קורונה תעזרו לי לפענח תוצאה סורולוגית

30313

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
רציתי לדעת יש לי תינוק בן שנתיים
שהיה אתנו בבית עם חולי קורונה והוא לא הרגיש טוב בזמן שהיינו חולים ויצא לי פעמיים שלילי
היום כחודש וחצי אחרי שהחלמנו עשיתי בדיקה סורולוגית ויצא לו 21 רציתי לדעת אם זה נקרא שהוא היה חולה או לא

30313

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לא שאלה טכנית
עשיתי כבר היום ויצא לו 21 נוגדנים
רציתי לדעת מכמה זה נקרא חיובי? לא דרך קופת חולים כי הם נותנים מינימום שיצא חיובי זה 50
כמה משרד הבריאות מחשב מינימום לחיובי

משתמש פעיל
בבית חולים רמב"ם אמרו לי ש-15 ומעלה- משמע שיש לו סרולוגיה חיובית

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שהיה אתנו בבית עם חולי קורונה והוא לא הרגיש טוב בזמן שהיינו חולים ויצא לי פעמיים שלילי
היום כחודש וחצי אחרי שהחלמנו עשיתי בדיקה סורולוגית ויצא לו 21 רציתי לדעת אם זה נקרא שהוא היה חולה או לא
זה בדיקה פרטית של אסף הרופא?
אם כן אז זה חיובי. (מעל 15 זה חיובי) וגם צריך להיות כתוב לך שם. pozitive

30313

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הבדיקה נעשתה במאוחדת
והוא יצא עם 21 נוגדנים
מבחינת מאוחדת זה שלילי
אבל אני שואלת האם מבחינת משרד הבריאות זה כן נקרא נוגדנים?

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הבדיקה נעשתה במאוחדת
והוא יצא עם 21 נוגדנים
מבחינת מאוחדת זה שלילי
אבל אני שואלת האם מבחינת משרד הבריאות זה כן נקרא נוגדנים?
אין לך דרך לדעת על סמך הבדיקה הזאת, יש כל מיני מכשירים וכל מכשיר מודד לפי מספרים אחרים.

אם את רוצה לדעת בעצמך תעשי בדיקה פרטית.

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אז למה באסף הרופא מ15 זה חיובי,? (ככה כתבו פה, אם הבנתי נכון)

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לכל קופה מכשיר אחר, מדדים אחרים.

ygy

משתמש מקצוען
יכול להיות שאין מספיק נוגדנים כדי להיקרא כחיובי, אבל לכאורה שהוא עבר את זה אם יש לו בכלל נוגדנים. אבל זה לא מספיק כדי להגן עליו מלהידבק שוב.
אע"פ שיש עכשיו שאומרים שלא נותנים חיסונים למחלימים, אע"פ שאין להם נוגדנים כלל, בגלל שעדיין יכול להיות שמי שהיה לו לא יכול להידבק שוב. כך שבמחלה הזאת אף אחד באמת לא יודע מה קורה.
מה שבטוח:
עדיף להיזהר, גם מי שיש לו נוגדנים.
בהצלחה ורפו"ש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה