דרוש מידע תשלום נסיעות לחצי משרה

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תודה לכל המשיבים :)
אם אני עובד בחצי משרה 9:00-2:00 והמעביד טוען שתשלום נסיעות נצרך חוקית רק מ7 שעות עבודה ביום האם הוא צודק?
מדובר בנסיעה עירונית, אבל חודשי זה יוצא סכום לא מבוטל..

sth

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
אם אני עובד בחצי משרה 9:00-2:00 והמעביד טוען שתשלום נסיעות נצרך חוקית רק מ7 שעות עבודה ביום האם הוא צודק?
אני עובדת פחות מחצי משרה ומקבלת 225 ש"ח נסיעות.

משה 05276

משתמש מקצוען

אני עובדת פחות מחצי משרה ומקבלת 225 ש"ח נסיעות.
אין קשר לסך שעות העבודה המדד היחיד הוא המרחק של מקום המגורים ממקום העבודה
  • גם עובד שמועסק במשרה חלקית זכאי להחזר הוצאות נסיעה מלא אם זקוק לתחבורה כדי להגיע למקום עבודתו

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אני עובדת משרה של של 6 ש"ש
ומקבלת נסיעות
חוק זה חוק!

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L

פלונית.

משתמש רשום
אשמח לתשובה עפ"י חוק:
עובד שעובד במוסד חינוכי ומקבל משכורת מהעיריה+נסיעות ישנם ימים שהעובד עובד גם בשביל המוסד ומקבל משכורת מהמוסד החינוכי
האם הוא אמור לקבל נסיעות גם מהם?
למעשה נאמר לו בתחילת השנה שהוא לא זכאי לנסיעות כי מקבל מהעירייה והסכים לכך - כרגע כן רוצה לקבל נסיעות,
האם זכאי לכך?
תודה

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
אשמח לתשובה עפ"י חוק:
עובד שעובד במוסד חינוכי ומקבל משכורת מהעיריה+נסיעות ישנם ימים שהעובד עובד גם בשביל המוסד ומקבל משכורת מהמוסד החינוכי
למעשה נאמר לו בתחילת השנה שהוא לא זכאי לנסיעות כי מקבל מהעירייה והסכים לכך - כרגע כן רוצה לקבל נסיעות,
האם זכאי לכך?
תודה
בעיקרון מעסיק לא יכול להתערב בתשלום של נסיעות ע"ח מעסיק אחר
הבקשה קצת לא נעימה מצד העובד.... אבל אני חושב שאין מה לעשות

בתיה ויג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אם העבודה באותו מקום, רק משלם המשכורת אחר
לא זכאי לכפל נסיעות

פלונית.

משתמש רשום
אם העבודה באותו מקום, רק משלם המשכורת אחר
לא זכאי לכפל נסיעות

בעיקרון מעסיק לא יכול להתערב בתשלום של נסיעות ע"ח מעסיק אחר
הבקשה קצת לא נעימה מצד העובד.... אבל אני חושב שאין מה לעשות
אז... מגיע לעובד נסיעות משני המעסיקים או לא??
תודה

אני וביתי

משתמש מקצוען
אשמח לתשובה עפ"י חוק:
האם זכאי לכך?
תודה
אם זה באותו מקום עבודה מקבל תשלום עבור נסיעות רק ממעסיק אחד.

פ.נ

משתמש מקצוען
אני עובדת שעתיים וחצי(בפועל חצי שעה )ביום ומקבל החזר נסיעות מלא(הלוך חזור)

ארמון חול

משתמש פעיל
אם זה באותו מקום עבודה מקבל תשלום עבור נסיעות רק ממעסיק אחד.
כל מעסיק בנפרד, מחוייב לשלם נסיעות.
וזה לא העסק שלו אם העובד נוסע באוטובוס, במונית או על קורקינט...
גם אם העובד היה כבר במקום, (בגלל שהוא עבד אצל מעסיק אחר...) או שהוא החליט ללכת ברגל...
זה מצוי בעיקר אצל מורות, הן עובדות כמורות בבית ספר, ונשארות או לחוגים, או לצהרון וכו'
אם אילו שני מעסיקים נפרדים, - כל אחד מהם מחויב בתשלום נסיעות.
וזה לא חשוב היקף המשרה, כל עוד הוא עובד בשכר, (אפ' שעה) יש לשלם לו נסיעה הלוך ונסיעה חזור)

אני וביתי

משתמש מקצוען
כל מעסיק בנפרד, מחוייב לשלם נסיעות.
וזה לא העסק שלו אם העובד נוסע באוטובוס, במונית או על קורקינט...
גם אם העובד היה כבר במקום, (בגלל שהוא עבד אצל מעסיק אחר...) או שהוא החליט ללכת ברגל...
זה מצוי בעיקר אצל מורות, הן עובדות כמורות בבית ספר, ונשארות או לחוגים, או לצהרון וכו'
אם אילו שני מעסיקים נפרדים, - כל אחד מהם מחויב בתשלום נסיעות.
וזה לא חשוב היקף המשרה, כל עוד הוא עובד בשכר, (אפ' שעה) יש לשלם לו נסיעה הלוך ונסיעה חזור)
כיון שהכסף מגיע ממקור אחד והוא משרד החינוך הנוהל הוא תשלום על נסיעות רק פעם אחת אבל לא תמיד יודעים שמקבלים במקום העבודה השני.

ארמון חול

משתמש פעיל
ברגע שאלו 2 עבודות שונות
צריך לקבל נסעות פעמיים
גם אם פיזית נמצאים באותו מקום

פלונית.

משתמש רשום
אשמח לציטוט/מקור למידע הנ"ל והנ"ל...

אגב. נתקלתי (תרתי משמע...) בצהרון שלא שלם נסיעות באופן שרירותי לכל עובדי הצהרון בטענה שרוב עובדי הצהרון עובדים גם בבוקר ומקבלים נסיעות מהמעסיק (ה1) כאשר חלק מעובדי הצהרון עבדו רק מהצהרים...בצהרון....- כך שלא קבלו כלל נסיעות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה