו 14 ילדים....
אתה הכמה שקלים שהוא עושה ח''פ
אתם גם רוצים לקחת לו???
הוא מתכון שאם הוא היה מוריד מחירים היו לו יותר הזמנות,
וממילא בשקלול הסופי היה מרוויח יותר

אליקו a

משתמש חדש
המלצה שלי לא ליסוע, מה הענין ללכת כדי ליהנות [לא לעבודה, לא לכיבוד הורים, כלום] ולסבול, איזה טעם זה?
אין ויכוח שמלחמה שם קרובה, אין צד שמכחיש שתהיה שם מלחמה, אם השאלה רק על מתי, לא הולכים.
ככה אני הייתי נוהג.
הדברים שכתבת הם מנקודת המבט האישי שלך, שאזעקות גורמות לסבל, עד כדי ביטול נופש משפחתי מתוכנן.
אם ישנו ממ"ד בדירה/במתחם, לא רואה סיבה לא לנסוע..
אז תהיה אזעקה.. מה קרה..

רוצה ד' בעמו

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
מי סוגר היום נופש בצפון?
איפה אתם חיים
אם כבר מלחמה ישראל לבנון,
אז לא יהיה הבדל גדול בין הצפון למרכז.
אם זה טפטופים כמו שהיה אתמול אזי יש הבדל בין הצפון לדרום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה