דרוש מידע תיקוני מצלמה קנון G7

יפו

משתמש פעיל
היי
יש לי מצלמת קנון G7 וצריכה תיקון
יש למישהו מידע היכן
אפשר לתקן במחיר שפוי?

הדסה פרידמן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש חנות בביאליק שמתקנת ,קוראים לה בית הצילום ביאליק 61 רמת גן
תלוי מה צריך לתקן

TAMAR GOL

משתמש רשום
יש חנות בביאליק שמתקנת ,קוראים לה בית הצילום ביאליק 61 רמת גן
תלוי מה צריך לתקן
זאת חנות הבית של קנון במידה ובמסגרת האחריות התיקון חינם .
במידה ועבר שלוש שנים או שנעשה נזק יש מצב שטכנאי מרחוב רמבם 14 בני ברק משפחת תעיזי מתקן במחירים ממש סבירים

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
אני הזמנתי חלק מעלי אקספרס והחלפתי לבד
זה היה ממש קל ובחצי מחיר
אבל כמובן תלוי מה התקלה

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תנסי לאתחל את כל ההגדרות, כמובן כשהכרטיס לא בתוך המצלמה!!

אני תיקנתי (תקלה אחרת) אצל פוטו ציון בבני ברק

אילת וייצמן

משתמש רשום
יש לי תקלה בזום במצלמה G7, אין לי כבר אחריות
יש ענין לשלוח דווקא למעבדה של קנון?
מישהו התנסה פעם בתיקון כזה במעבדות אחרות?
כל מידע יעזור לי
תודה

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כבר זה קרה לי פעם
לקחו לי 700 שח
מחפשת מישהו שעושה תיקונים בזולללללללללללל
אם לא הסתדרת הבנתי שיש מישהו מצויין ברח' עמוס פינת צפניה בירושלים.
לא תיקנתי אצלו, אני בדרך...
אבל הבנתי שעל תיקון שבבית הצילום ביקשו ממני מעל 1,000 ש"ח הוא מבקש 50 ש"ח.
במודיעין עילית יש גם משיהו טוב שאמר לי שמקסימום תיקון אצלו זה 300 ש"ח.

יפו

משתמש פעיל
אם לא הסתדרת הבנתי שיש מישהו מצויין ברח' עמוס פינת צפניה בירושלים.
לא תיקנתי אצלו, אני בדרך...
אבל הבנתי שעל תיקון שבבית הצילום ביקשו ממני מעל 1,000 ש"ח הוא מבקש 50 ש"ח.
במודיעין עילית יש גם משיהו טוב שאמר לי שמקסימום תיקון אצלו זה 300 ש"ח.
יש לך את המספרים שלהם

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@לעת עתה
אפשר את המספר של מי שמתקן במודיעין עילית?
יעזור לי מאוד
תודה.
יש לך את המספרים שלהם
זה במודיעין עילית:
הבנתי שעדיף להתקשר קודם.
0534161111
אור החיים פינת אבני נזר ליד קסם
11:00-14:00 / 18:00-22:00
זה בירושלים:
עמוס 34 פינת צפניה
בין 11:00-15:00
לא מצאתי את המס'

יפו

משתמש פעיל
זה במודיעין עילית:
הבנתי שעדיף להתקשר קודם.
0534161111
אור החיים פינת אבני נזר ליד קסם
11:00-14:00 / 18:00-22:00
זה בירושלים:
עמוס 34 פינת צפניה
בין 11:00-15:00
לא מצאתי את המס'
התקשרתי לזה שבמודעין עילית אמר שלא מתעסק עפ G7
אין לאף אחד את המספר של זה מירושלים???????????
(אני לא מירושלים ואני רוצה לדעת אם יש לי מה לסוע לירושלים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה