מידע שימושי 💰 זכינו! 0.01 החזר לפי פשרה תצ 03-20‐34369 🤥

העץ של הטין

משתמש רשום
אני מבקש לא לנסות להתחקות אחר הזהות האמיתית שלי, כדי לעמוד בתור למעשר כספים....

היום אני רואה בעו”ש שורת זכות.
לא תאמינו! לא פחות ולא יותר מאגורה!
עגולה!
שלימה!!

וזאת כנראה על איזו תביעה יצוגית כפי שנראה מהאסמכתה.

ואני שואל, כמה אפשר לעשות צחוק מאנשים?!
מה אנחנו סמרטוטים?

עכשיו מילא מי שיש לו חשבון חינם, או מסלול מסויים.
ניחא, צחקו עליו, כפרת עוונות.

אבל יש הרבה מאד אנשים שמשלמים עמלה על כל שורה.

עכשיו מה עשו להם?
נתנו להם אגורה. חייבו אותם 1.85 על ה’זכות’ לקבל מתנה.

קוראים לזה ’פשרה’ בזמן שהבנק ניצל בציניות הזדמנות לעשות עוד סיבוב עושק, על חשבון אלו שאין להם, בחסות ’הוד מעלתו’ השופט הנאור.

והבנק צוחק כל הדרך לבית המשפט.

והכתוב צווח, זעקת סדום ועמורה כי רבה.
כי מלאה הארץ חמס.
ומקום המשפט שמה הרשע.

אני מבקש, את ה😡 שימו על @בנק-.....

קבצים מצורפים

• SmartSelect_20240717_220021_ .jpg
    SmartSelect_20240717_220021_ .jpg
    KB 21.8 · צפיות: 43
נערך לאחרונה ב:

למח

משתמש פעיל

ת"צ (מחוזי מרכז) 34369-03-20 לפינר ואח' נ' בנק דיסקונט לישראל בעמ

בית משפט:המחוזי מרכז
תוצאה:התקבל/ התקבל חלקית
הליך:אזרחי
סוג עניין:תובענה ייצוגית לפי חוק הבנקאות
שופטים:
שמואל בורנשטין
בא כוח תובעים:
שלומי כהן
בא כוח מסייעים:
לילך דיין
בא כוח נתבעים:
גיתית רמות אדלר

השופט ד"ר שמואל בורנשטין
שופט בית המשפט המחוזי מרכז

לקורות החיים של השופט
נושא התובענה:בנקאות והלוואות - ריבית: עניינה של הבקשה עוסקת בגביית יתר של ריביות במסגרת האשראי של חשבון עובר ושב. ע"פ הנטען, הבנק גובה ריבית העולה על שיעור הריבית התעריפית המירבי שהוא קבע בתעריפון הריביות.
עילת התביעה:-תביעה נגד תאגיד בנקאי, בקשר לענין שבינו לבין לקוח, בין אם התקשרו בעסקה ובין אם לאו
קבוצה מיוצגת:לקוחות בנק דיסקונט שנגבתה מהם ריבית בגין אשראי בחשבונות עובר ושב, בשיעור העולה על הריבית התעריפית המירבית אותה קבע המשיב לכל חשבון לרבות בתעריפון הריבוית בהתאם לקבוצה אליה מוגדר כל חשבון.
סעד מבוקש:צו עשה; הצהרתי; כספי
סכום תביעה אישי:
120.98 ש''ח
סכום תביעה קבוצתי:
3,000,000 ש''ח

מחזור חיי התיק​

המידע פתוח למנויים בלבד. כבר מנוי? לחץ כאן. לרכישת מנוי לחץ כאן.

למח

משתמש פעיל

קבצים מצורפים

• pshara_34369-03-20_nagish.pdf
    KB 53.8 · צפיות: 36

למח

משתמש פעיל
גם לי בדיסקונט יש שורה כזו אבל כמה מאות שקלים נחמדים.
זה שנכנס לך כמה מאות שקלים זה כלל לא משמח .וזה שנכנס רק אגורה זה כן משמח . ... .למה ... . בגלל שזה שילם מדי הרבה רביות וזה לא שילם הרבה רביות... נ.ב אני היתי מציע שכל אחד לעצמו שיעשה כל פעם את החישובים של הרביות שידע בדיוק איפה זה אוחז [סתם כך לעצמו]

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זה שנכנס לך כמה מאות שקלים זה כלל לא משמח .וזה שנכנס רק אגורה זה כן משמח . ... .למה ... . בגלל שזה שילם מדי הרבה רביות וזה לא שילם הרבה רביות... נ.ב אני היתי מציע שכל אחד לעצמו שיעשה כל פעם את החישובים של הרביות שידע בדיוק איפה זה אוחז [סתם כך לעצמו]
אני יודעת.
לא לקחת בחשבון שמי שמשלם הרבה ריביות ומקבל החזר זה בהחלט משמח אותו, להרויח קצת שלמונים חזרה.

למח

משתמש פעיל
אם כך אז כנראה במקרה הזה הבנק לא כל כך צוחק
ורק אני בר מזל...
אתה יש לך מזל כי כנראה כמו שני מבין הפסדת בערך אגורה מהחצי הנזק השני והעמלה ... ומי שמקבל כמה מאות שקלים כנראה שמונך לו כמעט חצי שלא מקבל . שוב זה מה שהבנתי ויכול להיות שאני לא צודק אבל זה מה שאני חושב.....

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
למה אתם משלמים עמלות?
תנסו להתקשר לבנק או לכתוב מייל
לבקש פטור מעמלות ותגידו שחשוב לכם להישאר בבנק ואין לכם ענין לעבור
אבל חבר שלכם באותו גיל ובאותו כולל או עבודה אמר לכם שהוא בבנק הפועלים ולא משלם כלל עמלות...
זה עוזר מניסיון.

אני פניתי לפועלים לבקש פטור מעמלות ואני מקבל כל שנה פטור למרות שכבר עבר לי ממזמן הסטודנט
פשוט שולח מייל לבנקאי ומקבל תשובה שזה אושר להטבה של שנה

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני פתחתי בבנק מסויים בגלל ההלוואה שהם מציעים בלי ריבית, ותוך כדי החתימה הפקידה אומרת לי העמלות יהיו...
מיד עצרתי, אמרתי לה שתבטל הכל, בשום אופן לא מוכן לחשבון עם עמלות, במקום היא עצרה את העמלות עד שנת 2999.
(אמיתי, זו שיטת מצליח נטו)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה