התייעצות תיעוד מפחיד מביתר: הנער החסידי הותקף ע"י להקת כלבים ואושפז

מצב
הנושא נעול.

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אסור לרוץ זה כלל יסוד! הכלבים חושבים שזה משחק ורצים.
הכי טוב זה לעמוד לצעוק עליהם הוא להראות תנועה ברגל כאילו בועטים בהם בד"כ זה מפחיד אותם.

בעלי סיפר שבתור ילד רדף אחריו כלב והוא ברח על הכביש שכל התנועה נעצרה,
עד שמישהו יצא מהאוטו תפס אותו ב2 הידים אמר לו עצור! הוא בראש שלו: זהו אני עכשיו מת.
אבל הכלב הגיע עד אליו הריח אותו, נעמד עליו עם 2 הרגלים הקדמיות ו... הלך לו.

גם בסרטון עצמו אפשר לראות שהם לא רצים אחריו הם רצים לידו ואיתו ביחד כאילו זה משחק. וכשהוא מתקרב אליהם עם המגבת הם זזים הצידה- כביכול בורחים קצת. כלב תוקף היה מזנק עליו כשהוא נפל ונושך אותו - הכלבים בסרטון רק מרחרחים אותו מסביב...
בכלל לא רואים שהם תקפו אותו חוץ מזה שנשכו לו את החליפה...
ולא שזה לא סיטואציה מפחידה אני לא מקנאה בו!!! רחמנות!!!!
כל מי שכותב שאסור לרוץ- זה טוב ויפה
אבל ביתר עיר מלאה בילדים, ורובם אינם מכירים מקרוב כלבים, ופוחדים מהם פחד מוות.
לא ניתן לצפות שילדים קטנים לא יברחו בבהלה, והתוצאות עלולות להיות אסון

לפני חמש עשרה שנה אני זוכרת שעשו הדברה מסביב לגדרות ובמשך כמעט שנתיים לא נראו בדרך הרמ"ז כלבים.
אני חושבת שהם חייבים לעשות את זה שוב, עם או בלי רשות של כל אירגוני החיות למיניהם.
ולדעתי טוב יהיה עם הבחור יגיש תביעה נגד מישהו שם, שיביא אבחון של פוסט טראומה או מה שאפשר כדי להזיז אותם קצת.
למה הם מחכים? שילד ימות? (באופקים זה כמעט קרה לפני שנה, זה פשוט עצוב (שם זה היה כלבים של מישהו))

MP3+

משתמש פעיל
אולי מישהו שמבין, יכול להסביר מה עושים במקרה דומה אם יקרה ח"ו...
פעם דברתי עם בנ"א שמגדל כלבים והוא דיבר בדיוק על מצב כזה ואמר שאם הכלב מתקרב אליך צריך לעמוד כמו בול עץ בלי לצעוק ולדבר. אם הכלב ממש תוקף פיזית צריך לשכב על הרצפה עם הפנים לקרקע ולהתכרבל כמו כדור ואת הידיים לקמוץ לאגרופים- כדי שיהיה קשה לו לנשוך. וכמובן לא לזוז עד שהכלב עוזב

מווייששיי

משתמש חדש
עם כל הכבוד לתזה שלא בורחים מכלבים
אני גם הכרתי אותה ובאמת פעם אחת כשהייתי ילד רדף אחרי כלב וכמובן ברחתי באינסטינקט וכבור כמה שניות נזכרתי בזה ונעצרתי והסתובבתי לכלב בתנועה של איום ואז הוא נעצר במקום המשיך לנבוח עוד איזה חצי דקה ועזב את המקום
אבל
כמה וכמה שים מאוחר יותר בתור בחור עשיתי הליכה באמצע הלילה בסביבת הישיבה זו היתה שכונה לא חרדית
פתאום ראיתי ממרחק איזה כלב ענק שיורד מאיזה רחוב סמוך
מיד הסתתרתי מאחורי איה רכב שחנה שם
אך דא עקא הכלב זיהה אותי שניה לפני
והחל להתקרב אלי [כאילו בא לאגוף אותי מאחורי הרכב]
וכמובן גם בפעם הזאת באינסטינקט התחלתי לברוח ואז שוב נזכרתי באותה תזה
נעצרתי מולו בתנועה של איום
אך הוא בשלו, התקרב אלי
כשהיה במרחק של כמטר וחצי קלטתי שאם אני לא יתעשת זה יגמר גרוע
התחלתי לברוח כמו שלא ברחתי בחיי ואיך שהוא הצלחתי להתחמק ממנו ולסבן אותו ולהכנס בשערי הפנימיה
כך שלחנך ילדים לא לברוח זה נשמע מאוד קל וחביב
אך במבחן המציאות לא בהכרח שהכלב התורן יקנה את זה....

דרך אגב
מיד לאחר האירוע דיווחתי למוקד 106 ואמנם הם הגיעו לזירה תוך כמה דקות [למרות שזה היה בערך ב2:30-3:00], אבל לפי התיאור שלי על הכלב הם טענו שככל הנראה זה כלב פרטי כך שהם לא יכולים לתפוס אותו
זו ההתנהלות....

בובריק

משתמש רשום

חסידויסית

משתמש מקצוען
]שהעיריה תעלה את הכלבים על אוטובוסים ותשחרר אותם בכרמיאל או באליפלט אגב אני הייתי שוכח שקית עם חומר שכלבים אוהבים וזה לא בריא בשבילם וד"ל [/ISPOILER]
נראה לי עדיף לשחרר אותם במאה שערים.
מה העניין בכרמיאל?

חבר סיפר שבישיבה שלו זרקו לכלב שהיה נושך בקביעות קציצות א' עם סנו א' בפנים.
החומר הפעיל נמכר גם בטמבור בשליש מהמחיר של סנו.
פתר את הבעיה לתמיד.
חובה לנסות במקום נסתר ע"מ 'לעמוד' בדרישות החוק.
1717368909363.png

וכל המרחם על האכזרים סופו וכו'...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה