מידע שימושי תחפושות תשע"ז

חדזי

משתמש מקצוען
למישהו יש רעיונות לבנים גדולים 10/11

הבנים שלי לא מצליחים להחליט;)

פנינה :)

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י pessi&chani;2466003:
תחפושות לתינוקים של קרטרס, איפה ניתן להשיג?
חסום לי.
תודה מראש!

בחנות :)
יש קרטרס בעיר, ונראה לי גם במלחה

מגדים

משתמש צעיר
רק קוזאק
הבן שלי בן 12 מתעקש על קוזאק.
מכירים איפה ניתן לקנות\להשכיר\להשאיל תחפושת קוזאק?

חנה שטרסר

משתמש מקצוען
יש לי תחפושת של קוזק מידה 16 של סופר שיין- להשאלה
מתאים לילד בן 10-12 (תלוי בגובה)
אני מביתר

Carter's

משתמש מקצוען
מחפשת להשאלה/השכרה/מכירה
תחפושת יפה ומתוקה
לבת 3
בביתר
אפשר גם בירושלים
תודה רבה!

a110

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מחפשת לקנות תחפושת יפה לילדה בת 10

גימל

משתמש צעיר
מעוניינת לקנות תחפושת מיוחדת לתינוקת בת כמה חודשים.

שרחיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מחפשת תחפושת ל2 מאבטחים בגיל 7 ו10 +-
תודה!

engoy

משתמש פעיל
נכתב ע"י engoy;2466166:
מקפיצה עדיין אין לי רעיון לגבי המדף של הסנדלר
אשמל לראות או לקבל רעיון לעיצוב מדף שתלוי על הילד לתחפושת סנדלר

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י פנינה מ;2466854:
בחנות :)
יש קרטרס בעיר, ונראה לי גם במלחה

יש גם ב H&O ברמות ובישפרו בהדסה עין כרם [למי שמגיע לשם...]

erm

משתמש רשום
בקשה
תפרתי 2 טבחיות בשרי וחלבי מהממות הייתי רוצה להדפיס על הכיס הקידמי תמונות של מאכלים: לכחול צלחת עם מאכלים או מוצרים חלביים וכנל לבשרי
מישהו יכול לעזור לי ולהעלות לי תמונות מתאימות?
תודה רבה

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י hbecker;2468530:
יש גם ב H&O ברמות ובישפרו בהדסה עין כרם [למי שמגיע לשם...]

יש גם קרטס בקניון הפסגה בפסגת זאב
נראה לי שיש להם גם חנות בעיר ברח' יפו

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הבת שלי נחמי בת 9 רוצה להתחפש למאפיית נחמה איפה אפשר בירושלים לקנות תחפושת אופה (ראיתי רק טבחית) ועל זה אני יוסיף סמלים של מאפיית נחמה. בהתחלה חשבתי שאני יתפור לה בצבעים של הסמל ירוק לבן בז אבל אני בלחץ מטורף של עבודה ב"ה. ואין השנה עוד אדר והילדים הטובים שלי:) לא מסכימים :(ללבוש את בתחפושת המושקעת שתפרתי שנה שעברה וחשבתי שזה יספק אותם לשנתיים... בקיצור איפה אפשר לקנות יפה ומושקע???

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
ראיתי בנעלי מרטי בביתר אדום עם קצת עקב ב40 ש"ח בדיוק לתחפושת

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
להשאלה 2 תחפושות של טבח\טבחית\אופה
פרטים במייל:

מור

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
כד חלב

אולי למישהי יש כד חלב ממתכת להשאלה/להשכרה?
בסגנון של הכדים של פעם כגון זה
צפה בקובץ המצורף 343223

קבצים מצורפים

• stock-photo-aluminium-milk-can-on-white-background-with-clipping-path-517448152.jpg
    KB 16.3 · צפיות: 100

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה