חרבות ברזל תיעוד מהמלחמה

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לבקשת רבים, אנו מבקשים שלא להעלות תמונות וסרטונים מהמלחמה באשכולות האחרים.

האשכול נועד להעלאת קבצי סטילס אודיו ווידאו,
לא לתגובות שרשרת, עדכונים ודיונים, בשביל זה יש מקומות אחרים.

כמה כללים מחייבים לפני השתתפות באשכול:
  • אין להעלות תמונות שאין העין סובלת.
  • אין להעלות תמונות נשים.
  • אין להעלות תמונות הנוגדות את הצנזורה.
  • אין להעלות תכנים של האויב המכילים "לוחמה פסיכולוגית", כמו סרטונים ותמונות של החמאס וכדו'.
  • תמונות מרובות יש להכניס לספוילר, ולכתוב מפורש אם זה לא לבעלי לב חלש.
  • תמונות מחבלים יש להעלות בספוילר בלבד!
  • אין להספים את האשכול עם הודעות "אפשר בזיפ" "חסום" "אפשר בקובץ" וכדו'.

הודעה בניגוד לכללים אלו, תגרום לחסימה מיידית מהאשכול.

הוספנו אפשרות דירוג:
  • דירוג חיובי - להודעה מיוחדת, ששווה לנעוץ אותה גבוה.
  • דירוג שלילי - להודעה כפולה או שנוגדת את כללי הפורום.
    אין להשתמש בדירוג השלילי כדי להביע רגשות כלפי הודעה קשה ככל שתהיה כל עוד היא עומדת בחוקי האשכול.

בתקווה לבשורות טובות!

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

קבצים מצורפים

• תיעוד חיזבאללה.zip
    11.3 MB · צפיות: 47

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

קבצים מצורפים

• חיסול דרמטי.zip
    1 MB · צפיות: 47

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
ידידיה נפל בקרב והותיר את מיתר בהיריון: "מחכה שיופיע לי בחלום ונבחר שם לתינוק"
רס"ל ידידיה אליהו הי"ד, תושב רמת גלעד, נהרג בתחילת התמרון הקרקעי בעזה. אשתו מיתר מצפה ללידה: "ידידיה אהב את ישראל. הוא יצא לקרב על החיים של כל המדינה"
356407_tumb_750Xauto.jpg

רס"ל ידידיה אליהו הי"ד, בן 25 תושב רמת גלעד בשומרון, לוחם בגדוד 8170 של חיל ההנדסה הקרבית, נפל ב-3 בנובמבר בתחילת התמרון הקרקעי בעזה. הוא הותיר אחריו את רעייתו מיתר, בהיריון מתקדם, ושתי בנות.
מיתר מתכוננת ללידה הקרובה, ובריאיון היום (חמישי) למאקו היא מספרת על ההכנות ועל הציפייה שבעלה יעזור לה לבחור שם לתינוק. "לא הספקנו לבחור שם לתינוק כשידידיה נפל בלחימה בעזה. אני מחכה שיופיע לי בחלום ויספר לי איזה שם הוא היה רוצה לתת לתינוק. האחריות של בחירת השם נשארה עליי, אבל אני מחכה שהוא יופיע וייתן איזושהי נבואה".
בני הזוג הכירו לפני חמש שנים, והתחתנו זמן קצר לאחר מכן. ידידיה עבד בבנייה, ומיתר כאחות מוסמכת בבית החולים מאיר בכפר סבא. הורים לשתי בנות, אותן גידלו תחילה בצפת, אך העדיפו בשנה האחרונה לעבור לגור בשומרון.
על הפרידה מבעלה מספרת מיתר: "ביום הטבח היינו בלי פלאפונים כשראש המועצה הגיע לגבעה שלנו לספר לנו שיש הסלמה. חשבנו שזה עוד טילים, כמה אזעקות וזהו, אך מהר מאוד ראינו שיש התרחשות וחיילים שמגיעים לתגבר אצלנו. ידידיה החליט לפתוח את הטלפון שלו. על הקו עלה המפקד של ידידיה במילואים, שאמר לו שהוא ועוד כמה החיילים כבר בדרך לבסיס ושיהיה זמין. בצהריים הוא כבר יצא להצטרף לפלוגה שלו. בשבוע הראשון הספקנו לדבר. הוא עדכן אותי בערבים מה עשה לאורך כל היום, באימונים שלו. הוא נפרד ממני בחמישי בלילה לפני הכניסה לעזה ומאז לא דיברנו. ביום שישי בצהריים קציני הצבא הופיעו אצלי בבית. הייתי בהלם מוחלט. אני מחכה שמישהו יעיר אותי מהסרט ואז מבינה שאלו החיים שלי".
על נסיבות נפילתו של בעלה מיתר אינה יודעת הרבה: "כל מה שקרה לו אני יודעת רק מסיפורים. ידידיה והיחידה שלו היו אחרי לחימה קשה מאוד ברצועה ושהו בתוך הכלים שלהם. בחמישי בערב הם החליטו לחזור אחורה במסלול שלהם כדי לטפל בכלים שנפגעו מהלחימה. הם ישנו בהם את הלילה ובשישי לפנות בוקר החל ירי מסיבי של פצמ"רים וצלפים על הכלים שלהם. הכלי של ידידיה קיבל פגיעה ישירה והוא מת במקום. יחד איתו נפצעו עוד שני חיילי מילואים".
על פי ארגון אלמנות ויתומי צה"ל, מאז הטבח בשמחת תורה הצטרפו אל משפחת השכול 207 אלמנות, 26 מהן בהיריון. 5 ילדו מאז תחילת המלחמה. כעת מיתר מתארגנת ומתכוננת לקראת הלידה.
"אני מרוכזת בלחיות ולטפל בשתי בנותיה הקטנות. הוא לא היה רוצה שלא נחיה, הוא הרי יצא לקרב על החיים של כל מדינת ישראל. הוא לא היה רוצה שלי ולבנות לא יהיו חיים טובים ומגיע להן חיים כמה שיותר נורמליים ושמחים. העתיד הכי רחוק שאני חושבת עליו כרגע זה הלידה הקרובה. מצד אח זו שמחה גדולה, זה ילד שמאוד רצינו וחיכינו לו. זה גם מפחיד מאוד, והשאלה איך עושים את זה. ידידיה היה אבא מאוד מעורב והתכנון היה ביחד, ועכשיו אני לבד ומרגישה עצב. אף פעם לא הייתי בסיטואציה הזו. אני בת 25, זה לא גיל הגיוני להיות בו אלמנה. מצד שני גם שמחה גדולה, עוד חיים שנשארים בזכותו".
שלומי דיאז

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
356396_tumb_750Xauto.jpg

בפיגוע ביום חמישי סמוך למחסום א-זעיים, שליד מעלה אדומים, נרצח מתן אלמליח, בן 26, תושב העיר שהיה בדרכו לעבודה. הוא הותיר אחריו הורים, אח ושתי אחיות. הוא הובא למנוחות הערב בבית העלמין במישור אדומים.

משפחתו ספדה לו: "ילד ערכי, שירת בצבא, ילד של אהבת הארץ, נתינה ואהבה, פרח". דובר עיריית מעלה אדומים, חיזקי זיסמן, מסר כי מתן היה "ילד שומר תורה ומצוות, אהוב על הבריות וערכי. העיר מעלה אדומים כאובה והמומה בדבר מותו של יליד העיר, בוגר תיכון דקל וילנאי. אנו שולחים את תנחומינו ומשתתפים בצערם של משפחת אלמליח במות בנם יקירם".

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
הזמר עקיבא שר בבית החולים לאחיו שנפצע בקרב ברצועה
יצחק תורג'מן, קצין בגבעתי, נפצע במהלך הלחימה בעזה. אל בית החולים הגיע לבקרו ולשמחו אחיו, הזמר עקיבא
צפה בקובץ המצורף עקיבא.mp4

קבצים מצורפים

• עקיבא.zip
    9.7 MB · צפיות: 47

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
משפטי חיזוק ופסוקים על הקירות: עמדת השמירה הכי חזקה בחאן יונס
אם עדיין יש לכם ספק עד כמה המורל של החיילים גבוה, ומהיכן הם שואבים את הכוחות - התמונות האלו הן תשובה מעולה. הלוחם שקישט את הקירות בכיתובים: "רציתי לזכור על מה ולשם מה אני נלחם, ולהרים את הרוח של שאר החיילים שאיתי"
351782.jpg
351783.jpg
351784.jpg

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
עגלים נטרפים, לוחמים מותקפים: אלפי כלבים חדרו מעזה ליישובי העוטף. מטרד מסוכן: בעקבות הפרצות בגדר הגבול עם עזה, כלבים משוטטים רבים נכנסים לתוך יישובי העוטף וגורמים לנזקים חמורים. כתבה כאן 11
(לא לבעלי לב חלש)

קבצים מצורפים

• כתבה כלבים עזה.zip
    14.1 MB · צפיות: 82

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

קבצים מצורפים

• המלחמה בישראל היום ה-141.zip
    11.4 MB · צפיות: 41

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
בפעם השנייה תוך מספר שעות - חוליית מחבלים זוהתה מהאוויר והותקפה בתוך מחסן אמצעי לחימה; צה״ל תקף מפקדה מבצעית של כוח רדואן, עמדות שיגור ותשתיות טרור של ארגון הטרור חיזבאללה.
צפה בקובץ המצורף חיסול כוח רדואן~.mp4

קבצים מצורפים

• חיסול כוח רדואן~.zip
    3.5 MB · צפיות: 49

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
%D7%90%D7%91%D7%90-%D7%9E%D7%95%D7%98%D7%99-%D7%95%D7%9C%D7%91%D7%99%D7%90-%D7%94%D7%91%D7%9F-%D7%9E%D7%A0%D7%A2%D7%A0%D7%A2%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%95%D7%9C%D7%91-%D7%91%D7%A1%D7%95%D7%9B%D7%94-jpg.1519615
%D7%94%D7%90%D7%91%D7%90-%D7%9E%D7%95%D7%98%D7%99-%D7%A2%D7%95%D7%A9%D7%94-%D7%A4%D7%93%D7%99%D7%95%D7%9F-%D7%9B%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%91%D7%A0%D7%95-%D7%9C%D7%91%D7%99%D7%90-jpg.1519748

%D7%9C%D7%91%D7%99%D7%90-%D7%95%D7%9E%D7%95%D7%98%D7%99-%D7%A9%D7%9E%D7%99%D7%A8-jpg.1519614
%D7%9E%D7%95%D7%98-%D7%A9%D7%9E%D7%99%D7%A8-%D7%A7%D7%A6%D7%99%D7%9F-%D7%91%D7%A1%D7%99%D7%99%D7%A8%D7%AA-%D7%92%D7%95%D7%9C%D7%A0%D7%99-%D7%A9%D7%A0%D7%A4%D7%9C-%D7%91%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%A2%D7%99-%D7%91%D7%90%D7%95%D7%A7%D7%98%D7%95%D7%91%D7%A8-jpg.1519467

מוטי שמיר נהרג בשביעי באוקטובר בקרב ההגנה על קיבוץ רעים, שרת כקצין במפקדת קצין חי"ר וצנחנים ראשי
הוא גילה הקרבה ואומץ לב להציל נפשות, כששמע על המתקפה הוא עזב הכל ורץ להילחם בקרבות נגד מחבלי חמאס כשהוא מצויד באקדח, בדרך אסף רובה של חייל הרוג ונלחם במחבלים.
מוטי נפצע בקרב, ובכל זאת המשיך לחלץ נפגעים תחת אש עד שנרצח, הותיר אישה (רויטל) בהריון וילד בן 4

לאחרונה פורסם שנולד למוטי ורויטל בת קטנה בשם אורי
אביו של מוטי סיפר שמוטי מאוד אהב את השם אורי, ושהילדה מהווה עבורם קרן אור בתקופה החשוכה לכל עם ישראל ולמשפחתם בפרט. כמו כן הוא ציין שבשמות 'מוטי' ו'אורי' יש יו"ד ווי"ו באותו מקום.

סרטון של מוטי מלפני שנתיים של מוטי מלפני שנתיים חוזר מהמילואים ופוגש את בנו בכורו לביא בן השנתיים שלובש חולצה עם הכיתוב- NEVER APART - "לעולם לא נפרד"

בנוסף יצרתי על מוטי עמוד זיכרון
מוזמנים להוסיף פרטים ולעדכן
נוער אלקנה בחר
להקדיש לזכרו של מוטי קיר עם המוטו שהפך לסמל הזיכרון של מוטי.
אנו שולחים תנחומים לאשתו רויטל ולבן לביא, להורים ולאחים ולכל המשפחה המורחבת.
אנו מבטיחים לקיים את זיכרון מוטי ופשוט לעשות!
לעשות למען ארץ ישראל ועם ישראל!
קיר מוטי.JPG

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
רס"ר שליו בסט, לוחם יס"מ נגב, נפצע אנושות בלחימה מול מתקפת חמאס על היישוב אופקים. לאחר ששוחרר מבית החולים הוא חזר לזירה וסיפר על הנס שאירע לו
כתבה כאן 11

קבצים מצורפים

• HASHOTER-SHECHAZAR-LAZIRA210224NNN3~3.zip
    9.2 MB · צפיות: 65

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
בעל המסעדה מנתיבות: "הפועל העזתי אמר 'אין יום ראשון' – כולם ידעו על המתקפה"
מיכאל זגדון, בעל מסעדה מנתיבות, מספר על הפועל העזתי שעבד אצלו לפני שמחת תורה ולא הסכים לקבל את התשלום לאחר החג: "כולם ידעו. אני לא מאמין לאף אחד"
צפה בקובץ המצורף מידע מוקדם.mp4
עוד טעימה ממיכאל זגדון בניתוח אסטרטגי - מה באמת הטריגר שהוביל לפרוץ המלחמה?!

קבצים מצורפים

• מידע מוקדם.zip
    9.1 MB · צפיות: 64

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
21 עצורים בהפגנה נגד הממשלה בתל אביב; המשטרה הפעילה מכת”זית ופרשים • צפו
הפרות סדר נרחבות הערב בהפגנה נגד הממשלה בתל אביב, אנשי המחאה חסמו את הכביש ופעלו בניגוד לחוק. המשטרה השתמשה כנגדם באמצעים לפיזור הפגנות, והערב הפעילה גם את המכת”זית ומספר פרשים. 18 בני אדם נעצרו
3c391f21239173d10963.jpg

הפגן.JPG
צפה בקובץ המצורף הפגנה 1.mp4

צפה בקובץ המצורף הפגנה 2.mp4

קבצים מצורפים

• הפגנה 2.zip
    KB 668.6 · צפיות: 38
  • הפגנה 1.zip
    3.1 MB · צפיות: 41

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
תושב עזה על סינוואר: באיזה זכות אתה הורג את בני עמך?
הכעס על ארגון הטרור חמאס נשמע היטב ברצועת עזה | תיעוד של תושב עזה זועק על אנשי חמאס ופונה לסינוואר: "יא סינוואר באיזה זכות אתה הורג את בני עמך?!.. תנועת חמאס יורה על מוחים רעבים"
צפה בקובץ המצורף יוצא על חמאס.mp4

קבצים מצורפים

• יוצא על חמאס.zip
    4.7 MB · צפיות: 47

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
הותר לפרסום: סמ”ר נריה בלטה מגבעתי נפל בקרב בדרום הרצועה
הותר לפרסום שמו של חלל צה"ל אשר הודעה נמסרה למשפחתו: סמ״ר נריה בלטה, בן 21, משבי שומרון, לוחם בסיירת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה. בנוסף, קצין ושני לוחמים בסיירת גבעתי נפצעו באורח קשה בקרב בדרום רצועת עזה. הקצין ושני הלוחמים פונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים, משפחותיהם עודכנו.
%D7%A0%D7%A8%D7%99%D7%94-%D7%91%D7%9C%D7%98%D7%94-768x1151.jpeg

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
מחסני טילים, מערכות הגנה ומסוק: ארה”ב ובריטניה תקפו כ-18 מטרות של החות’ים
ארה”ב ובריטניה, בסיוע של בחריין, קנדה, הולנד, אוסטרליה, דנמרק וניו זילנד תקפו 18 מטרות של החות’ים
בין המטרות שהותקפו: מחסני נשק, מחסני טילים, כטב”מים, מערכות הגנה אווירית, רדארים ומסוק

photo1708809128-1.jpeg
photo1708809128.jpeg
photo1708809128-2.jpeg

אולי מעניין אותך גם...