התייעצות תינוק בן שנה + עם חום 37.7 הייתן שולחות למטפלת?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כל אחד עם הדרכים שהם מאמינים בו..
אבל העיקר להתחיל להוריד ולא לתת לחום לטפס
לא ממש מדויק,
מגיל 3 חודשים צריך לטפל בחום רק אם הוא מעל 38.5 או מתחת לזה שנמשך ברצף 24 שעות חום.
בין 38.5 ל40 מעלות זה נחשב לחום גבוה שלא מסוכן וכדאי להוריד. וגם אז אפשר ומומלץ להוריד עם אמבטיות פושרות וחומץ.
ובחום נמוך, במיוחד בגיל קטן לא כדאי להביא אקמול וכו' כי זה דרך די אגרסיבית לגוף אלא אם יש סיבה שחשוב 'להרגיש מצוין' לכמה שעות.

** ההודעה מיועדת למי שזה מעניין אותו
** זאת דיעה של רופאים קונבנציונאלים

דבורי-ריקי

משתמש פעיל
זה לא הבן שלי, שואלת בשביל חברה.
תודה על כל מידע!
לא הייתי שולחת. דבר ראשון רחמנות על הילד כשיש חום הילד חלש יותר וצריך לנוח בבית ולא להיות בפעילות מלאה בגן יום שלם.. ולא מדברת על זה שעלול להדביק ילדים נוספים שזה בכלל לא בסדר

אנוכי

משתמש מקצוען
אני יודעת שאמא ששולחת ילד חולה לגן ולמעון שתדעה שזה עניין של דיני ממון
ועוד דבר להגיד שהילד נדבק מהמעון זה לא בדויק אבל לא נוראה עיקר שיש על מה להפיל
ילדים נדבקים מוירוסים /חידקים במעון. נקודה,
כן גם בבית, אבל הרבה פחות,
תינוק שנמצא בבית חולה פחות, בשנה הראשונה לצאתו למסגרת מסתבר שיחלה המון, הוא נפגש בהרבה מאוד וירוסים / מחלות שמערכת החיסון שלו לא הכירה, עם חלקם היא מתמודדת בהצלחה, עם חלקם פחות, לשנה באה הוא יהיה מחושל יותר ובעז"ה יחלה פחות,
וירוסים ומחלות מדביקים לעיתים רבות גם במהלך הדגירה וההתרבות שלהם גם עוד בטרם רואים סימנים על הילד, אבל אין לנו הרבה מה לעשות בנידון.
אגב, שבת שלי חלתה במחלת הפה, ומעולם אף אחד מילדי לא חלה במחלה הנוראית הזו קודם, דיברתי עם מנהלת המעון ותיניתי את צרתי, שהיא אוספ וירוסים במעון, והמנהלת די היתה בהלם שאני מפילה את זה עליהם- הרי אף-אחד - לא היה חולה,
במקרה אחד ההורים סיפר לבעלי שבנו חסר הרבה מהמעון כיון שהיה חולה בוירוס ואח"כ במחלת הפה, רק שלא ראו צורך לעדכן את המעון בכך,
ביתי נדבקה ממנו, ואין להם כל שליטה ואיני מאשימה אף אחד בכך, והדביקה גם את הגדולים שלקחו את זה בקלי קלות אבל היא לקחה את זה קשה ממש----

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
ילדים נדבקים מוירוסים /חידקים במעון. נקודה,
כן גם בבית, אבל הרבה פחות,
תינוק שנמצא בבית חולה פחות, בשנה הראשונה לצאתו למסגרת מסתבר שיחלה המון, הוא נפגש בהרבה מאוד וירוסים / מחלות שמערכת החיסון שלו לא הכירה, עם חלקם היא מתמודדת בהצלחה, עם חלקם פחות, לשנה באה הוא יהיה מחושל יותר ובעז"ה יחלה פחות,
וירוסים ומחלות מדביקים לעיתים רבות גם במהלך הדגירה וההתרבות שלהם גם עוד בטרם רואים סימנים על הילד, אבל אין לנו הרבה מה לעשות בנידון.
אגב, שבת שלי חלתה במחלת הפה, ומעולם אף אחד מילדי לא חלה במחלה הנוראית הזו קודם, דיברתי עם מנהלת המעון ותיניתי את צרתי, שהיא אוספ וירוסים במעון, והמנהלת די היתה בהלם שאני מפילה את זה עליהם- הרי אף-אחד - לא היה חולה,
במקרה אחד ההורים סיפר לבעלי שבנו חסר הרבה מהמעון כיון שהיה חולה בוירוס ואח"כ במחלת הפה, רק שלא ראו צורך לעדכן את המעון בכך,
ביתי נדבקה ממנו, ואין להם כל שליטה ואיני מאשימה אף אחד בכך, והדביקה גם את הגדולים שלקחו את זה בקלי קלות אבל היא לקחה את זה קשה ממש----
רוב (אולי כל) הוירוסים מדביקים בדגירה יותר מאשר אחרי ההתפרצות.
כשלבת שלי היה מחלת הפה ובאתי אחרי עשרה ימים! לבקש אישור רופא שהיא יכולה לחזור למעון הוא מצא פצע חדש. הוא אמר לי שזה שטות להגיד שהיא לא יכולה ללכת למעון, כי הוירוס בצורה הרבה יותר חזקה מסתובב שם אצל כל הדוגרים, אבל הוא גם לא יכול לאשר שהיא לא מדבקת.
ובגלל שההדבקה מתרחשת בשלב הדגירה אין שום שליטה על הדבקה והיא קשורה באופן קלוש בלבד למידת האחריות של ההורים.

דפה

משתמש מקצוען
כאחת שעבדה במעון שנים שתעדו לכם הורים שולחים עם נורופן ואחר כך יגידו הוא נדבק במעון
ברור. ואת רואה על הילד שנתנו לו נורופן לפני חצי שעה, הוא לא במיטבו.
זה כל כך עצוב שהורים לא רואים את טובת הילד :(.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
רק מוסיפה פה שההידבקויות במעון זה לא רק מילדים חולים שאו עם נורופן, יש כאלה שיותר חזקים הם נשאים של איזה וירוס אבל הגוף שלהם מתגבר על זה וילד אחר עם מערכת חיסונית קצת יותר חלשה ידבק בלי לדעת שזה ממנו
ובגלל שבמעון יש הרבה ילדים אז יש הרבה חידקים מסתובבים.
ופלוס אלה שמגיעים עם חום זה חגיגה :(

תהילתית

משתמש מקצוען
מתחת 38 זה לא חום!!
כך אמרה לי גננת שמותר לשלוח לגן עם חום מתחת 38.
גם רופאת ילדים אמרה לי ש37 נקודה 6,7,8 זה עדיין לא נחשב חום,יתכן שזה גבולי לתחילת מחלה כלשהי אך כלל לא ודאי.(אם לא קיבל נורופן או אקמול לפני כן כמובן).

לדעתי: אם הילד במצב כללי לא טוב- לא הייתי שולחת בשביל הילד.
אבל כל עוד אין לו חום מ 38 ומעלה או אבחנה בנוסף, והוא במצב כללי בסדר-אין סיבה לא לשלוח.

דפה

משתמש מקצוען
מתחת 38 זה לא חום!!
כך אמרה לי גננת שמותר לשלוח לגן עם חום מתחת 38.
גם רופאת ילדים אמרה לי ש37 נקודה 6,7,8 זה עדיין לא נחשב חום,יתכן שזה גבולי לתחילת מחלה כלשהי אך כלל לא ודאי.(אם לא קיבל נורופן או אקמול לפני כן כמובן).

לדעתי: אם הילד במצב כללי לא טוב- לא הייתי שולחת בשביל הילד.
אבל כל עוד אין לו חום מ 38 ומעלה או אבחנה בנוסף, והוא במצב כללי בסדר-אין סיבה לא לשלוח.
למה הורה מגלה חום נמוך מ38? מה הסיבה שבגללה הוא בדק חום? הילד היה נראה לו לא טוב?!
כי אמא לא בודקת לילד שלה חום אם הוא במצב כללי טוב ומתנהג כרגיל.
בודקים חום כשמשהו בהתנהלות של הילד לא מוצא חן בעיננו- ואם כך אז את לא שולחת את הילד גם אם המדחום מראה 37.4

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
זה לא הבן שלי, שואלת בשביל חברה.
תודה על כל מידע!
בלת"ק
לא ולא!
מסכן הילד! מסכנות המטפלות!! מסכנים שאר הילדים!!! מסכנים ההורים של שאר הילדים!!!!

במיוחד תינוקות בגילאים כאלה ש-37 זה כבר חום לכל דבר.

תהילתית

משתמש מקצוען
לפעמים והרבה פעמים זה שיניים או משהו לא מדבק אז למה סתם לא לשלוח?
(דלקת אוזניים למשל לא מדבקת הילד עצבני אבל עם חום קצת יותר גבוה ואפשר לשלוח עם נורופן וטיפול אם ירגיש טוב יותר כמובן עם הנורופן וירגע)

דפה

משתמש מקצוען
לפעמים והרבה פעמים זה שיניים או משהו לא מדבק אז למה סתם לא לשלוח?
(דלקת אוזניים למשל לא מדבקת הילד עצבני אבל עם חום קצת יותר גבוה ואפשר לשלוח עם נורופן וטיפול אם ירגיש טוב יותר כמובן עם הנורופן)
כי זה הילד שלי.
ואני הכי אוהבת אותו בעולם.
ורוצה שיהיה לו טוב!!!!
ולכן כשהוא לא מרגיש טוב אני מנסה לרקוד לפי החליל שלו: לאכול ולישון כשהוא מרגיש צורך לישון ולהיות ער מתי שהוא כן בכושר ולא לפי כללי וחוקי המעון.
זאת הסיבה שבשום פנים ואופן אמא שאוהבת את הילד שלה לא תשלח אותו למעון כשהוא לא במיטבו.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
למה הורה מגלה חום נמוך מ38? מה הסיבה שבגללה הוא בדק חום? הילד היה נראה לו לא טוב?!
כי אמא לא בודקת לילד שלה חום אם הוא במצב כללי טוב ומתנהג כרגיל.
בודקים חום כשמשהו בהתנהלות של הילד לא מוצא חן בעיננו- ואם כך אז את לא שולחת את הילד גם אם המדחום מראה 37.4
אני אגיד לך למה זה משנה- וזה כנראה לא הסיפור בשאלה הפותחת!
יש תינוקות ופעוטות שמעלים חום נמוך בלילה (בין 37.7 ל38.5) הם נודניקים בלילה ולא נראים טוב, אבל בבוקר הם בסדר.
אם היה להם בלילה חום גבוה אז זה בעיה לשלוח בבוקר גם אם הוא מרגיש טוב, אבל אם לא- אפשר לשלוח.

יש גם לפעמים עוד סיבות לחום נמוך בלי וירוס ואילוצים לשלוח למרות שהאידיאלי זה שישאר בבית עם אמא/אבא
ואמא ואבא היו רוצים להישאר ולא יכולים.
מדברת מהפוזיציה של אמא שכן יכולה להישאר בבית עם הילד, אלף פעמים ב"ה.

תהילתית

משתמש מקצוען
כי זה הילד שלי.
ואני הכי אוהבת אותו בעולם.
ורוצה שיהיה לו טוב!!!!
ולכן כשהוא לא מרגיש טוב אני מנסה לרקוד לפי החליל שלו: לאכול ולישון כשהוא מרגיש צורך לישון ולהיות ער מתי שהוא כן בכושר ולא לפי כללי וחוקי המעון.
זאת הסיבה שבשום פנים ואופן אמא שאוהבת את הילד שלה לא תשלח אותו למעון כשהוא לא במיטבו.
גם אני אוהבת מאוד.
וגם אני לא שולחת.כי אני בבית.
אבל אם אין ברירה וזה קורה הרבה פעמים לאנשים(וגם לי) אז לא תמיד זה רע ואכזרי ובלתי הוגן או בלתי אפשרי לשלוח.תלוי במצב הכללי והרגשת הילד לאחר טיפול ראוי ודווקא לפעמים טוב לו סדר היום בגן או במעון.

דפה

משתמש מקצוען
אני אגיד לך למה זה משנה- וזה כנראה לא הסיפור בשאלה הפותחת!
יש תינוקות ופעוטות שמעלים חום נמוך בלילה (בין 37.7 ל38.5) הם נודניקים בלילה ולא נראים טוב, אבל בבוקר הם בסדר.
אם היה להם בלילה חום גבוה אז זה בעיה לשלוח בבוקר גם אם הוא מרגיש טוב, אבל אם לא- אפשר לשלוח.

יש גם לפעמים עוד סיבות לחום נמוך בלי וירוס ואילוצים לשלוח למרות שהאידיאלי זה שישאר בבית עם אמא/אבא
ואמא ואבא היו רוצים להישאר ולא יכולים.
מדברת מהפוזיציה של אמא שכן יכולה להישאר בבית עם הילד, אלף פעמים ב"ה.
שתינו יודעות שלא דיברנו על מקרים כאלו.
דיברתי על ילד שבבוקר הוא לא בסדר.

תהילתית

משתמש מקצוען
ולפעמים כשנולד תינוק חדש אז אוטו' התינוק שמעליו מעלה חום ולפעמים זה סתם!!!אין שום חולי!!! אז היולדת הטריה לא תשלח אותו? הרי הכל בסדר וזה עניין רגשי...(ותשלים לו צ'ומי בצהריים)

אלי7 א

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ואו. לא נסחפת בכלל. (חוק פו- סגי נאור)
על החתום, אמא שעם הבת שלה היום בבית כי הייתה קצת חמימה בבוקר והחליטה להשאיר אותה בבית.

נערך לאחרונה ב:

דפה

משתמש מקצוען
גם אני אוהבת מאוד.
וגם אני לא שולחת.כי אני בבית.
אבל אם אין ברירה וזה קורה הרבה פעמים לאנשים(וגם לי) אז לא תמיד זה רע ואכזרי ובלתי הוגן או בלתי אפשרי לשלוח.תלוי במצב הכללי והרגשת הילד לאחר טיפול ראוי ודווקא לפעמים טוב לו סדר היום בגן או במעון.
תהילתית אולי תחזרי לקרוא את ההודעה שהגבת עליה?!
אולי דיברתי על ילד שלא מרגיש טוב וצריך סדר יום מדוייק עבורו

דפה

משתמש מקצוען
ולפעמים כשנולד תינוק חדש אז אוטו' התינוק שמעליו מעלה חום ולפעמים זה סתם!!!אין שום חולי!!! אז היולדת הטריה לא תשלח אותו? הרי הכל בסדר וזה עניין רגשי...(ותשלים לו צ'ומי בצהריים)
אז למה את מגיבה באשכול של ילד חולה על ילד לא חולה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה