ריהוט תכנון ארונות חדר שינה

shani123

משתמש מקצוען
בפתרון הזה אפשר את הארון הקרוב לקיר לעשות תליה ואת הארון שקרוב לכניסה לעשות מדפים בעומק מופחת, מה שיגדיל את רוחב המעבר
בדיוק.

כך נראה לי תרוויחו הכי הרבה אכסון נגיש (ולא בגובה 2מט' ומעלה)
ואפשר לעצב בטוב טעם.
1717515015360.png

את הארון הצר בכניסה אפשר לעשות עומק 30ס"מ וזה מעולה מעולה לכל הבגדים המקופלים, נעליים וכו'

את גם לא חייבת עבודת נגר יקרה
בכל חנויות הריהוט יש ארונות סטנדרט עם התאמת מידות (בתוספת 10% למחיר ולפעמים גם ללא תוספת)
והם מתאימים לך את העומק והרוחב לפי מה שצריך
תוכלי לעשות ארון 140 בחלוקה ל3 דלתות . עומק סטדרטי.
וארון שני, רוחב 90-100 בחלוקה ל2 דלתות. עומק 30 ס"מ.

stk

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אבל אז המעבר לכניסה לחדר יהיה מאד צפוף

1717496742247.png
בפתרון הזה אפשר לשחק עם פתיחה של הארונות גם מדופן הארון לכיוון הכניסה לחדר רחצה.
למשל בארון של ה90 לחלק ל2
רוחב של 55 להשאיר פתיחה רגילה עבור תליה ועוד 30-35 למדפים שהגישה אליהם מהמעבר למקלחת. הייתי שמה שם מגבות פיגמות הלבשה תחתונה אולי גם מצעים וכו.
בעצם יוצרת מעין חדר ארונות בכניסה למקלחת.
מקווה שהובנתי.

כמובן שניתן לשחק עם הרעיון לפי הצרכים
אולי דווקא ללכת על ארון צר יותר משהו כמו 40 כך שהכניסה לחדר תהיה מרווחת יותר
ושוב לפתוח דלת בדופן הארון הקרוב לכניסה לחדר . ישמש לתליה כך שיש תליה ברוחב 40 בעומק של 55.

תן חיוך!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בפתרון הזה אפשר לשחק עם פתיחה של הארונות גם מדופן הארון לכיוון הכניסה לחדר רחצה.
למשל בארון של ה90 לחלק ל2
רוחב של 55 להשאיר פתיחה רגילה עבור תליה ועוד 30-35 למדפים שהגישה אליהם מהמעבר למקלחת. הייתי שמה שם מגבות פיגמות הלבשה תחתונה אולי גם מצעים וכו.
בעצם יוצרת מעין חדר ארונות בכניסה למקלחת.
מקווה שהובנתי.

כמובן שניתן לשחק עם הרעיון לפי הצרכים
אולי דווקא ללכת על ארון צר יותר משהו כמו 40 כך שהכניסה לחדר תהיה מרווחת יותר
ושוב לפתוח דלת בדופן הארון הקרוב לכניסה לחדר . ישמש לתליה כך שיש תליה ברוחב 40 בעומק של 55.
מאד לא נח שכל פעם שמישהו רוצה להוציא משהו מהארון נחסמת הגישה לחדר רחצה

stk

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מאד לא נח שכל פעם שמישהו רוצה להוציא משהו מהארון נחסמת הגישה לחדר רחצה
נכון מאוד
לכן חשבתי על פריטים שמתאימים ממילא לשימוש בכניסה למקלחת כמו פיגמות הלבשה תחתונה או לשימוש שאינו יומיומי גמו מצעים.
כמובן מצריך פרוגרמה מדוייקת להבין צרכים והרגלים של בני הזוג

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
אם את רוצה לקנות ריהוט בחנות-ככה הכי פשוט וקל-
צפה בקובץ המצורף 1671892
את יכולה כמובן גם נגרות אישית, יש הרבה מאד אפשרויות,
ניתן לדוגמא ככה:
צפה בקובץ המצורף 1671902
אופציה 1 לא רלוונטית הלכתית
אני הולכת על נגרות אישי(אכלתי די והותר מרכישת מוכן)

מה שמת בצידי המיטה באופציה 2?
מציינת שאין לי צורך בשידות על יד המיטה
ואם אני אשים את כל הארון בחלק אחד ואדחוף את המיטות עד לקיר חלון-זה אסטטי?

כיום יש ארון על כל הקיר מול המיטות איפה ששמת את הקומודה וזה ממש לא נח המעבר
התכנון הוא כמו שעשית -רק שעד היום חשבתי לשים ארון על הקיר של היחיד ולהמשיך בנישה מאחורי הדלת
היום כשראיתי את האופציה של מעל המיטות זה נראה לי יותר נח

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מה אם לעשות ארון על הקיר של החלון
(סליחה על השירטוט....)
כמובן בלי הקומודה....
1717518922063.png

לאה דבורץ

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אופציה 1 לא רלוונטית הלכתית
אני הולכת על נגרות אישי(אכלתי די והותר מרכישת מוכן)

מה שמת בצידי המיטה באופציה 2?
מציינת שאין לי צורך בשידות על יד המיטה
ואם אני אשים את כל הארון בחלק אחד ואדחוף את המיטות עד לקיר חלון-זה אסטטי?

כיום יש ארון על כל הקיר מול המיטות איפה ששמת את הקומודה וזה ממש לא נח המעבר
התכנון הוא כמו שעשית -רק שעד היום חשבתי לשים ארון על הקיר של היחיד ולהמשיך בנישה מאחורי הדלת
היום כשראיתי את האופציה של מעל המיטות זה נראה לי יותר נח
1. למה לא רלוונטי הלכתית? יש לך שם הרבה מקום ואת יכולה להחליף מיקומים עם השידות כרצונך. איפה את רואה בעיה?
2. שידות צרות שאם תרצי תוכלי להפריד מיטות ולחבר שידות באמצע
3. ארון הוא בעומק 60 קומודה בעומק 40 לכן פחות בעייתי מבחינת מעבר
את יכולה גם לעשות מאחורי הדלת ארון עומק 60 לתליה ומול המיטות ארון עומק 40 לבגדים מקופלים אבל יקטין לך את הנראות של החדר

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
1. למה לא רלוונטי הלכתית? יש לך שם הרבה מקום ואת יכולה להחליף מיקומים עם השידות כרצונך. איפה את רואה בעיה?
2. שידות צרות שאם תרצי תוכלי להפריד מיטות ולחבר שידות באמצע
3. ארון הוא בעומק 60 קומודה בעומק 40 לכן פחות בעייתי מבחינת מעבר
את יכולה גם לעשות מאחורי הדלת ארון עומק 60 לתליה ומול המיטות ארון עומק 40 לבגדים מקופלים אבל יקטין לך את הנראות של החדר
קודם כל תודה על המענה והסבלנות
1. הלכתית מבחינת מיקום מיטות צפון דרום וכו'
2. היום אין לי שידות ולא רואה בהם צורך
3. אני רוצה שיהיה מול המיטות קומודה-זה התכנון שלי מלכתחילה

אם לא הסברתי את עצמי טוב אני רוצה ארון מאחורי הדלת בעומק של 60 וגם ארון בתוך החדר עצמו ,
השאלה שלי כמה נח זה ארון על הקיר של הראש מיטה והאם עדיף ארון בצורה ח' או בצורת ר'
לא ציינתי שאני רוצה לעשות וילון על כל הקיר של החלון מקצה לקצה

שוקלטין

משתמש צעיר
זה החדר:
צפה בקובץ המצורף 1671436
הענין הוא שהמקום לארון די קטן (בערך 140)
מה הייתם עושים?
כדאי להמשיך עם הארון מעל הדלת של היחידה? או להשאר עם ארון 3 דלתות ?

הרעיונות שהועלו היו מהממים,
למעשה נראה לי שכן נשאיר את המיטות כמו בסקיצה כי אם לסובב ולעשות נגרות מסביב להן - אני לא בטוחה שאני ארוויח ארונות (נגישים)
מה אתן אומרות על להשאיר את זה כך, ובקיר הקטן שבכניסה לחדר מימין לעשות קומודה עם מראה גדולה ?
או - אופציה נוספת היא לשבור את הקיר השמאלי ע"ח החדר הסמוך וכך להרחיב את החדר, השאלה מה נרוויח מכך (זה צריך להצדיק את העלות ואת הקטנת החדר השני משמעותית)

אשמח לחוות דעתכן :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה