מידע שימושי תחפושת ילדת יום הולדת

• פותח הנושא mw
  • פורסם בתאריך

mw

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מה אתם אומרים לחפש ילדה בת שנתיים וחצי לילדת יום הולדת
נשמע לי מגניב
משהי עשתה את זה?
יש תמונות רעיונות????????
חשבתי חצאית קצרה פורחת עוגה מקרטון וספריי מתנפח זר פרחים בראש בלון הליום מה עוד????????

mw

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אף אחת לא עשתה את זה???????

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני צילמתי דבר כזה שנה שעברה (של גיל שנה)

היתה חצאית טוטו.
+
סינר עם כיתוב יומולדת
+
כובע בצורת עוגת יומולדת

(לדעתי בגיל שנתיים זה פחות מתוק, אני צילמתי עכשיו את הבת שלי ליומולדת 2 ואחפש אותה בפורים עם השמלה לרקדנית)

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני חיפשתי את שתי בנותי לילדות יומולדת בשנה שעברה
שמלות פורחות שהיו לי מקרובת משפחה שחיתנה ונשארו לה שמלות יפות תקועות בארון,
זר פרחים על הראש מהכל בשקל (מוכרים כמו שרשרת ענקית של פרחים לבנים אז הפכתי את זה לזר) והן החזיקו בלונים בצבעי השמלה (סגול בהיר +לבן)
וכן עטפתי להן קופסא ריקה בעטיפת מתנה
יצא מוצלח ומקורי
הן הרויחו בונוס שבכיתה ובגן שרו להן שירי יומולדת ועשו להן צומי חמוד
(אני לא משקיעה גדולה, אבל יצא יפה)

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
IMG_2540.jpg

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה בן
IMG_2550.jpg

אבנית

משתמש רשום
אני חיפשתי ילד שיש לו יומולדת יום אחרי פורים,
הזמנתי בעלי חולצת גופיה שמודפס עליו עוגה וכיתוב אני 1,
והזמנתי גם כתר יומולדת משהו חמוד מאוד , מין כתר שאליו מחובר חוט גומי והכתר עצמו הוא מין עיגול קטן באמצע הראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה