עיצוב תכנון ארון ילדים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ש. זינגר

משתמש צעיר
אנחנו גם באמצע תכנון ארון לחדר של הקטן, ונתקענו בשאלה הזאת בדיוק.
מהנסיון שלי עם הבכור, נראה לי שזה מאוד תלוי בגיל. תינוקות ופעוטות - אין סוף בגדים מתחלפים, אבל הם קטנים. ילדים גדולים יותר - פחות בגדים, אבל תופסים יותר מקום.
אולי כדאי לחשוב גם על כמה מקום יש לכם בחדר? אצלנו חדר קטן יחסית, אז נצטרך להתפשר קצת על הגודל של הארון.

אנוכי

משתמש מקצוען
באיזה גיל?
כי אצלי יש להן את אותם בגדים אין הבדל מה של מי
זה אותו בגד ואותה מידה...
מגיל 9 מטה,
באמת דברים כאלה אני מחלקת רנדומלי- אחד לה אחד לה,
וכן יכולה לומר שבאיזשהו מקום זה הקשה- מיון הכביסה,
אבל זה היה חשוב להן מאוד
(אצל הבן והבת אוטומטי יש הבדלים גם כשהמידה חופפת)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה