>>>> תחרות הכרזות הגדולה >>> הופכים את היוצרות משלמים בזמן! >>>>>

סופי12

משתמש סופר מקצוען
שבוע טוב,

אולי כבר שאלו אבל אני לא מוצאת ולא מתמצאת ויש לי קצת שאלות של מתחילים -
כרזה, זה דווקא כיתוב בלבד? או בליווי גרפיקה? מה ההבדל בין כרזה לפרסומת?

לגבי הליך התחרות - אני מניחה שתקבלו אלפי כרזות.
מה הולכת להיות שיטת הבחירה? מיון ראשוני לפני הכנס (ע"י מי?) ואז הדפסה והדבקה במקום מיועד בכנס? ואז?

תודה ובהצלחה!

הקפצה.
אני במתח לדעת מה בין כרזה לפרסומת?
ואיך מסננים (עשרות) אלפי כרזות?

tamar85

משתמש חדש
האם יש אפשרות להשתתף בתחרות הכרזות גם מבלי להיות נוכחת בכנס (במידה ולא אוכל להגיע לכנס..)?
ואם כן, אז איך נדע מי הזוכים?
תודה

prog_office

Administrator
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
הקפצה.
אני במתח לדעת מה בין כרזה לפרסומת?
ואיך מסננים (עשרות) אלפי כרזות?
בסופו של דבר מה שינצח זה מה שיתפוס הכי חזק. כמובן שיהיה משקל להיבט הויזואלי. אם את חושבת שהכרזה שלך מספיק חזקה ותופסת גם בלי העיצוב הגרפי, מעולה.
אני מאמין שבכ"א עיצוב גרפי לכרזה ייתן הרבה בשביל לנצח.
בהצלחה

ShirliStudio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
התהליך הוא כזה: ממלאים פרטים בשדות הריקים(פרטי, משפחה דואל וטלפון) לאחר מכן לוחצים בכפתור הירוק:צרף קובץ, לאחר שמעלים את הקובץ הוא רושם את ההודעה הבאה: "תודה על השתתפותך בתחרות, הקובץ נשלח אלינו, בחירת הכרזות הזוכות תתבצע במהלך האירוע".
במידה ולא ראית, תנסי להעלות שוב..

עדיין זה לא הגיב
ניסיתי דרך דפדפן אחר ובסוף שם זה עבד
תודה רבה בכל אופן!

גרפולוג

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
כמיטב המסורת של כנסי פרוג, גם השנה תתקיים תחרות קריאייטיב בנושא משנה עולם.

שם התחרות: הופכים את היוצרות - משלמים בזמן

קהל היעד:
חברי כנסת ושרים במדינת ישראל
מטרת המסר: אנו קהילת היוצרים העצמאיים (פרילנסרים) דורשים להרחיב את חוק הלנת השכר שיגן גם על עצמאיים ולא רק על שכירים.

צפה בקובץ המצורף 305068

הסבר: כאן במדינת ישראל אין חובה חוקית לשלם בזמן כמו במדינות מתוקנות.
יש 3 סוגים של אנשים עובדים בישראל: 1. שכירים. 2. עצמאיים. 3. בעלי עסק. העצמאים הם שכירים של עצמם, והם בתחתית שרשרת המזון. אותה מדינה שיודעת לבקש את המיסים רק בזמן ולעתים גם מקדמות לפני הזמן, לא עומדת לצידם בכל הנוגע לתשלום בזמן.
לא מזמן התפרסם סקר על מוסר התשלומים בישראל... למי משלמים הכי מאוחר??? ניחשתם נכון, לגרפיקאים.. הם בתחתית שרשרת המזון. הגיע הזמן לשנות את הנורמה כאן בישראל, לא עוד תשלום שוטף 30 60 90 ועוד המצאות משונות.

עצמאי פרילנסר שביצע עבורך עבודה, ואישרת את קבלת העבודה, עליך לשלם תוך עשרה ימים. (בתשלומים -תשלום ראשון מזומן).

זהו תיקון עוול מתבקש.

התחרות נושאת פרסים שווים. (פרטים ממש בקרוב)
אך זהו קול מחאה מתבקשת המגיעה מאיתנו היוצרים, כולנו שותפים למחאה!

• גודל הכרזה : A3
  • פורמט - גובה בלבד
  • בפורמט PDF
  • למען ההגינות אין להניח על הכרזה קרדיט, שם או פרטים מזהים.

בהצלחה רבה!
קראתי משהו לא נכון?
מי קהל היעד???
שרים וחכי"ם!!!

מה המטרה???
דרישה להרחבת חוק הלנת שכר גם לעצמאים!!!

אינני יודע איך. אבל בעיני נראה כי 'התהפכו היוצרות', ולפתע המסר של המודעות וקהל היעד שונה לחלוטין.

מן המודעות שעלו לגמר:
קהל היעד - לקוחות הפרילנסרים.
מטרה - הצפת הנושא ומודעות לתשלום.

אף פניה לקהל היעד ממשכן הכנסת. ואף הנעה לפעולה לקידום חקיקה כזו או אחרת.

כיוצר שפיצח את הבריף וערך עשרות סקיצות קופי, אשמח להבין היכן התחבא המסר העלום לפיצוח, מהסוג שראינו בגמר?

יחד עם זאת חובה נעימה להודות על 2 דברים.

1. חיים וטובי היקרים. עשיתם מ ה פ ך במיצוב מעמד היוצרים בציבור החרדי. הכנס היה הצצה מרתקת לדור העתיד של עולם העיצוב.
הכנס היה מושקע בטוב טעם. אם כי הקונספט לא היה בנוי ליצירת קשרים ושיתו"פ, (המטרה האישית שלי, כשבאתי לכנס) אלא יותר למיצוב מעמד היוצרים. וזה נעשה בהצלחה מדהימה!!!
על זה לבד, מגיעה לכם תודה ענקית!

2. אם ננתח את המודעות ביחס לבריף החדש שנתגלה למפרע, הרי שהם היו חלון הצצה מרתק לחייהם של היוצרים. יפה מאוד.

ושוב אשמח להחכים בהיבט המקצועי גרידא, איך אתם הבנתם את הבריף ותולדותיו?

סופי12

משתמש סופר מקצוען
בסופו של דבר מה שינצח זה מה שיתפוס הכי חזק. כמובן שיהיה משקל להיבט הויזואלי. אם את חושבת שהכרזה שלך מספיק חזקה ותופסת גם בלי העיצוב הגרפי, מעולה.
אני מאמין שבכ"א עיצוב גרפי לכרזה ייתן הרבה בשביל לנצח.
בהצלחה

בסופו של דבר, מתברר שהעיצוב הגרפי לפעמים גורע ולא מוסיף...
(אני מדברת על כרזה ריקה דומה לכרזה הזוכה, אבל עם כיתוב מעוצב.)

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בסופו של דבר, מתברר שהעיצוב הגרפי לפעמים גורע ולא מוסיף...
(אני מדברת על כרזה ריקה דומה לכרזה הזוכה, אבל עם כיתוב מעוצב.)

אל תסיקי מזה מסקנות.
אישית, אהבתי יותר את הזו המעוצבת, עם כתב היד וחידודי העיפרון. מינימליסטי ועושה את העבודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה