תמחור של עבודת ניקוד.

נחל

משתמש מקצוען
מהו התמחור המקובל לעבודת ניקוד של ספר?
אני מבינה שלפי תוים, כמובן, אבל כמה בדיוק?

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לאחר בירור מקיף שערכתי - בין 4 ש"ח ל-10 ש"ח ל-1000 תווים כולל רווחים.

נחל

משתמש מקצוען
תודה, אפכא.
טווח גמיש להפליא... במה זה תלוי?

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
בכושר המיקוח בלבד. יש נקדניות מצויינות במחיר של 4 ש"ח...

שלשוני

משתמש רשום
פרסום וקופי
עזרת לי בתשובה על שאלה שהתכוונתי לשאול. האם אתה מכיר את החישוב על פי גיליונות דפוס? מה המחיר להגהת ספר ובו 430 עמודים, שיש בעמוד טקסט שלם כ-600 מילים, אבל משולבות בו גם תמונות (כן, הוא מעומד כבר)?

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י אפכא מסתברא;722085:
לאחר בירור מקיף שערכתי - בין 4 ש"ח ל-10 ש"ח ל-1000 תווים כולל רווחים.

בספירה עם או בלי הניקוד?

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ניקוד כולל פסוקים וארמית, המחיר פר סימני דפוס בלי קשר לגודל העבודה. למה אתה קורא 'נקיון החומר'? השאלה היתה על ניקוד, לא על עריכה.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י אהרן2;732903:
מה עם ארמית, פסוקים, גודל עבודה, נקיון החומר?

הכוונה לתהיה:
המחיר לא תלוי גם בכמות הארמית, ציטוטים, גודל העבודה וכמות הטעויות שיש בחומר המקורי? ברור שכן!

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
תיקון טעויות בחומר המקורי זו עבודת עריכה ויש לה מחיר אחר. ציטוטי פסוקים - יש היום בתוכנות ניקוד - ניקוד אוטומטי של פסוקים, אני לא רואה סיבה לקחת בגלל זה יותר. (אני עושה בדיקה מדגמית של הפסוקים כדי לבדוק אם התוכנה מוגהת היטב בחלק זה. אתה פותח תנ"ך על כל פסוק? כמובן, לא מדובר בניקוד של המקרא עצמו, שזו פרשה בפני עצמה, אלא בציטוט פסוקים בספרי קודש או בספרים אחרים) כמה לוקחים יותר על ארמית בכמות גדולה?

Yisrael

משתמש פעיל
חוץ ממה שהזכירו על פסוקים וארמית, יש הבדל גדול אם זה ספר תורני או לא ובאיזו רמה הטקסט.

אולי מעניין אותך גם...