תחרות הקלידנים

מצב
הנושא נעול.

יוסי שלום

משתמש פעיל
ההבדל ביניהם וסליחה שאני הולך לפגוע פה בכמה אנשים
מי שמבין טוב במוזיקה לא משווה ביניהם כל כך מהר אבל מי שלא מבין ושומע טרנסים וטראקים יותר נהנה משטיין
ידידי היקר, אני לא יודע מה רמת הבנתך במוזיקה, אבל כאחד שמבין אני חולק עליך לחלוטין, חוץ מזה אתה לא רוצה לומר שלייבלה ויענקי רובין לא מבינים במוזיקה....

אבי. י.

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה תורנית
ידידי היקר, אני לא יודע מה רמת הבנתך במוזיקה, אבל כאחד שמבין אני חולק עליך לחלוטין, חוץ מזה אתה לא רוצה לומר שלייבלה ויענקי רובין לא מבינים במוזיקה....
טוב, בכל מקרה הם השופטים... "ויהי בימי שפוט השופטים"... וואי זה מתאים לחג השבועות.

rubi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מי יהיה הזוכה????
10.png

segal

משתמש צעיר
ההבדל ביניהם וסליחה שאני הולך לפגוע פה בכמה אנשים
מי שמבין טוב במוזיקה לא משווה ביניהם כל כך מהר אבל מי שלא מבין ושומע טרנסים וטראקים יותר נהנה משטיין

כל אחד יכול לטעון שהוא מבין במוזיקה
רק שלא תמיד התואר הזה אכן ראוי לבעליו....
השאלה אם הקלידן הבא פירושו פעלולן או מוזיקאי
על זה הויכוח כאן.
ואם אתם מצדדים בעמדת הטכניקה, הסאונדים והמקצבים העדכניים, בכיף,
רק אל תקראו לעצמכם מבינים במוזיקה....

יוסי שלום

משתמש פעיל
כל אחד יכול לטעון שהוא מבין במוזיקה
רק שלא תמיד התואר הזה אכן ראוי לבעליו....
על זה הויכוח כאן.
ואם אתם מצדדים בעמדת הטכניקה, הסאונדים והמקצבים העדכניים, בכיף,
רק אל תקראו לעצמכם מבינים במוזיקה....
לא באתי להתהדר בזה שאני מבין במוזיקה, רק לומר שההוא דיבר כאילו מאיזה גובה אז עליתי לאותו גובה....
אבל ת'אמת שניהם אלופים לגמרי וכל השאלה מי קצת יותר...

מירי ה.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
על זה הויכוח כאן
נכון קלידן זה יותר פעלולים ופחות חשוב מקצועי אלא שיהיה שמח ואם הם מתכוונים למוזיקאי הבא אז ברור שבוחנים לפי מקצועיות ורמה כי שם זה הכי חשוב אם אתם שואלים אותי לדעתי בקלידן פחות חשוב המקצועית אלא שיעשה שמח כי תכל'ס כל אחד רוצה שיהיה שמח בחתונה שלו ופחות מענין אותו מקצועיות אלא פעלולים וכו' אבל כשאנחנו שמעים מוסיקה בבית וכו' אנחנו מעונינים במשהו ברמה גבוהה

rrrry

משתמש מקצוען
לא באתי להתהדר בזה שאני מבין במוזיקה, רק לומר שההוא דיבר כאילו מאיזה גובה אז עליתי לאותו גובה....
אבל ת'אמת שניהם אלופים לגמרי וכל השאלה מי קצת יותר...
ביקשתי סליחה מראש ממי שיפגע...

דוּבי

משתמש מקצוען
מי שמבין ;) ואני מפרגן לכולם:cool::cool::cool:....יודע שלכל אחד יש ת'טעם שלו במוזיקה,
יש כאלה שנתקעים בחזנות שלפני 300 שנה,
ויש כאלה יותר עדכניים
ויש 1000000 סגננות במוזיקה.
וכאן יש תחרות שעלו 2 חברה' שכל אחד פצצה בתחומו, וכל אחד בוחר לפי טעמו ...
ולעניות דעתי כאן זה מתחלק כך: שטיין - יותר עדכני, פחות קלאסיקה. דויטש - יותר מקצועי, פחות עדכני.

חיה איטה

משתמש מקצוען
למה לא? מוצש היום....
בשעה 23:00 קומזיץ: נפרדים מחג מתן תורה בקומזיץ מרגש עם שלוימי קצנלבוגן והחברים.

בשעה 00:00 הזמר משה טישלר בחשיפת בכורה במוצ"ש חי לאלבום הבכורה המדובר שלו, עם המפיק מנדי הרשקוביץ.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה