דרוש מידע תנו לי רעיון גזעי

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים

dfghf

משתמש פעיל
אני חושב שדבר מפנק שיזכרו צריך להיות משהו
כמו מגבת גוף עם רקמה וכך כל פעם שמשתמשים "מרגישים" ונזכרים בנותן המתנה
וכך כל דבר שהוא בגדר פינוק אישי כגון מצעים או נעלי בית מפנקים...

תזמורת נעימות

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
הפקות ואירועים
אני הכי הייתי שמחה לקבל בסט שי, שאז אפשר לקנות כל מה שרוצים, בטעם שלי, מה שמעניין אותי... וזה גם נראה יוקרתי, זה בא בתוך מעטפה יוקרתית

נופת צופים

משתמש פעיל
יש משהו ממש ממש חמוד ושימושי,
קופסת טבק מכסף טהור, מאוד מעניין ומקורי.
אין לי מושג כמה זה עולה, אבל מאמינה שבאזור הזה של התקציב.
בהצלחה!
ממש תודה אבל זה הרבה יותר שימושי לסגנון חסידי או ע"מ מבוגרים אין הרבה ליטאים עם טבק

תזמורת נעימות

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
הפקות ואירועים
בסט שי זה כמו שובר אבל למלא חנויות מכל הסוגים, ביגוד, מוצאי חשמל, משחקים, נעליים, ועוד מלא מלא. זה בא בשטרות של מאה נראה לי... לירושלמים זה הכי מוצלח כי זה בעיקר חנויות בירושלים כמו גלית קניון רפאלי ועוד ועוד

נופת צופים

משתמש פעיל
בסט שי זה כמו שובר אבל למלא חנויות מכל הסוגים, ביגוד, מוצאי חשמל, משחקים, נעליים, ועוד מלא מלא. זה בא בשטרות של מאה נראה לי... לירושלמים זה הכי מוצלח כי זה בעיקר חנויות בירושלים כמו גלית קניון רפאלי ועוד ועוד
אבל זה לציבור יותר בני ברקים

אני אני

משתמש פעיל
יש סט סכינים מהודר עם קרש חיתוך מעץ של נעמן במבצע 99 ש"ח במקום סביבות ה-400 ש"ח, ויש שם עוד מבצעים דומים, שווה לבדוק. אני קיבלתי לפסח ומאד נהנתי, שימושי ביותר, איכותי ביותר.

מויסי

משתמש מקצוען
אם יש לכם בערך 50 תורמים ואתם רוצים לתת בערך 100 ש"ח לאחד לא יותר עדיף לעשות הגרלות על 5 פרסים יקרי ערך ? (בשווי של 1000 ש"ח לפרס)אני רק מביא נקודה למחשבה ואשמח מאד לשמוע את דעת הציבור האינטליגנטי שבפורום

RAAYA2020

משתמש צעיר
איזה מתנה הייתה מגרה אתכם שפעם הבאה תרצו לתרום בשביל לקבל כזאת מתנה
תלוי מה סגנון התורמים,
חרדים,מזרחיים. אפשר מעמד לברכונים- זמירות שבת.
עכשיו קייץ הייתי שמחה לקבל נגיד שייקר מעוצב יפה.
אפשר לקנות שייקר בתוספת כוס לשייקים.. מתנה מרעננת.

RAAYA2020

משתמש צעיר
אם יש לכם בערך 50 תורמים ואתם רוצים לתת בערך 100 ש"ח לאחד לא יותר עדיף לעשות הגרלות על 5 פרסים יקרי ערך ? (בשווי של 1000 ש"ח לפרס)אני רק מביא נקודה למחשבה ואשמח מאד לשמוע את דעת הציבור האינטליגנטי שבפורום
יוצא שרק 5 אנשים יזכו.
אנשים שתורמים רוצים בדרך כלל לקבל תשורה. זו גם הגאווה שלהם.
נגיד אורחין מגיעים,מראים להם. תארו זה קיבלתי מאיזה ארגון שאני תורם להם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

רגשות ללא האנשה • אתגר 55

לוח מודעות

למעלה