התייעצות תינוק בן שנה + עם חום 37.7 הייתן שולחות למטפלת?

ציפוצה

משתמש רשום
עוד בעניין ילדים חולים:
אני אימא לשלושה קטנטנים (בין שנה לארבע כ"י)
וב"ה אף לא אחד מהם היה חולה מתחילת החורף!
אז אני רוצה לפרסם לטובת הציבור את הטיפ הקטן שלי
ומראש אני מסירה מעצמי אחריות (אין לי הסמכה רפואית)

אני מטפטפת להם כל בוקר לבקבוק החלב הקבוע שלהם
טיפה אחת של ויטמין די 1000 יחב"ל

שוס

משתמש רשום
כי זה הילד שלי.
ואני הכי אוהבת אותו בעולם.
ורוצה שיהיה לו טוב!!!!
ולכן כשהוא לא מרגיש טוב אני מנסה לרקוד לפי החליל שלו: לאכול ולישון כשהוא מרגיש צורך לישון ולהיות ער מתי שהוא כן בכושר ולא לפי כללי וחוקי המעון.
זאת הסיבה שבשום פנים ואופן אמא שאוהבת את הילד שלה לא תשלח אותו למעון כשהוא לא במיטבו.
אני יודעת שכבר מחו על דבריך הכוללים והקיצונים ואולי גם קצת מאשימים, אוסיף התנגדות נוספת לאופן וגם לתוכן של דבריך- כל אמא באופן טבעי אוהבת את הילד שלה! הכי בעולם! רוצה שיהיה לו טוב! תמיד!
ולכן כשהוא לא מרגיש טוב היא תיתן לו יחס יותר, תשומת לב חומלת, וכמובן עזרה ופינוק, אבל עדין היה סדר יום ככל המתאפשר, עדין הוא לא יקבל כל מה שבא לו, ועדין אני אוהב אותו מאד מאד ובגלל זה אשאיר מסגרת, שעות פחות או יותר קבועות וכ'.
את נשמעת כאם לילד ראשון, שלא עובדת שכירה או מפרנסת יחידה. מחילה

שוס

משתמש רשום
2. בדיוק בגלל ריבוי הדעות יש בסוף הוראה רפואית ואם ההוראה הרפואית היא לשלוח - אז סימן שהסיכון נמוך מאד, אגב יש לא מעט מחלות ללא חום שמדבקות, אז זה לא כל כך שחור לבן.

בדיוק מכל הנל התשובה היא שצריך שקלול נתונים של הכרות עם הילד, ציות להוראה רפואית
ובסוף לבדוק עם עצמך מה נכון בסיטואציה הנוכחית
אסייג את הקטע של הוראה רפואית, אישית אני לא כ"כ מבינה איך רופאים נותנים אישורים בכזו קלות, כשהתוצאות בשטח מראות הדבקות על אף האישור רפואי, ונק' נוספת לא שמעתי על הרופא אשר יסכים לקחת אחריות ולכתוב נוסח ברור שהילד יכול להיות בקרבת תנוקות ואינו ידבק כלל

• תודה
Reactions: ST!

תמממממי

משתמש פעיל

שוב נשארת בבית עם ילד שלא מרגיש טוב???​

הילד לא מרגיש טוב- משאיר אותך בבית???

רוצה לעזור לו-לך???

תמגני אותו!!!!!!
️
️
️
️
️
️

ממליצה מאוד באופן אישי על הויטמין C של פוראוור- אני אישית כאמא שבעבר הייתי חורפים שלמים כמעט בבית
ב3 שנים האחרונות אני משתמשת בויטמין C של פוראוור (ולפני כן גם לקחתי ויטמין C דובונים וכל מיני) וב"ה צועדת מידי יום רגועה לעבודה

מי שרוצה להתייעץ אפשר באישי

לא מפרסמת את זה לפרסומת או משהו שכל אחת תרכוש איפה שהיא רוצה- חסד עם הציבור לדעת את זה

בהצלחה,
ובריאות תמיד

דפה

משתמש מקצוען
את נשמעת כאם לילד ראשון, שלא עובדת שכירה או מפרנסת יחידה. מחילה
כמעט:LOL:. משרה מלאה שכירה, סטודנטית במקביל, בעלי תייר בארץ ואסור לו לעבוד...ו...זה הקטן שלי, חחח....
אבל הילדים לא הגיעו לי בקלות.
באמת אצל הגדולים לא התנהגתי והרגשתי כך כלפיהם.
משהו קרה לי, התבגרתי ונוספה בי חמלה מסוג אחר, איזה שהוא הבנה ותובנה לתפוס את הילדים והרגעים שלא יתמוססו ויעברו לידי.
ואולי בגלל העבודה שלי בתחום החינוך והנפש... אני רואה ומבינה היום דברים שבעבר לקחתי יותר בקליל.

רחלה 123

משתמש מקצוען
באמת אצל הגדולים לא התנהגתי והרגשתי כך כלפיהם.
משהו קרה לי, התבגרתי ונוספה בי חמלה מסוג אחר, איזה שהוא הבנה ותובנה לתפוס את הילדים והרגעים שלא יתמוססו ויעברו לידי.
זה נתון מאד משמעותי
גידול ילדים קטנטנים לא דומה לגידול ילדים קטנים ובוגרים.
יש קצת קצת יותר מרווח נשימה.
גם הקריירה בד"כ קצת יותר יציבה.
ובאמת הרבה נשים מאמינה יוכלו להודות שעם הגדולים הם היו ממש באוטסטרדה בלי לנשום ועם השנים משהו נעשה נינוח ורגוע יותר.
זה צריך להגיע מנסיון אישי, לא מהטפות דרך פרוג.

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
אסייג את הקטע של הוראה רפואית, אישית אני לא כ"כ מבינה איך רופאים נותנים אישורים בכזו קלות, כשהתוצאות בשטח מראות הדבקות על אף האישור רפואי, ונק' נוספת לא שמעתי על הרופא אשר יסכים לקחת אחריות ולכתוב נוסח ברור שהילד יכול להיות בקרבת תנוקות ואינו ידבק כלל
ילד עם דלקת בעיניים (צינון. אבל הפרשות רציניות..)
התבקשנו להביא אישור שזה נגמר וכו' למרות שעל הבוקר שמנו טיפות ומאז לא היה כלום - בגלל שרצינו אישור חיכינו עד למחרת בבוקר שיהיה רופא ילדים במרפאה הסמוכה.
הרופא לא הבין למה לא שלחנו אתמול
"מה הבעיה, פשוט תתקשר אלי ואשלח לך אישור רפואי.."!!!!

שוס

משתמש רשום
ילד עם דלקת בעיניים (צינון. אבל הפרשות רציניות..)
התבקשנו להביא אישור שזה נגמר וכו' למרות שעל הבוקר שמנו טיפות ומאז לא היה כלום - בגלל שרצינו אישור חיכינו עד למחרת בבוקר שיהיה רופא ילדים במרפאה הסמוכה.
הרופא לא הבין למה לא שלחנו אתמול
"מה הבעיה, פשוט תתקשר אלי ואשלח לך אישור רפואי.."!!!!
לא הבנתי כל כך את המסר שלך,
1) דלקת עניים זה משהו אחר מצינון והפרשות של צינון, דלקת עיניים יש הפרשות אך גם הלבן (הלחמית) אדום, העין מגרדת בד"כ מה שלא ככה בצינון שאז רק הפרשות ללא אדמומיות וגרד.
2) בעצם את מחזקת את דברי שרופאים כיום (לא כולם) נותנים אישור רפואי אף ללא לראות את המקרה- הילד.?! זה הזיה
3) אישית שמעתי על הדבקות של דלקת עיניים במעון שאחד הילדים שנדבק הגיע עד כדי אישפוז כי הסתבך לא ה'כולה דלקת עינים'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה