תמחור תמחור עימוד ספר קריאה לנוער + איורים (10) וכריכה

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
על השאלה הזאת כולם יענו 200%....
אתה חושב ש-200% מהמחירון הישן - זה לא הגיוני? לדעתי, זה לא לגמרי מופרך. וייתכן מאוד, שאם יעדכנו את המחירון ל-200% מהמצב הנוכחי - זה ידרוש מאיתנו התמודדות של תקופה מסוימת מול הלקוחות, אבל בסופו של תהליך אני מאמין שרוב הלקוחות יבינו שאין מה לעשות, וכמו שהרבה דברים לפני 4.5 שנים עלו הרבה פחות מהיום, כך גם עימוד.

זה שאלה יותר טובה, היא משקפת את המציאות ולא אילו מחירים אני רוצה שיתנו לי
בזה אתה ודאי צודק.

@hamefoar הכדור בידיך!

אברומי & אברומי

בסוף, עימוד טוב קובע
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
אתה חושב ש-200% מהמחירון הישן - זה לא הגיוני? לדעתי, זה לא לגמרי מופרך. וייתכן מאוד, שאם יעדכנו את המחירון ל-200% מהמצב הנוכחי - זה ידרוש מאיתנו התמודדות של תקופה מסוימת מול הלקוחות, אבל בסופו של תהליך אני מאמין שרוב הלקוחות יבינו שאין מה לעשות, וכמו שהרבה דברים לפני 4.5 שנים עלו הרבה פחות מהיום, כך גם עימוד.
מסכים איתך בכל מילה

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הסקר הקודם נערך לא ע"י שאלה "כמה אתה חושב שמגיע לקחת על עימוד", אלא "כמה אתה לוקח בפועל על עימוד".

לפי זה נקבע המחיר, וזה בעצם יועד לאלו שנכנסים למקצוע, שידעו כמה הם יכולים לקבל על העבודות שלהם, כך הם ירוויחו כנצרך מצד אחד, ולא ישברו את השוק מצד שני מתוך חוסר ידיעה.

אלו ששוברים את השוק מתוך ידיעה, ועם הסברים למיניהם, לא אליהם זה נועד.

לעצם המחיר שראוי לתת על כזו עבודה, כבר נכון לתאריך הסקר הקודם היו ראוי שהוא יהיה יותר.
ק"ו שהיום.

אבל אם נבצע אותו בצורה שבוצע הסקר הקודם, דהיינו "כמה אתה לוקח בפועל על עימוד", לצערי לא נראה לי שהתוצאות יהיו שונות.

וזו הדרך היחידה לבצע כזה מחירון. כי אם נשאל כמה לדעתך צריך לקחת על עימוד, הלקוחות ימשיכו למצוא את המחירים שלוקחים בפועל, ולא את המחירים שאנו רוצים לבקש מהם בפועל.

David shtern

כותרת - הטופ שבעימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
אבל אם נבצע אותו בצורה שבוצע הסקר הקודם, דהיינו "כמה אתה לוקח בפועל על עימוד", לצערי לא נראה לי שהתוצאות יהיו שונות.
למה לא לנסות ואם התוצאות יהיו שוות למחירון הנוכחי אז לא נורא אבל אם התוצאות יהיו שונות (לטובת המעמדים) אז לעדכן?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה