מידע שימושי תמ"ת תשפ"ד-עדכונים ושאלות ענייניות בלבד!

מס' 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סתם בשביל המושגים בועדות קבלה
בבית וגן שנה הבאה כנראה יסגר אחד המעונות
ולמעון אחר עם קבולת של 180 ילדים יש 600!!! טפסים.

נעמי שיר

משתמש רשום
לתשפד לפי מה שהם כתוב יהיה אוטומטי לכולם
אז למה הם מבקשים לאשר את הנתונים אפ זה עובר אליהם אוטומטי? ומה המשמעות אם אני לא מאשרת את הנתונים? האם הם רואים ולא מתייחסים או שהם לא רואים?
אלו נתונים הם רואים כי אני רואה רק את הברוטו, אפילו ללא שם מעסיק...

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
אז למה הם מבקשים לאשר את הנתונים אפ זה עובר אליהם אוטומטי? ומה המשמעות אם אני לא מאשרת את הנתונים? האם הם רואים ולא מתייחסים או שהם לא רואים?
אלו נתונים הם רואים כי אני רואה רק את הברוטו, אפילו ללא שם מעסיק...
לגבי הדרגות הם הודיעו שזה יהיה
לגבי ועדת קבלה זה רק פיילוט

יענקי יעקבוביץ

משתמש צעיר
לגבי דרגות במעון לשנה הבאה אני יכול לבחור לצרף תלושים
או שהכל אוטמטי לפי נתונים של ביטוח לאומי?

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
בעיקרון השנה עדיין יש אפשרות שלא יקחו את הנתונים מביטוח לאומי ולצרף מסמכים לבד,
לא יודעת מה לגבי שנה הבאה
לגבי דרגות במעון לשנה הבאה אני יכול לבחור לצרף תלושים
או שהכל אוטמטי לפי נתונים של ביטוח לאומי?

עץ

משתמש רשום
מקווה שהחידה נפתרה,
אני בחרתי 'אחר', ואז נפתח לבחור האם לומדים/ עובדים במחקר, בחרתי כן, ואז נפתח חלונית בחירה ואחת האופציות זה כולל.
מה שמענין שזה נותן לצרף 2 דברים, גם טפסים של עבודה וגם של לימודים בכולל.
אני צרפתי רק 2 טפסים של כולל.
תעדכנו מה היה אצלכם.

ה. מפרוג

משתמש פעיל
מקווה שהחידה נפתרה,
אני בחרתי 'אחר', ואז נפתח לבחור האם לומדים/ עובדים במחקר, בחרתי כן, ואז נפתח חלונית בחירה ואחת האופציות זה כולל.
מה שמענין שזה נותן לצרף 2 דברים, גם טפסים של עבודה וגם של לימודים בכולל.
אני צרפתי רק 2 טפסים של כולל.
תעדכנו מה היה אצלכם.
תודה לכם על העידכון, באמת חייבת לפתוח בקשה לדרגה לילדים שלי,

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה