עזרה תרגול למבחן אמירם

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שואל לעניין

משתמש מקצוען
התחלתי עם קריאה והבנה בסיסית, רמה של כיתה א ב מקסימום

הנוסחה שלי- למידת השפה באשכולות,
למידת הטכניקה בקמפוס IL

באתר פטור יש רשימת מילים טובה והמון דגש על מילות קישור, לדעתי יכול מאד לעזור לגשר על אוצר מילים חסר.

באשכולות לא השקעתי בדקדוק בכלל, לא היה לי סבלנות
אוצר מילים חשוב להרחיב וכן תחיליות וסופיות

בקריאתת ספרים מרוויחים חוץ מאוצר מילים גם מיומנות של קריאה מהירה, שמאד עוזרת במבחן

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
התחלתי עם קריאה והבנה בסיסית, רמה של כיתה א ב מקסימום

הנוסחה שלי- למידת השפה באשכולות,
למידת הטכניקה בקמפוס IL (שכחתי לכתוב שלמדתי גם שם)

באתר פטור יש רשימת מילים טובה והמון דגש על מילות קישור, לדעתי יכול מאד לעזור לגשר על אוצר מילים חסר.

באשכולות לא השקעתי בדקדוק בכלל, לא היה לי סבלנות
אוצר מילים חשוב להרחיב וכן תחיליות וסופיות

בקריאתת ספרים מרוויחים חוץ מאוצר מילים גם מיומנות של קריאה מהירה, שמאד עוזרת במבחן
באמירם אין משמעות לדקדוק
כן צריך להכיר זמנים וצורת סביל

שואל לעניין

משתמש מקצוען
אגב לאחרונה הוסיפו בקורסי אנגלית של המכללות גם קטע בכתיבה (נוסף על שמיעה דיבור וקריאה)
ככה ששווה עוד יותר ללמוד לאמירם וחסל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה