דיון תחליפי ביצה בפשטידה

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא רציתי להסיט את השרשור של המתכון אז עברתי לפה-
יש תחליף ביצים בשם רד מי'ל (מחנות טבע כמו ניצת הדובדבן)
באופן כללי ניתן להמיר בבננות מוקצפות, אני ניסיתי מיונז מוקצף עם מים ומעט קמח ללא גלוטן- יצא מרקם טוב.
תודה
רק הבננות רלוונטיות, זה נותן טעם? ואיך את מקציפה אותם?
ומיונז זה ביצים :)

אשמח לדעת על עוד תחליפים, שנותנים אווריריות ומגבשים.
לא קמח תפו"א, לא קורנפלור, לא סודה לשתיה.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מים מהבישול או מההשריה?
מים מהבישול.
מבשלים גרגרי חומוס לריכוך, מסננים את המים ומקררים.
כשהם קרים את רואה שהם במרקם ג׳לטיני מרוכז (המרקם המדויק תלוי כמובן בריכוז הבישול)
וממש עושה רושם של חלבון ביצה.
אפשר להקציף לקבלת קצף עם טעם לוואי קלוש בלבד.
היתה לי תקופה שנהגתי להכין מזה נשיקות ולשאול אנשים מה יש שם,
כולם היו בהלם.
(אין לי ניסיון איך זה מתנהל בפשטידה.)

אחת צפונית

משתמש מקצוען
מים מהבישול או מההשריה?
אני בישלתי חומוס ומהמים שלו הכנתי גלידת וניל. הקצפתי את המים והוספתי בהמשך סוכר. הקצפתי ריץ עם סוכר וניל(אם זכרוני לא מטעני) ואחדתי תערובות. שלחתי למשפחה עם ילד אלרגי לביצים והם לא האמינו....יצאה גלידה אמיתיתתתת

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
גם אני הכנתי נשיקות ממי חומוס, יצא מושלם! אנשים לא האמינו כשגיליתי להם (אחרי שטעמו, כמובן) ממה זה עשוי...

פעם אחת התפקשש - במקום סוכר שמתי ספלנדה והנשיקות פשוט נעלמו בתנור. זילפנו נשיקות מרהיבות וכבר חיכינו שיהיה מוכן, וכשפתחתנו את התנור אחרי אלף שעות - ראינו רק כתמים כהים על נייר האפיה. לא יודעת מה גרם לנשיקות להעלם....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה