עזרה תחסכו לעצמכם כאב ראש, אל תרשמו לאתר gainrep

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כשהחלו הטלפונים והמיילים לזרום, לא הבנו מה קורה, עכשיו כשהגלים שממשיכים לזרום מתבררים זה מתסכל פי כמה.

אני רואה שזה מתחיל להתגלגל, אז בבקשה אל תלחצו על הקישור הזה, שלא יהיה כאבי ראש נוספים.
מן הסתם קבלתם או תקבלו מייל מכתובת מוזרה עם שם מוכר, שם שנמצא מן הסתם באנשי הקשר שלכם או שאי פעם יצרתם קשר מיורי איתו , תתעלמו ממנו, אל תתיחסו, תדלגו עליו, לפחות אל תרשמו לאתר שהם משווקים.
אצלי הכל החל כשאשתי נרשמה בהרשמה תמימה לעוד אתר ממייל דומה שהתקבל, ומכאן זה התגלגל למייל השיווקי שלהם שנשלח לכל אנשי הקשר שאי פעם שלחו מייל לאשתי, קיבלו מייל מאשתי, או אפילו רק כותבו יחד לאותו המייל, פשוט מטרד עצום, של המון פניות של אנשים ששולחים על מה מדובר, כל מיני אנשים שפעם אחרונה שכותבו לאותו המייל היה לפני 8 אנשים, בקיצור אל תנסו את זה, פשוט תדלגו.

אם נורא חשוב לכם כן להרשם לאתר שלהם, פשוט תורידו את הוי שנמצא מתחת הלחצן של ההרשמה, מה שמפיל את כולם בהטרדה הזו.

אתי אא

משתמש חדש
מצטרפת..
מה זה האתר הזה באופן כללי??
אני מקבלת גם כן כל הזמן שאלות מאנשים של מה זה..
ואפילו לא יודעת להסביר..

אקורד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה,
מקודם קיבלתי מייל...
ולא היה לי סבלנות להכנס...

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
תסמנו כפישינג
בני ברקית, זה נראה שאת אומרת לסמן כפישינג את הקישור (שנמצא לך בחתימה....)
לקח לי כמה שניות להבין איך קשור הקישור של התהילים למה שכתבו למעלה.
עד שקלטתי שזה חתימה שלך.
לתשומת ליבך.

ttehilaa

משתמש רשום
אתם מתכוונים לזה? קיבלתי את זה, ואין לי מושג מה זה
1715504236739.png

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
נס שאני חשדנית ברשת.
קבלתי משם תמים מאד אבל לא מוכר לי אישית, 'ישראל שוורץ'. מנסיון ומהגיון, לא חייב להיות שמי שעומד מאחורי השולח באמת קוראים לו 'ישראל שוורץ'. גיגלתי על החברה והבנתי שזה לא משהו חלק וישר, דיווחתי ישירות על פישינג.

בונבוני

משתמש חדש
יש דרך לצמצם את הנזק?
לבטל הרשמה לאתר?
לשלוח מייל לכל אנשי הקשר ולהגיד להם לא לגעת במייל הזה?
אשמח לרעיונות.

ציפי גרינפלד

משתמש חדש
אוקי, אז קודם כל תכנסו לאבטחה של החשבון שלכם בגוגל ותמחקו את הרשאת הגישה ל Gainrep ותשנו את הסיסמה של החשבון שלכם. אם הסיסמה הזאת משתמשת לעוד אתרים תשנו גם שם.
כל אחד מהאנשי קשר ששולח לכם את ההודעה תענו לו שיסמן את ההודעה כספאם כדי שמעכשיו זה ישלח לספאם ואנשים תמימים לא ימשיכו ללחוץ על הקישור הזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה