אלי-אקספרס תחפושות מעלי אקספרס

מצב
הנושא נעול.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
תחפושת כפרי
s.click.aliexpress.com

28.37€ 25% OFF|Umorden Kinder Kind Oktoberfest Kostüm Lederhosen Bayerischen Deutsch Festival Bier Cospaly für Junge Teen Jungen|Jungen Kostüme| - AliExpress

Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
s.click.aliexpress.com
HTB185zaXoY1gK0jSZFMq6yWcVXaz.jpg

כובע
s.click.aliexpress.com

5.74€ 40% OFF|Winter Kinder Hut Für Mädchen Und Jungen Kinder Baskenmütze Kappen Achteckige Kleidung Für Neugeborene Fotografie Requisiten Kind Hut Koreanische stil|Hüte & Mützen| - AliExpress

s.click.aliexpress.com
s.click.aliexpress.com

4.33€ 25% OFF|Frühling Herbst Suedette Infant Beret Hübsche Baby Hut Einstellbare Kinder Kappe für Mädchen Junge 2 5 Jahre 1 Stück|children caps for girls|cap for girlsbaby hat - AliExpress

s.click.aliexpress.com
Page Not Found - Aliexpress.com
s.click.aliexpress.com

5.74€ 40% OFF|Cord Baby Baskenmütze Hut für Mädchen Vintage Herbst Winter Kinder Caps Fashion Jungen Berets Einstellbar Zubehör 2 7Y| | - AliExpress

s.click.aliexpress.com
Sc90839cd5bc945b5996489ddece02a08W.jpg

ק.ש.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
מחפשת כפריה לתינוקת בת חודשיים...
יש למישהי משהו להציע לי?
בקשה
S470dac81685e4447bcceb442c4ec5814l.jpg
S2118941ff9864d4488c7a6ccc0c0319fT.jpg

S88569f3adc9c416da75f21ce625209efq.jpg

Sf4f7513942a2464cb5c3916b22421a3f0.jpg

H373c5cb4fc7e42038268ed0a9f24e6e5J.jpg

S130d878892254b7f9897ab6abfea8999v.png

1674339466438.png

Hebae79f2aeb2481a8f21f2353ca01f6ed.jpg

אביזרים משלימים
1674338335677.png

ק.ש.

קרית הרצוגית

משתמש רשום
לגבי השמלה כלה שהמלצת, תוך כמה זמן היא הגיעה? אני מתלבטת אם יגיע לי לפורים...
ואיך המידות? הבת שלי בת 5 , איזה מידה נראה לך שאני צריכה 5 או 6?

תות פשוט

משתמש מקצוען
לגבי השמלה כלה שהמלצת, תוך כמה זמן היא הגיעה? אני מתלבטת אם יגיע לי לפורים...
ואיך המידות? הבת שלי בת 5 , איזה מידה נראה לך שאני צריכה 5 או 6?
הגיעה בערך תוך חודש
עכשיו אני לא יודעת לומר לך אם יגיע או לא כי הבנתי שהסינים בחופשה
כדאי שתשאלי את המוכר אם יגיע עד פורים ולפי זה תחליטי
לילדה בת 5 מידה 5

תות פשוט

משתמש מקצוען

נחמי פורתא

משתמש מקצוען
שלום לכולם,

מחפשת קישור לתחפושת של סבתא לתינוקת בת שנה פלוס - לא קטנה,
(קישור שכבר פורסם, היה רק עד גיל 6-12, היה נראה לי קטן מדי)
ושל סבא לילד בן שלוש.

אשמח לקישורים,
תודה רבה לכל העוזרות והמסייעות
הצלחות לכולם

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

שוחר בינה

משתמש פעיל
ליצן לילדה בת שנתיים וחצי,
יש רעיון?
נסיתי לחפש בעלי אקספרס ולא מצאתי משהו,
משהו ראה?

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה