מידע תרגום קושחה של KORK

• פותח הנושא lab
  • פורסם בתאריך
בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אני מנסה למצוא אפשרות כל שהיא לתרגם את התכנה של הKORG
הקושחה נמצאת באתר בקובץ PKG
מצאתי בגיטהאב תכנה שמחלצת את הPKG ואורזת מחדש

כאן קישור לגיטאהב
https://github.com/Polprzewodnikowy/KorgPackage/tree/master?tab=readme-ov-file#readme

בינתיים לא הצלחתי להפעיל את התכנה

אני חושב שצריך להתקין JAVA
וגם gradle
ולהפעיל את הפקודה הזו:
1721703215920.png

אבל לא הצליח לי...
זה יכול להיות סטארטאפ לא רע בכלל

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
@lab אני לא מבין בתחום הזה אבל המערכת הפעלה הזאת בכלל לא מזהה תווים בעברית אפי' שמות מהתקן חיצוני, אז איך אפשר לתרגם אם המערכת בכלל לא מכירה תווים כאלו אם לא שתשנה את המערכת הפעלה עצמה

מאיר הקלידן

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
לפני חמש שש שנים חשבתי בדיוק על הרעיון הזה וחפרתי עליו במשך תקופה...
חשבתי בגדול על הרעיון שלך שהרי הקובץ PKG זמין לציבור אז למה לא להיכנס שם ולשנות את השפה...
אגב, בחיפוש יסודי באינטרנט ( בעיקר יו טיוב) אפשר למצוא די בקלות סרטונים של משתמשים שמשנים דברים בתוך מערכת ההפעלה של קורג! הדבר הכי מוכר הוא לשנות את דף הפתיחה שמוצג בעת הפעלת הכלי מדובר בסך הכל בתמונה שארוזה בתוך קובץ הPKG תחת השם WALLPAPER. ישנם גם סרטונים של משתמשים ששינו את העיצוב של המסך הראשי ועוד ועוד...
אז זהו... שזה לא כזה פשוט... ישנם מספר בעיות.
1. כמו כל תוכנה מדובר במנגנון עדין של עשרות אלפי פקודות שמשפיעות אחת על השנייה, טעות של תו אחד ( מקף רווח וכדו') יכולה לעשות נזקים עצומים בעלי השפעה רוחבית על כל התוכנה!
2. כדי שJAVA תדבר בעברית צריך להתקין סדרת תוספים מיוחדים (מה שנקרא בכל התוכנות תוספי שפות שמיות, כלומר שהופכים למשל את כיוון הטקסט משמאל לימין ועוד...)
3. הבעיה הגדולה היא שאומנם אין מכשול שאי אפשר להתגבר עליו אבל מדובר בהשקעה כספית מטורפת שלכאורה אין לה הצדקה כלכלית (ציבור הנגנים דוברי העברית שלא יודעים אנגלית מונה כנראה כמה מאות או אלפי אנשים שרובם חרדים "תפרנים"... אף אחד לא יהיה מוכן לשלם יותר מכמה מאות שקלים במקרה הפסימי) וכמובן תמיד יש את הסיכון לפריצת התוכנה...
4. פעם חשבתי שאני יוכל לעשות את זה לבד בזמני הפנוי... אבל הבנתי שחייבים מתכנת כדי לעשות את זה, אי אפשר סתם להיכנס לקבצים ולהתחיל לשנות מה שנראה... זה מצריך עבודה מקצועית! מתכנת שיש לו זמן פנוי ייקח פרויקט שיש לו היתכנות כלכלית!
בקיצור הסיכוי היחיד שזה יקרה זה אם מתכנת חובב קלידים, (ספציפית קורג כמובן) יחליט לעשות חסד עם הבורים שלא דוברים אנגלית ולהשקיע מאות שעות בפרויקט חסד שאחרי שנה כבר לא יהיה רלוונטי (כי יצא PA6 או משהו כזה) אולי אז זה יקרה עד אז... תעבור לסטארטאפ הבא...
בהצלחה!

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
זה ענין מסחרי לחנות של כלי נגינה
אני מוכן לשלם לאחד שיעשה את זה
אני יכול לעזור עם התרגום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה