דרוש מידע תכנות פריוריטי

נושנושה

משתמש צעיר
אני עובדת בתכנות.
לא למדתי יישום קודם.
חשוב יותר ידע בתכנות
לפיתוח פריוריטי כן חשוב ידע בתכנות או לפחות שליטה בפיתוח בשפת SQL,
ליישום מספיק ידע בהנה"ח אבל כן חשוב להכיר את התוכנה וללמוד את היישום
(מכירה מיישמי פריוריטי שהיו מנהלי חשבונות בעבר...)

נושנושה

משתמש צעיר
מכירה, אבל לא בקשר אישי רק עובדת איתם,
אני יכולה לנסות לשאול אבל יהיה לי תשובה רק שבוע הבא כשאהיה במשרד...

BLAK

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
יש מישהו מכאן שמכיר/עובד עם תוכנת פריוריטי ויכול לתת עזרה?
עזרה בהכרת התוכנת ועבודה איתה לצורך ביצוע תרגיל מסוים.
אשמח מאוד אם מישהו יוכל לעזור בעניין
תודה!

מ7043

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש מישהו מכאן שמכיר/עובד עם תוכנת פריוריטי ויכול לתת עזרה?
עזרה בהכרת התוכנת ועבודה איתה לצורך ביצוע תרגיל מסוים.
אשמח מאוד אם מישהו יוכל לעזור בעניין
תודה!
בתכנות פריורטי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה