כללי תחילת עבודה | חוו דעתכם

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

חסיד

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בשבילי זה כיוון ממש חדש, אני דווקא די מתחבר לזה, רק שחסר פה משהו אני לא יודע אפי' בדיוק מה, אולי אתם תוכלו להסביר.

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 428 · צפיות: 9

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עבודה יפה בהחלט.
הסגנון החסידי מתחיל להשתפר...
הייתי מוסיפה צבע נוסף במינון נמוך, שיחבר בין הירוק לשחור,
ואת הלוגו מגדילה מעט.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
חסר הרבה. עוד השקעה של 5 דקות לפחות.

קודם כל זה ריק.
יש המון רווח בין האותיות, אבל לא מספיק רווח לסגנון פסקה עם הרבה רווח.
אז או לצמצם בהרבה (לדוגמא בשורה הראשונה) ובשורה השנייה לקרב.
מספר טלפון אמור להיות יותר גדול ומודגש. 3-5 שורות הטקסט אמורים להיות למטה, בסוף. משחק טיפוגרפי קטן אם אפשר.
דרכי אבות יותר לימין, ומספר הטלפון אחרי זה.
למלאות את החלק החסר עם התמונה.

רמיS

משתמש צעיר
מה זה? כריכה לחוברת? עמוד בודד? מודעה? זה משנה בשביל העיצוב.

עזרא

משתמש חדש
העמוד עדיין בוסרי. צריך להוסיף טאץ'.
בבוקסה האמצעית יש ריווח לא נעים של האותיות.
באיזו תוכנה אתה עובד? אפילו אפקטים קלים יכולים להרים קצת את העמוד.

באלמעלה

משתמש פעיל
יש מה לשדרג, גם שעושים מודעה ריקה יש לתת נוכחות לכל דבר המצריך נוכחות
הכיון מעולה!!

ימימה

משתמש רשום
יופי של כיוון. ויופי של צבעים.
חוץ מכל הטיפוגרפיה שנתנו פרט, נרה לי שהתמונה קצת בזוית חדה מדי .
זה יפה שהצבעים נובעים מהתמונה, אפשר להוסיף את הבורדו של העצים.
חסידי, או לא?..

ימימה

משתמש רשום
אפשר אולי להגדיל את התמונה בהרבה, שתחתך ע"י הנייר בשמאל.

חסיד

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אחרי כמה שינוים, ומהם בעקבות בקשת הלקוח.
מתקדם?

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 473.7 · צפיות: 13

יענקי שכטר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
גם המודעה השניה עדיין ריקה.
תוסיף איזה אובייקט/מסגרת/וכל מה שיכול לתפוס עוד מקום.

רימון

משתמש רשום
חסיד, לי לא מובן כלל מה אומר המודעה, מפארט קיין בעלזא דורך בעלזא? והאם זה קשור עם תמונת הביהמ"ד?

ayala

משתמש מקצוען
מאד יפה! הירוק והשחור חזק.
איך לשדרג: תוסיף איזה גראדינט בתוך הירוק. אני לא בדיוק יודעת מה. אולי שהמעבר בין הירוק לשחור יהיה גראדינט? או אולי שיהיה צל מתחת לריבוע השחור שיטיל צל על הירוק. או אולי תתן איזה brush (באילוסטריטור יש) כזה artistic .
תראה מה שדינה עשתה- כמה שהגראדיאנט בתוך הצבע מוסיף.
http://prog.co.il/showthread.php?t=15693
אני חושבת אולי את התמונה שבריבוע השחור יש לעשות יותר חיה ויותר גדולה, ואז לכתוב את הטקסט בין הרווחים שהיא משאירה.

נא לקחת את דבריי באופן מוגבל ולא מוחלט.

חסיד

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רימון;140121:
חסיד, לי לא מובן כלל מה אומר המודעה, מפארט קיין בעלזא דורך בעלזא? והאם זה קשור עם תמונת הביהמ"ד?

מה כ"כ קשה להבין המודעה מיועדת לחוצניקים שרוצים להגיע לבעלזא בעיה"ק ירושלים (לקראת ה'היליגע טעג') ומציעים להם לנסוע דרך בעלזא באוקריינא, שם ישבתו בשבת היארצייט של מרן מהר"ש מבעלזא זי"ע, ולכן גם שתי התמונות כשהקברים למעלה ורק אחרי זה ה'היכל'.

לגבי הניסוח, ממש אין לי עליה שליטה, הם פשוט מכתיבים לי (נו לך תבין אמריקאנער קאפ), אבל לפחות אני מנסה להתאים את המודעה לתוכן, אם כי בסגנון שונה ממה שאני רגיל בו, אבל בעזרת החברים כאן אני מקווה שיצא בסופו של דבר משהו יפה שישרת את המטרה.

רימון

משתמש רשום
נכתב ע"י חסיד;140347:
מה כ"כ קשה להבין המודעה מיועדת לחוצניקים שרוצים להגיע לבעלזא בעיה"ק ירושלים (לקראת ה'היליגע טעג') ומציעים להם לנסוע דרך בעלזא באוקריינא, שם ישבתו בשבת היארצייט של מרן מהר"ש מבעלזא זי"ע, ולכן גם שתי התמונות כשהקברים למעלה ורק אחרי זה ה'היכל'.

לגבי הניסוח, ממש אין לי עליה שליטה, הם פשוט מכתיבים לי (נו לך תבין אמריקאנער קאפ), אבל לפחות אני מנסה להתאים את המודעה לתוכן, אם כי בסגנון שונה ממה שאני רגיל בו, אבל בעזרת החברים כאן אני מקווה שיצא בסופו של דבר משהו יפה שישרת את המטרה.

אחרי שהסברת שהמודעה מיועדת לאמריקאים אז אני מבין את הטקטס, אבל אולי בכל זאת להוסיף טקסט שיהי' יותר מובן!

[אולי תעשה כדור הארץ וע"ז הכיתוב בעלזא גליציה בעלזא ירושלים כשמעליו מטוס, אפשר גם לשלב ברעיון את הציון וההיכל]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה