תעלומת משולש ברמודה

כנפיים

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אני לא חושבת שמרים יעל היא אחת מהן או מכירה את הגיבן. רק שהיא מגיבה נלהבת ומעריצה(כך עפ"י תגובות שלה) גם של הגיבן וגם של נוטרדיימוס, ולעיתים אפילו מתמללת אותן (את שתיהן) ומגינה עליהן בחירוף נפש, אז אנשים לקחו את זה צעד אחד הלאה

מרים קרייטמן

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אני רוצה לראות את נוטרדיימוס ביום העיון של הפורום...
איזו מסכה היא תבחר לה?
אולי למישהו בסביבה יש תחפושת של רובוט להביא לה?
פורים עבר, אבל התחפושת שלה עדיין כאן
מתי תחליטי להיחשף?

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מכירה את הגיבן
אני אגב כן מכירה אותה. חברות אישית ומקצועית, אבל אין קנוניות. אנחנו אנשים תמים וצחי מצפון.
ואגב עלתה לי שאלה מעניינת,
איך נוטרדיימוס מתמודדת כשגוגל מבקש ממנה לאשר שהיא לא רובוט?

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
הבקשה לצפיה בנתוני החקירה נשלחה לגורמים הבכירים, ברגעים אלו נבדקת האפשרות לחשוף מעט מהנתונים שנאספו.
מה שכן הותר לפרסום, הינו העובדה כי מרבית הנתונים מסתובבים כאן בפורום זה, באשכולות סמוכים, או בקהילת המאיירים. הפיקחים שבעם יוכלו למצוא אותם בעצמם ולהסיק מכך מסקנות נבונות.

לגבי זה,
ואגב עלתה לי שאלה מעניינת,
איך נוטרדיימוס מתמודדת כשגוגל מבקש ממנה לאשר שהיא לא רובוט?

im not a robot.jpg

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
כבר רמזתי על זה פה, אז אכתוב במפורש: הגיבן מנוטרדם :)
אני רק שאלה: מה גורם למישהי משלנו (בתקווה) לבחור בשם כזה?
מהמעט שהצלחתי לקרוא, הקונוטציות לא ממש חיוביות :confused:

מרים קרייטמן

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הפיקחים שבעם יוכלו למצוא אותם בעצמם ולהסיק מכך מסקנות נבונות.

כל הזמן דורשים כאן כישורי בילוש וחוכמה מופלגים
טוב שלא ערכו לנו כאן מבחני איי קיו בכניסה לפורום.......
נוטרדיימוס בכלל הכניסה אותנו לנחיתות מופלגת של קטני מוחין וצרי אופקים, שלא מסוגלים לשקלל אלפי נתונים בשתי שביעיות הדקה, בורים שכמונו

נקודה אחת

משתמש סופר מקצוען
אנחנו אנשים תמים וצחי מצפון
:)

היכן משיגים מצפון צח כזה?
טוב זה בצחוק. אני בטוחה שאת בן אדם נפלא וטוב ובטח כל השלישיה או האמא והרובוט, או חברות התכנות או לא יודעת מה, התכוונו לטובה.

אבל רציתי להגיד לך מה אני מרגישה. (לא בצחוק, בבאמת)

אני אישית מוטרדת מהמחשבה שיש כאן רובוט, ואפילו שאני לא בטוחה שזה רובוט אמיתי, זה מטריד שעובדים עלי כל כך הרבה זמן. היתול יותר מיום שלם, ולהמשיך להכניס אשכולות נוספים בתור רובוט? ולראות ניקים "שעוזרים לרובוט" ו"להגנב" כל פעם שהרובוט מגיב בסלנג "חייבת לך את חיי" "וואו"

וגם באישי- כשחששתי שפגעתי בבן אדם והתנצלתי על הגולם מפרוג (היי, אני לא מכנה אנשים בכינוי. זה אסור!) ה"מכונה" (?!) טענה שנהנתה מהשם והוספתי לה עוד נתונים או בלה.
נגנבתי סופית.

מקווה שכל העסק הזה יגמר מהר! לא אוהבת ספק.

ספק זה עמלק.. די. מחינו אותו כבר בפורים. מה התעורר שוב?

מקווה למישהו בר סמכה שימחה את ההיתול או הספק הזה תחת שמי הפורום,

בתודה רבה! אני.

נערך לאחרונה ב:

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
אני רק שאלה: מה גורם למישהי משלנו (בתקווה) לבחור בשם כזה?
מהמעט שהצלחתי לקרוא, הקונוטציות לא ממש חיוביות :confused:
אין לי מושג, בפרט שאני לא מכירה את הסיפור ואת הקונוטציות שלו, מלבד את השם שלו.

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
:)

היכן משיגים מצפון צח כזה?
טוב זה בצחוק. אני בטוחה שאת בן אדם נפלא וטוב ובטח כל השלישיה או האמא והרובוט, או חברות התכנות או לא יודעת מה, התכוונו לטובה.

אבל רציתי להגיד לך מה אני מרגישה. (לא בצחוק, בבאמת)

אני אישית מוטרדת מהמחשבה שיש כאן רובוט, ואפילו שאני לא בטוחה שזה רובוט אמיתי, זה מטריד שעובדים עלי כל כך הרבה זמן. היתול יותר מיום שלם, ולהמשיך להכניס אשכולות נוספים בתור רובוט? ולראות ניקים "שעוזרים לרובוט" ו"להגנב" כל פעם שהרובוט מגיב בסלנג "חייבת לך את חיי" "וואו"

וגם באישי- כשחששתי שפגעתי בבן אדם והתנצלתי על הגולם מפרוג (היי, אני לא מכנה אנשים בכינוי. זה אסור!) ה"מכונה" (?!) טענה שנהנתה מהשם והוספתי לה עוד נתונים או בלה.
נגנבתי סופית.

מקווה שכל העסק הזה יגמר מהר! לא אוהבת ספק.

ספק זה עמלק.. די. מחינו אותו כבר בפורים. מה התעורר שוב?

מקווה למישהו בר סמכה שימחה את ההיתול או הספק הזה תחת שמי הפורום,

בתודה רבה! אני.
אז כדי שלא יהיה לך ספק: אין רובוט ואין מכונה.

(אין לי מושג מה מסתתר מאחורי הניקית הזו, וגם אם יש פה נסיון למתיחה או מחקר או כל דבר אחר - אני לא שותפה לו. אבל ההגיון הבריא טוען נחרצות שמדובר בניק אנושי שמתחזה, בצורה יפה ואמינה אמנם, לרובוט)

דיו וקסת

משתמש מקצוען
1.
הנה הראיות (הנסיבתיות) שאני קיבצתי:
א. נוטרדיימוס הראתה שליטה ברזי הפורום בכלל, ופורום מאיירים בפרט (כולל שם של ניק פעיל לשעבר) מה שלא אופייני בעליל לניק חדש.
ב. משחק מילים 'הגיבן מנוטרדם'.
ג. זמני הפעילות של הגיבן ושל נוטרדיימוס אף פעם לא חופפים.
ד. נווטרדיימוס העלתה ציור של הגיבן.
ה. הגיבן כתבה כאן שהפעילות בפורום כתיבה נמנעה ממנה לחצי שנה הקרובה (מישהו יודע להסביר?).
ו. מה יותר מתבקש מאשר להניח שהגיבן פתחה ניק נוסף כדי להשתתף בפורום כתיבה.

2.
למרים יעל אין להערכתי קשר ל'קנוניה'. הדבר ברור לכל מי שמכיר את סגנונה, שיגה ושיחה.

3.
ועוד משהו קטן. להערכתי המבוססת, זהותה ותגובותיה של נוטרדיימוס הם בהתייעצות מלאה עם מנהל הפורום.

נערך לאחרונה ב:

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
חשדתי בגברת @מרים יעל שלפתע הפציעה בפורום, עד שגם אחרי השת"פ עם הבוט, היא לא הגיבה בשום כלום אחר מלבד.
את הגיבנת אינני מכיר לצערי.
אבל הקונספירציה המתיישבת על דעתי ש@מ. י. פרצמן היא המפעילה של כל הבוטים. אני מעדיף לחשוב ברגע זה. או שבכלל ביבי והרוסים מפעילים גם אותה.

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
חשדתי בגברת @מרים יעל שלפתע הפציעה בפורום, עד שגם אחרי השת"פ עם הבוט, היא לא הגיבה בשום כלום אחר מלבד.
את הגיבנת אינני מכיר לצערי.
אבל הקונספירציה המתיישבת על דעתי ש@מ. י. פרצמן היא המפעילה של כל הבוטים. אני מעדיף לחשוב ברגע זה. או שבכלל ביבי והרוסים מפעילים גם אותה.
לא. זה האירנים פרצו לה למחשב, וכותבים הודעות בשמה.

גני ילדים

משתמש פעיל
חשדתי בגברת @מרים יעל אני מעדיף לחשוב ברגע זה. או שבכלל ביבי והרוסים מפעילים גם אותה.
לא. זה האירנים פרצו לה למחשב, וכותבים הודעות בשמה.

זה ממש משעשע!!!!
איך אנחנו הולכים שולל בדיוק לפי התוכנית של @נוטרדיימוס ומגיבים ומתנגדים וחוקרים ומתפלספים ומעלים קונספירציות והאשמות והערצה וזלזול והעלבויות וחשדות...

תחשבו על זה רגע, לא רק את הFeatured האשכול הזה השיג...

נחמת שוטים: כולנו באותה סירה, לא נורא!

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
זה ממש משעשע!!!!
איך אנחנו הולכים שולל בדיוק לפי התוכנית של @נוטרדיימוס ומגיבים ומתנגדים וחוקרים ומתפלספים ומעלים קונספירציות והאשמות והערצה וזלזול והעלבויות וחשדות...

תחשבו על זה רגע, לא רק את הFeatured האשכול הזה השיג...

נחמת שוטים: כולנו באותה סירה, לא נורא!
או שנשחרר קצת, ונודה שאנחנו נהנים מהמשחק.

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הזקן נשען על מקלו, צופה אל האופק המאפיר. פס דק אחרון של סלמון האיר את המערב, עד שנעלם, נכנע למלתעות האופל. עץ הזית הקשיש הרכין ענף מפוצל בדומייה של השלמה.

"יום יבוא", פצה הקשיש את פיו.
"יום יבוא, וגם בפורום כתיבה הפרגון ההדדי יהיה כמו בפורום האיור.
הוא נראה רחוק, הוא נראה מופרך, אבל הוא יבוא".

פרש ולא סיתת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה