עיצוב תכנון חדר ילדים-מה עדיף?

שושן חוחים

משתמש פעיל
מצורפות 2 סקיצות, מה כדאי?
נא עזרתכם המלומדת איך לסדר את החדר
הרהיטים הגדולים : מיטה משולשת, מיטת תינוק, ארון מינימום 4 דלתות, שולחן כתיבה 2 מקומות 1.2 מ'
חשוב לי: חדר מרווח, גישה לארון גם כשהמיטות פתוחות
תודה!

חדר 2.PNG

חדר 1.PNG

שושן חוחים

משתמש פעיל
התכנון השני נראה אופטימלי?
תודה לעונים!

וא"כ איפה כדאי לפי הסקיצה השניה לעשות שולחן כתיבה באמצע או בצד השמאלי או הימני?

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הראשונה יותר מוצלחת גם מבחינת גישה לחלון וגם משאירה את הצורה של החדר מרווחת לעומת ארון על קיר שלם שמחניק קצת את המרחב מול הדלת.
לדעתי קצת קשה לגשת למיטת תינוק בלילה בתכנון הראשון אולי אפשר לפתור את זה בתכנון נוסף.

שושן חוחים

משתמש פעיל
הראשונה יותר מוצלחת גם מבחינת גישה לחלון וגם משאירה את הצורה של החדר מרווחת לעומת ארון על קיר שלם שמחניק קצת את המרחב מול הדלת.
לדעתי קצת קשה לגשת למיטת תינוק בלילה בתכנון הראשון אולי אפשר לפתור את זה בתכנון נוסף.
אני חשבתי שיותר נח שיש מיטה ליד חלון כי ככה הילדים יכולים לטפס לחלון בקלות, זה לא נכון?
ואם הקיר ממול לא יהיה מלא בארונות אלא חצי והחצי השני יהיה המשך בכוורות ושולחן כתיבה?

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני חשבתי שיותר נח שיש מיטה ליד חלון כי ככה הילדים יכולים לטפס לחלון בקלות, זה לא נכון?
ואם הקיר ממול לא יהיה מלא בארונות אלא חצי והחצי השני יהיה המשך בכוורות ושולחן כתיבה?
תלוי בתרבות החלון שלכם אצלנו לא יושבים על חלון גבוה.. אם כן מקובל אז עדיף שתהיה מיטה מתחת לבטיחות...
לי לא נח לפתוח חלון בבוקר בחדר עם מיטה משולשת זה משהו דילוגים כאלה...
בקיר ממול אפשר לקחת מעצבת שתעשה את זה אורירי ונעים. לא כל ארון מול הדלת הוא מחניק. ואם השולחן כתיבה יהיה מול הדלת אולי יותר מוצלח (בתקווה שהוא לא נקודת בלאגן)

אא-אסתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
ראית את זה ?
ארון כזה יפה על כל הקיר לא יפריע לי בכלל, [אבל בגלל שהלול הוא הפריט הכי לא מעוצב בחדר היתי מעדיפה להצניע אותו לא ישר על הדלת... ]

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מעלה נקודה למחשבה:
מה לגבי ארגז מצעים....

באופן כללי החדר גדול ושתי התוכניות סבירות, מניחה שאפשר לנצל אותו יותר אם רוצים, אבל בסוף גם הנגרות עולה....

מה שחסר בתוכניות זה הרמוניה, או קישוט, קשה לי להניח את האצבע במדויק....

ניהול דירות

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נא עזרתכם המלומדת איך לסדר את החדר
אני חושבת שלשתי האופציות שהעלת יש חסרונות רבים
נכון יותר לסדר את החדר בכיוון הזה,
זה נותן לך אפשרות לארון נוסף ליד המיטת תינוק.
תנסי לשחק עם החדר מהכיוון הזה.

קבצים מצורפים

• חדר ילדים אופציה.jpg
    חדר ילדים אופציה.jpg
    KB 80.2 · צפיות: 65

שושן חוחים

משתמש פעיל
בסוף הלכנו על הסקיצה הזו: אבל מתלבטים לגבי העמודון של המדפים בצד ימין כי הוא חוסם את המיטת תינוק לוותר או לא?
סקיצה סופית.PNG

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
עוד אופציה --פשוטה ונחמדה --שגם לא דורש הזמנת נגר מיוחדת -- קונים ומכניסים לחדר

קבצים מצורפים

• חדר ילדים פשוט ונחמד.jpg
    חדר ילדים פשוט ונחמד.jpg
    KB 142.6 · צפיות: 39

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אופציה נוספת
חסרה פה גישה לארון כשהמיטות פתוחות, אבל החדר מאד מנוצל נוח לדעתי
1707770053444.png

אליעזר המתוק

משתמש צעיר
אם עומק המכתביה 60 ס"מ ויש ארון 4 דלתות נשאר לך עוד 30 ס"מ עד המיטת תינוק
נראה לי פחות מתאים להצמיד את הארון ולהכניס את המיטת תינוק לנישה
בנוסף רוחב 30 ס"מ הוא ארון צפוף ופחות פרקטי

שושן חוחים

משתמש פעיל
אם עומק המכתביה 60 ס"מ ויש ארון 4 דלתות נשאר לך עוד 30 ס"מ עד המיטת תינוק
נראה לי פחות מתאים להצמיד את הארון ולהכניס את המיטת תינוק לנישה
בנוסף רוחב 30 ס"מ הוא ארון צפוף ופחות פרקטי

תפרטי מה היתרונות בתוכנית (את יכולה לעצמך)

המחשבה לעשות :

מכתביה 50 ס"מ - כלומר עומק השולחן יהיה 50 ולא 60
ארון 4 דלתות שכל דלת 35 ס"מ יחד 1.4 מטר במקום 1.6 כלומר כל מדף יהיה ברוחב 70 ס"מ במקום 80. העומק 60.
דלת נוספת 35 ס"מ לתליה ארוכה. זה קטן, השאלה באמת אם פרקטי בנתונים הקיימים (לפי התמונה שצרפתי במקום עמודון לעשות תליה)
ואז יש רווח של 20 ס"מ עד המיטה תינוק

ככה הארון לא מוצמד ממש למיטת תינוק וניתן להוציא ולנקות בקלות

יש לי גישה לארון גם בלילה שהמיטות פתוחות.
יש גישה לחלון.
וגם החדר מרווח
חסרה פה גישה לארון כשהמיטות פתוחות, אבל החדר מאד מנוצל נוח לדעתי
הרעיון הזה פצצה, אבל זה חיסרון גדול בשבילי כי את הקיפול כביסה אני עושה בלילה ולא נח לקפץ ולהעיר את הקטנים תוך כדי...

• תודה
Reactions: UU

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה